Skip to main content

Android System WebView що це за програмаРяд користувачів сучасних гаджетів на базі ОС Android під час перегляду списку встановлених на пристрої програм можуть наштовхнутися на додаток «Android System WebView». Цей додаток створено програмістами компанії Google, і призначене для перегляду веб-контенту всередині інших додатків. При цьому ASWV не позбавлені різних помилок, глюків і інших проблем, і часто саме нестабільна робота цього додатка змушує користувача шукати докладну інформацію про нього в мережі. У цій статті я розповім, що це за програма Android System Webview, познайомлю читача з її особливостями, а також розповім, як позбутися від помилок, пов'язаних з функціоналом цього додатка.

Обзор Android System Webview
Огляд Android System WebviewЗміст статті:

Що таке Android System WebView

Як я писав вище, Android System WebView - це додаток, що дозволяє вбудовувати перегляд веб-сторінок всередині різних додатків ОС Андроїд, без необхідності відкривати для цього окреме вікно браузера. Функціонал ASWV, по суті, нагадує міні-браузер, працюючи на базі технології Chrome, і, подібно до додатку Chrome, Android System WebView включено в базовий набір додатків ОС Андроїд (приблизно з версії Андроїд 4.3 і вище) на сучасних смартфонах.

За відгуками користувачів, використання цього додатка різними залежними браузерами (наприклад, Naked Browser) дозволяє істотно заощадити заряд батареї смартфона. Звичайні ж мобільні версії популярних браузерів типу Chrome або Firefox, що працюють на своєму власному движку, споживають значно більші обсяги заряду акумулятора.

Якщо ви розібралися з тим, що це Android System WebView і бажаєте завантажити його, найкраще це зробити з Плей Маркета. На даний момент представлена найсвіжіша версія програми 57.0.2987.88, при цьому заходи свіжу версію продукту можна з Play Market ( посилання ).Фахівці компанії Google рекомендують спочатку очистити кешовані дані в телефоні - інструкція на VR-Boom.ru , а після цього відновити додаток Android System Webview, оскільки іноді знаходяться уразливості, що дозволяють зловмисникам отримувати до нього доступ. Оновлення дозволяють встановлювати необхідні «заплатки», і тим самим перешкодити зловмисникам в реалізації їхніх завдань.

Загрузить приложение можно с Плей Маркет
Завантажити додаток можна з Плей Маркет

Особливості роботи Android System Webview

Після того, як ми розібралися з тим, що це за додаток Android System Webview, перейдемо до опису особливостей цього додатка. Фахівці відзначають велику ресурсомісткість цього додатка (споживаються істотні ресурси пам'яті, що, в деяких випадках, може уповільнювати нормальну роботу системи).

Крім того, компанія Google з певних причин перестала випускати оновлення для цього додатка під старіші версії ОС Android (зокрема, Android 4.3). Причиною цього називається банальне небажання розробників переглядати структуру програми ( «не хочемо і не будемо переглядати код»), внаслідок чого версія продукту, що працює на таких версіях Андроїд, стає більш вразливою до дії шкідливого ПЗ.jc9

Чи варто видаляти цей додаток

Чи варто відключити Android System WebView? Категорично ні. Як я вказував вище, ряд мобільних додатків використовують вбудовані можливості Android System WebView для своєї роботи. Зокрема, функціонал цього додатка використовують такі програми як:

 • Asus Погода
 • App & Game 4pda
 • Baidu Browser HD
 • Google Play Преса
 • GPS Status
 • ICQ Messenger
 • Mikuni Browser
 • Puffin Browser
 • Vkontakte
 • UC Browser HD і ряд інших.

Тому зупинка (а то і видалення цього додатка за допомогою root-прав) вкрай небажана, і може привести до різних збоїв у роботі системи (у одного з користувачів видалення цього додатка призвело до циклічної перезавантаження його девайса). ер8

Якщо Android System Webview глючить

Якщо ви стикаєтеся з помилками в роботі даного додатка і сполученням «У додатку android system webview сталася помилка» тоді рекомендую перейти в налаштування вашого пристрою, потім в «Додатки», знайти там Android System WebView і тапнуть по ньому. За переходу до відомостей про програму натисніть на «Зупинити», потім на «Видалити оновлення», «Очистити дані», «Очистити кеш».

Очищаем данные Android System webview
Очищаємо дані Android System webview

висновок

При розгляді теми програми варто відзначити, що додаток Android System Webview - це важливий атрибут функціоналу ОС Андроїд (приблизно з версії Андроїд 4.3), що дозволяє здійснювати перегляд веб-контенту всередині певного додатка, без необхідності відкривати для цього окреме вікно браузера. Його функціонал затребуваний поруч сторонніх програм (зокрема, кількома мобільними браузерами, месенджером ICQ і ін.), Тому рекомендується регулярно стежити за його оновленнями, і ні в якому разі не видаляти цей додаток з вашого пристрою. Це гарантує його стабільну роботу, а вам - задоволення від надійного функціонала вашого мобільного девайса.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (8 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Android System WebView що це за програма"

 1. J 105h --удаленіе програми призвело до повної зупинки налаштувань апарату (увійти неможливо) і купі різних багів в системі. Якщо не оновлювати, то не приходять оповіщення в тлі. Саме сумісного на це додаток заякорити конкретно. Воно з версії Android 5.0

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.