Skip to main content

Чим відкрити EPS файлУ деяких користувачів ПК може виникнути необхідність відкриття файлу з розширенням EPS. Це може бути розширення, випадково зустріли в мережі, або людина знайшла подібний файл на своєму комп'ютері, або користувач працює з векторною графікою, і під рукою не знайшлося інструментарію для відкриття формату .EPS. Факт в тому, що виникла необхідність у відкритті файлу даного типу, і необхідні інструменти, які можуть в цьому допомогти. У цій статті я розповім, ніж відкрити EPS файл, які програми і сервіси нам в цьому допоможуть, і як з ними працювати.

Воспроизводим EPS
відтворюємо EPSЗміст статті:

Що таке EPS?

Даний термін .eps є абревіатурою від слів «Encapsulated PostScript», що в перекладі на російську мову означає «інкапсульований (що містить щось усередині себе) PostScript».

Для тих, хто не знайомий з цією термінологією поясню, що «PostScript» - це мова опису сторінок, що представляє широкі можливості для створення високоякісної векторної графіки. Кожен документ PostScript представлений у вигляді програми, яка створює на екрані (або друкує на принтері) будь-яке зображення.

Відповідно з цього ясно, що EPS-файли - це документи PostScript, що описують будь-які малюнки (креслення), які, до того ж, можуть бути поміщені всередину інших документів PostScript. При цьому збережений EPS - файл зазвичай включає файл попереднього перегляду даного зображення в низькій роздільній здатності, дозволяючи деяким програмам демонструвати даний файл «предпросмотра» на екрані вашого ПК.Базисної програмою для створення EPS-файлів вважається Adobe Illustrator - це відомий графічний редактор для створінь векторної графіки від компанії Adobe Systems. Крім нього існує ще ряд сервісів і програм, досить добре працюють з EPS-файлами. Перейдемо до їх розгляду.

Графический редактор Adobe Illustrator
Графічний редактор Adobe Illustrator

Чим відкрити EPS файл - онлайн сервіси

Отже для того, щоб відтворити формат eps існує безліч сервісів. Список онлайн-інструментів представлений різними переглядач і конвертерами, здатними трансформувати файл EPS в більш зручний графічний формат (JPG, PNG та ін.). Перейдемо до опису кілька таких сервісів.

Переглядач Art Viewer

 1. Перший онлайн сервіс, який допоможе переглянути зображення в файлі EPS - це Art Viewer .
 2. Працювати з ним досить просто - переходьте на ресурс, тиснете на кнопку «Огляд» і вказуєте сервісу шлях до файлу з дозволом EPS.
 3. Потім вводите капчу (зазвичай це два слова), і тиснете на кнопку «View Image» (перегляд зображення).
 4. Сервіс обробить файл (зазвичай на це йде близько 10-20 секунд) і видасть вам отримане зображення.
Выбираем файл для открытия в Art Viewer
Вибираємо файл eps для відкриття в Art Viewer

Сервіс для перегляду OFOCT

 1. Другий сервіс-переглядач eps файлів, здатний відкрити EPS онлайн - це OFOСT .
 2. Виконайте вхід на ресурс, натисніть на кнопку «Upload» для завантаження файлу (або вкажіть посилання на нього в мережі у вікні «From URL» вище), і вкажіть сервісу шлях до вашого EPS-файлу.
 3. Дочекайтеся завантаження файлу на ресурс, а потім натисніть на «View» трохи нижче.
 4. Сервіс обробить файл і видасть вам відповідне зображення на екрані.
Просмотрщик формата OFOCT
Переглядач формату OFOCT

Сервіс для відтворення EPS Сonvertepstojpg

Даний сервіс працює не як вьювер, а як конвертер, дозволяючи конвертувати EPS файл в зручні графічні формати, наприклад, eps to png.


 1. Для роботи з даним сервісом перейдіть на нього http://www.convertepstojpg.com/ , натисніть на кнопку «Огляд» і вкажіть сайту шлях до EPS-файлу на вашому ПК.
 2. Потім нижче поставте галочку навпроти необхідного вихідного формату (представлені jpg, giff, png, tiff, bmp) і натисніть на кнопку «CONVERT».
 3. Після обробки і демонстрації зображення ви можете збільшити (зменшити) розмір, задавши інші характеристики ширини-висоти зображення, або завантажити малюнок в новому форматі, натиснувши на кнопку «Download».
Интерфейс Сonvertepstojpg
інтерфейс Сonvertepstojpg

Програми відкривають EPS файл

Існує також достатня кількість програм для відкриття EPS. Зокрема можна відзначити такі програмні продукти як:

У роботі з ними необхідно завантажити і встановити на комп'ютер одну із зазначених програм, запустити її, клікнути на вкладку «File» (зазвичай), і відкрити за допомогою даної програми потрібний EPS-файл.

Иконка EPS
іконка EPS

Відео

Якщо ви шукайте, ніж відкрити EPS файл, вам можуть стати в нагоді онлайн сервіси та програми, описані мною вище. На мою думку, для відкриття EPS-файлів найзручніше використовувати згадані мережеві сервіси, що дозволяють переглянути зображення в такому файлі за кілька секунд, без необхідності завантажувати та встановлювати на ваш комп'ютер додаткове ПЗ. Якщо ж рівень функціоналу даних сервісів вас не влаштував, варто скористатися функціоналом таких програм як Adobe Illustrator або EPS Viewer, які перед тим необхідно завантажити та встановити на ваш ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Чим відкрити EPS файл"

 1. Спасибі, тільки одна ремарка у мене на 10 винде потрібно не «відкрити» файл а «імпортувати» його, просто якщо відкривати там не можна буде продублювати!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.