Skip to main content

Application Blocked By Java Security як виправитиПрацюючи з різними сайтами в мережі Інтернет користувач може зіткнутися з помилкою «Application Blocked By Java Security», що виникає при запуску деяких java-аплетів в браузері. При появі даної помилки запуск потрібного аплету припиняється, залишаючи користувача в подиві щодо причин виникнення проблеми. У цій статті я розповім, що за помилка Application Blocked By Java Security, яка її специфіка, а також поясню, як виправити вказану помилку на вашому ПК.

Скриншот ошибки Application Blocked By Java Security
Скріншот помилки Application Blocked By Java SecurityЗміст статті:

Application Blocked By Java Security - що це за помилка

Як відомо, особливу увагу в сьогоднішньому цифровому світі приділяється питанням безпеки, протидії небажаному поширенню особистої інформації, профілактиці цифрового злому. Творці мови програмування Java не залишаються осторонь від глобальних процесів, намагаючись підвищити безпеку використання цифрових продуктів, написаних на мові Java.

Зокрема, з версії Java 7 Update 51 заблокована можливість запуску додатків без підпису, самоподпісанного додатків, а також додатків, в яких відсутні атрибути дозволів.

Java
Java

Тому, якщо під час роботи в мережі браузер пробує запустити одне з трьох описаних вище варіантів неблагонадійних додатків Java, то запуск такого додатка буде заблокований, а користувач отримає повідомлення «Application Blocked By Java Security» (в перекладі «Додаток заблоковано системою безпеки Java») .Відповідно, суттю відповіді на питання «що таке Application Blocked By Java Security» є блокування функціоналом Java непідписаних (неблагонадійних) Java-аплетів в мережі.

Application Blocked By Java Security як виправити - варіанти

Отже, як же виправити помилку Application Blocked By Java Security? Існує кілька варіантів дій:

  • Встановіть більш сучасну версію Java на вашому ПК до найсвіжішої (наприклад, ось звідси ). Цілком можливо, що у вас стоїть застаріла версія Java, що має обмеження за своїм функціоналом. Скачайте свіжу версію продукту, встановіть його на ПК, а після перезапуску браузер і знову спробуйте зайти на проблемний сайт;
Обновление Java
оновлення Java
  • Якщо ви в повній мірі довіряєте завантажуваного Java-аплета, тоді ви можете додати цей проблемний сайт в «виключення», що дозволить запускати аплети з нього на вашому комп'ютері. Також можна просто знизити рівень безпеки, який використовується в роботі Java.

Для виконання цього перейдіть в Панель Управління - Програми - Java. Натисніть на вкладку Security, встановіть повзунок рівня безпеки на найнижчий (зазвичай це Medium).


Java Control Panel
Java Control Panel

Натисніть на кнопку «Edit site list» (відредагувати список сайтів) внизу праворуч, потім натисніть на «Add» (Додати), додайте туди адресу проблемного сайту (внісши, тим самим, його в винятку), знову натисніть на «Add», потім на «Continue» і на «Apply». Закрийте вікно, і спробуйте знову зайти на потрібний сайт і запустити проблемний аплет.

  • У деяких (досить рідкісних) випадках відповіддю на питання про те, як позбутися від помилки Application Blocked By Java Security стане очищення куків і кеша вашого браузера. Якщо у вас не спрацювали попередні два варіанти (а таке буває вкрай рідко), тоді рекомендую почистити кеш і куки, а також виконати пошук вірусів на вашому комп'ютері (допоможуть Dr.Web CureIt !, Malwarebytes Anti-Malware і ряд інших інструментів).

висновок

В абсолютній більшості випадків відповіддю на питання «Application Blocked By Java Security як виправити» є внесення проблемного сайту в список виключень налаштувань Java на ПК, а також зниження загального рівня безпеки Java. Якщо ж дані прийоми з яких-небудь причин не допомогли, тоді спробуйте почистити кеш і куки вашого браузера, або використовувати інший браузер для запуску проблемного ява-аплету. Зазвичай же внесення проблемного сайту в список виключення Java є основним і універсальним інструментом вирішення даної проблеми.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Application Blocked By Java Security як виправити"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.