Skip to main content

Чим відкрити VCF файл на комп'ютеріРяд користувачів можуть отримати електронного листа, в якому знаходиться файл-вкладення з розширенням «vcf». Такий файл зазвичай містить дані про контакти, раніше експортованих з телефонної книги контактів. При цьому також існують файли з розширенням VCF, що не мають до книги контактів ніякого відношення. У цій статті я розповім, що це за формат, ніж відкрити розширення VCF на ПК, які програми і сервіси нам в цьому допоможуть, і як з ними працювати.

Формат .VCF
формат .VCFЗміст статті:

Що таке VCF

Розширення «VCF» зазвичай є абревіатурою від «Virtual Contact File» (файл віртуального контакту). При цьому існує, також, і альтернативна абревіатура - «vCard File» (файл vCard).

Даний файл зазвичай використовується для зберігання контактної інформації в цифровому форматі (прізвище та ім'я людини, адреса, е-мейл, телефон і інша релевантна інформація). З його допомогою зручно обмінюватися контактами між адресними книгами, файл може бути легко прикріплений до електронного листа, в ньому підтримуються картинки і інший медіа-контент.

Крім того, файл з розширенням vcf може виступати в формі файлу налаштувань редактора VirtualDub (VirtualDub Processing Settings), як файл конфігурацій API WorldToolKit Objects (Vevi Configuration File), як службовий файл програм FileViewPro, релевантний файл для VP HybridCAD Native Format і ін.


Описание расширения визитной карточки
Опис розширення візитної картки

Як відкрити VCF

Якщо наш файл містить в собі контактну інформацію, то його допоможуть відкрити такі програми:

1. Контакти Windows (Windows Contacts) - класичне додаток для перегляду контактів ОС Віндовс. Досить погано працює з кириличними символами, тому для російськомовного користувача його використання буде не зовсім зручним.

Windows Contacts
Windows Contacts

2. vCardOrganizer - зручна програма для роботи з цифровими картками. Дозволяє створювати, модифікувати і переглядати vCards, підтримує відображення фотографій, друк карток на принтері і так далі. Програма має платний характер, але можна спробувати пошукати в мережі її безкоштовні варіації.


Интерфейс vCardOrganizer
інтерфейс vCardOrganizer

3. Open Freely - безкоштовний переглядач, що вміє відкривати безліч документів і медіа-файлів (включаючи потрібні нам vcf-файли).

4. VCFtools - набір утиліт, що дозволяють працювати з vcf-файлами, включаючи їх перегляд, об'єднання, конвертацію і так далі.

5. VCF Viewer - безкоштовна утиліта для перегляду вмісту vcf-файлів. Її головний недолік - показує дані тільки одного контакту.

6. Open Contacts - ще один безкоштовний інструмент, програма для зберігання контактних даних, дозволяє відкривати vcf-файли.

7.Классіческій «Блокнот» також може бути використаний як переглядач необроблених (raw) даних vcf-файлу. Для російськомовного користувача може стати проблемою некоректне відображення кириличних символів при такому перегляді (якщо дані контакту набрані кирилицею), тому «Блокнот» в даному випадку буде використовувати не зовсім зручно.

Открыт контакт менеджера
Відкрито контакт менеджера

8. Notepad ++ - просунутий текстовий редактор, що дозволяє робити дрібні правки у деталях контакту, що знаходяться в vcf-файлі.

Notepad ++
Notepad ++

9.Почтовий клієнт Eudora OSE , що володіє досить багатим функціоналом, також вміє відкривати файли з розширенням vcf;

Програми Microsoft Outlook і Handy Address Book також вміють відкривати і переглядати файли даного формату, до недоліків можна віднести платний характер зазначених продуктів. dw9

Як відкрити vcf файл в Outlook

Для того, щоб переглянути vcf в Outlook, виконайте такі дії:

 1. Запустіть Microsoft Outlook;
 2. Натисніть на вкладку «Файл», в ній виберіть «Імпорт і експорт» (Import and Export);

  Импортируем файл в Outlook
  Імпортуємо файл в Outlook
 3. У списку виберіть «Імпортувати файл VCARD» (Import a VCARD file) і натисніть на «Далі» (Next);
 4. Знайдіть на вінчестері комп'ютера наш vcf-файл, клікніть на ньому двічі;

  Загружаем файл
  завантажуємо файл

Контакти будуть додані в розділ «Користувачі» даної програми.

Як перенести контакти з vcf-файлу в Gmail

Контакти з vcf-файлу можуть бути перенесені в список контактів Gmail. Для реалізації цього виконайте наступне:

 1. Перейдіть на сторінку пошти Gmail;
 2. Натисніть на стрілку поруч з написом «Gmail» (зліва зверху) і виберіть там «Контакти»;
Переходим в Контакты
Переходимо в Контакти
 • На сторінці «Google Контакти» натисніть на стрілку поруч з «Ще» і виберіть там «Імпортувати»;
 • У меню вибираємо «Імпортувати з файлу CSV або vCard»;
 • Погоджуємося на перехід до старої версії «Гугл Контакти» натиснувши на відповідний напис;
 • Кількома на кнопку «Ще» зверху, і вибираємо «Імпорт».

  Импортируем расширение .vcf
  Імпортуємо розширення .vcf
 • Знаходимо наш vcf-файл і тиснемо на «Імпорт», зазначений контакт буде додано до списку контактів.

висновок

У відтворенні VCF файлу на комп'ютері допоможуть програми, описані мною вище. Більшість з них має безкоштовний характер, дозволяючи легко переглядати вміст vcf-файлів. Якщо ж вам попався файл, який неможливо коректно відкрити за допомогою перерахованих програм, тоді, можливо, це якісно інший тип файлу (наприклад, настройки API WorldToolKit Objects), працювати з яким буде досить вузький фахівець.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 4,40 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Чим відкрити VCF файл на комп'ютері"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.