Skip to main content

78007557553 що за телефонБагато приватних підприємства та державні установи мають зареєстровані телефонні номери. За цими номерами ми можемо зв'язатися з технічною підтримкою того чи іншого підприємства і вирішити будь-які особисті проблеми. Іноді з цих номерів здійснюють соціальні опитування, пропонують нові послуги та акції. При проведенні таких акцій абоненти можуть отримати кілька пропущених викликів на свій мобільний з номера 78007557553. Що це за телефон і який організації він належить, в цьому ми спробуємо розібратися далі в статті.

Визначення номера телефону і організації
Визначення номера телефону і організації

Зміст статті:

78007557553 - що це за номер телефону і до якої організації відноситься

Користувачі, які мали можливість відповісти на вхідний дзвінок з номера 88007557553, стверджують, що їм пропонували скористатися послугами Тінькофф Банку. Дзвінки отримували навіть ті абоненти, які вже були клієнтами в цьому банку. Сам номер 78007557553 закріплений за оператором ТрансТелеКом, який є великим постачальником інформаційних послуг по всій Російській Федерації. Крім телефонії, компанія надає послуги високошвидкісного Інтернету та супутникового телебачення.Найчастіше абоненти отримують дзвінки з даного номера з пропозицією оформлення кредитних карт. Подібного роду реклама останнім часом дуже популярна серед фінансових установ та нею ефективно користуються, незважаючи на те, що вона не відповідає закону про рекламу в РФ. Це може бути, як реклама певного продукту або послуг, так і інші пропозиції фінансового характеру. Вам може бути запропоновано оформлення кредитів на вигідних умовах або спеціальних банківських карт.

Номера горячих линий Тинькофф Банка
Номери гарячих ліній Тінькофф Банку

Коли вам дзвонять з подібними пропозиціями послуг, у вас можуть запитати деякі особисті дані для уточнення інформації або для оформлення послуг по телефону. Не варто цього робити, адже на іншому кінці можуть виявитися шахраї. Якщо вам дійсно цікаві подібного роду пропозиції, ви можете перевірити справжність інформації на офіційному сайті даного банку. А вже після цього відвідати особисто банк для отримання певних послуг. Думаю ви зрозуміли, що за телефон 78007557553 і якій організації належить.

Читайте також: Розширення зони дії пакетів по тарифу МТС: що це таке і як відключити .Як відмовитися від банківської реклами

Якщо вам часто телефонують з номера 78007557553, то ви можете відмовитися від реклами за допомогою спеціального звернення до служби підтримки. Деякі банки дозволяють опционно відключати рекламу на сайті в особистому кабінеті клієнта. Ця дія не складе великих труднощів і вам не потрібно шукати відділення банку і звертатися з письмовою заявою. Це можна зробити і за допомогою інших засобів зв'язку, наприклад, електронної пошти або дзвінка зі Skype. Зверніться з цим питанням на гарячу лінію банку, від реклами якого ви хотіли б відмовитися і поцікавтеся, чи є ця можливість.

Якщо мова йде про рекламу на вашу електронну адресу, то тут відмовитися від настирливих і непотрібних рекламних пропозицій ще простіше. Відкрийте одне з таких листів. Якщо ви його видалили, то відкрийте кошик і виберіть потрібний лист. У вікні з рекламним текстом опустіть сторінку в самий низ і знайдіть рядок «Відмовитися від цієї розсилки». Така рядок є у всіх листах, які приходять на вашу адресу. Виберіть її, і ви потрапите на сторінку, де вас попросять підтвердити відписку від розсилки. Якщо вам потрібно відмовитися від розсилки реклами Тінькофф Банку на Вашу електронну адресу електронної пошти, то ви можете просто відправити повна назва вашого ящика за адресою connect@tinkoff.ru з проханням відписки від рекламних повідомлень.

Операторы горячей линии Тинькофф Банка
Оператори гарячої лінії Тінькофф Банку

Чому мені дзвонять з номера 78007557553, хоча я не є клієнтом жодного банку

Дзвінки з телефону 78007557553 від організації Тінькофф Банк можуть надходити навіть в тому випадку, коли ви не зареєстровані ні в одному банку і не використовуєте банківські продукти. Це відбувається тому, що ви могли потрапити в базу даних потенційних клієнтів банку. Такі бази фінансових установ використовуються в подальшому для залучення нових клієнтів і пропозиції різних послуг. Це питання настільки цікавить представників банків, що сьогодні можна знайти навіть цілі агентства, які надають інформацію по клієнтах, звичайно ж не безкоштовно.Якщо ви маєте велику кількість сторінок в соціальних мережах з відкритою особистою інформацією для всіх користувачів, якщо ви використовуєте такі сервіси, як дошки оголошень та інші сервіси, де ваші особисті дані знаходяться у відкритому доступі, то ви легко можете стати учасником бази потенційних клієнтів. Вам також варто згадати, чи не приймали ви участь у будь-яких соціальних опитуваннях. Це могли бути анкети на розважальних Інтернет-ресурсах, можливо ви повідомляли особисту інформацію по телефону.

Відомі численні випадки, коли за допомогою одних тільки ксерокопій паспорта та ідентифікаційного коду були оформлені кредити шахраями. Необхідно ставитися дуже серйозно до своєї особистої інформації, навіть якщо вам телефонують 78007557553 і називаються представниками організації Тінькофф Банк.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.