Skip to main content

Що значить Архивировать в ІнстаграмеПісля чергового оновлення програма Інстаграм отримала функцію архівування. Тепер фотографії, які ви не бажаєте нікому показувати, будуть зберігатися в архіві. Ніхто, крім вас, не зможе їх бачити, а тим більше коментувати.

Скрыть фото профиля
Приховати фото профілюЗміст статті:

Що це таке Архивировать

Розробники пояснили необхідність в нововведенні і що це означає архівувати в Instagram - часто користувачі видаляють старі і стали непотрібними фото і відео в Інстаграм. Через час власник контенту починає про це шкодувати, так як зображення знову знадобилися. Допомога у вирішенні даної проблеми і зробить введена функція архівування. При бажанні ви зможете розпакувати фотографії та знову дозволити їх перегляд всім користувачам.

Значок Архив на странице профиля в Инстаграм
Значок Архів на сторінці профілю в Інстаграм

Рекомендую до ознайомлення: Як подивитися, хто зберіг мою фотографію в Інстаграм .

Як користуватися архівом в Instagram

Ви самі вирішуєте, який контент необхідно архівувати. Може бути, це особисті фото і відео, які ви не бажаєте нікому показувати. Або зображення з вітрин інтернет-магазинів: наприклад, фото товарів, яких поки немає в продажу, можна відправити в архів, і повернути їх звідти, коли продукція з'явиться на складах. Також це можуть бути комерційні фотографії, що не мають успіху у користувачів. Існують спеціальні програми для визначення популярності фотографій. Сподіваюся ви зрозуміли, що це архівація і для чого вона необхідна.Звичайно, якщо зображень і відеозаписів на вашій сторінці не дуже багато, ви самостійно зможете простежити, які з них найбільш популярні і приваблюють відвідувачів, а які ні. Але якщо контент занадто великий, то програми нададуть вам неоціненну допомогу - відслідкують кількість коментарів, лайків, залучення та інші параметри даного поста. Відправивши фотографії в архів, через час ви зможете повернути їх звідти і подивитися, як цього разу відреагують користувачі. Може бути, їх реакція зміниться.

Архівні знімки не просто знаходяться в спеціальному розділі. Ви також зможете відкривати їх, милуватися своїми фотографіями або зображеннями, які нагадують вам про значущі моменти життя. Ви зможете пересилати зображення друзям в особистих повідомленнях, перечитувати коментарі і переглядати імена користувачів, які поставили лайки. Взагалі функція архівування дуже цікава і зручна.

Приклад 1. Вам не сподобалося, як ви виглядаєте на фото - може бути, світ не так падає, або невигідно підкреслена фігура. У пориві ви захотіли видалити цю фотографію. Стійте! Архівуйте її на час в ІНСТАР і, коли заспокоїтеся, перегляньте її знову. Бути може, все не так страшно, як вам здалося. І тут ви зможете повернути фото на колишнє місце і продовжувати набирати коментарі та лайки.Приклад 2. Може бути ще варіант, коли вам не сподобалися коментарі до ваших публікацій. Ви також вирішуєте прибрати фотографію або відео, які спровокували користувачів на негативні відгуки. Через час ви розумієте, що думка сторонніх - це всього лише їхня думка. І тут стає шкода, що фото видалено з профілю Instagram, разом з тими самими коментарями і лайками. Заново його виставляти не хочеться, тому що жваво жаль з приводу того, вистраждане. І тут знову рятує архівування - сховайте провокаційний контент на час і дістаньте його зі спеціального розділу знову, коли вирішите, що це вам потрібно.

Приклад 3. І, звичайно, особлива розмова про особисті фотографіях. Чи не кожен захоче залишити в профілі фото колишнього коханого / -ої або виставити на загальний огляд відверті знімки. А в приватному розділі ви зможете скільки завгодно насолоджуватися прихованими від сторонніх очей публікаціями і ділитися ними зі своєю другою половинкою (особливо, якщо вона на даний момент у від'їзді).

Як архівувати фото і відео в Інстараме

Зрозуміло, що ця функція архівування допоможе зберегти потрібний контент в затишному місці, позбавляючи вас від необхідності видаляти інформацію, що стала непотрібною. Якщо ви зайшли в свій Інстаграм і не знайшли функцію «архівувати», не лякайтеся. Оновлення програму до останньої версії. Потім, для того, щоб відправити контент в архів, дійте наступним чином:

 1. Виберіть публікацію, яку необхідно відправити в архів.
 2. Натисніть на меню в правому верхньому куті (три вертикально розташовані крапки).

  Отправляем фотографию в архив
  Відправляємо фотографію в архів
 3. У списку дій виберіть функцію «архівувати».

  Содержание картотеки
  зміст картотеки

Контент зникне із загального доступу і з'явиться в розділі «Архів». Вийдіть з меню даної публікації та натисніть на значок циферблату, що знаходиться у верхній частині екрану поруч з вашим ніком. Відкриється меню з вашим архівувати контентом. Дорога назад так само простий:

 1. Натисніть на фото або відео.
 2. Відкрийте меню.
 3. Виберіть функцію «Показати в профілі». На цьому ж етапі публікацію можна видалити назавжди.

  Возвращаем фото из архива обратно профиль
  Повертаємо фото з архіву назад профіль

Контент знову з'явиться у вашому профілі Ігнстаграм разом зі збереженими коментарями і лайками. Причому повернеться він на своє місце, не порушуючи хронологічний порядок створення.

Хоча архівування та працює поки в тестовому режимі, але, швидше за все, його можливості будуть оцінені по достоїнству і воно назавжди увійде в функціонал Інстаграм.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” 7 Коментарі "Що значить Архивировать в Інстаграме"

 1. Чи законно викладати відео з образою іншої людини? І чи можна це заборонити без подачі заяви в суд? Або тільки в суд.?

 2. Підкажіть будь ласка, створили в профілі Інстаграмм сторінку з моєю фотографією і дуже погано написали про мене. Підкажіть як можна цю сторінку заблокувати

 3. Фотографії які викладаю в інстаграм, не зберігаються у мене в галереї. Хто може підказати, підкажіть будь ласка як зробити так, щоб вони там зберігалися?))

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.