Skip to main content

Драйвер Beats Audio для HPУ статті представлено загальний опис та коротка інструкція з встановлення та налаштування аудіодрайвер Beats Audio для ноутбуків HP. Комп'ютерна техніка є набором високотехнологічних компонентів, з'єднаних в єдину систему. Для забезпечення коректної роботи пристрою розробляються й удосконалюються десятки спеціалізованих програм, які визначають адекватність взаємодії елементів конфігурації. Виробники постійно шукають нові рішення для своєї продукції, які дозволили б поліпшити її якість і залучити нових користувачів. Зокрема, компанія Hewlett-Packard на деяких моделях ноутбуків в якості основного інструменту роботи зі звуком використовує драйвер Beats Audio, про деякі особливості драйвера і піде мова далі.

Драйвер
драйвер BeatsЗміст статті:

Що це за драйвер Beats Audio для ноутбуків Hewlett-Packard

Драйвер Beats Audio для Hewlett-Packard є спеціальну програму, основною метою якої є поліпшення якості виведеного звукового потоку, шляхом забезпечення можливості його тонкої настройки. Додатковою причиною для вибору цього драйвера є оригінальна конфігурація пристрою зі звуковою на деяких моделях ноутбуків цієї компанії, яка передбачає кілька динаміків.

З огляду на специфіку бренду «Beats», основний упор під час розробки драйвера робився саме на широкі можливості для налаштування звуку, як в ручному, так і в автоматичному режимі. При цьому слід враховувати, що найбільш відчутний для слухача ефект спостерігається виключно при використанні вбудованого звукового обладнання, хоча і для прослуховування через навушники звук можна налаштувати, як хочеться. Не дивно, що подібне ПО встановлюється за умовчанням в моделі ноутбуків, орієнтованих на «музичне» застосування. Як правило, ці моделі носять приставку «Beats Edition».

Серед переваг драйвера Beats Audio можна відзначити зручність використання, яке досягається, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу програми. При цьому користувачам відкривається набагато гнучкіша панель управління звуком, ніж це реалізовано в звичних драйвери Windows, встановлених за замовчуванням. Що стосується недоліків, то варто згадати деяку вузькоспрямованість драйвера, яка призводить до того, що очевидний приріст якості звуку досягається тільки на вбудованому обладнанні. А при використанні сторонніх пристосувань (навушників, колонок і т.д.), деякі користувачі говорять про суб'єктивному погіршенні якості. У минулій статті мною була описана помилка Boot Device Not Found зустрічається на ноутбуках HP.Читайте також: Шазам онлайн для комп'ютера без скачування .

Де скачати аудіодрайвер Beats Audio

Якщо прийнято рішення про необхідність скачування драйвера Beats Audio на HP, то варто усвідомити, що справжня і актуальна версія цікавить ПО, знаходиться виключно на офіційному сайті виробника техніки. В даному випадку бути ним є компанія HP. Отже, щоб скачати драйвер потрібно відвідати сайт компанії ( https://support.hp.com/ru-ru ), де перейти в розділ «Програмне забезпечення та драйвери».

Главная страница HP
Головна сторінка Hewlett-Packard

На сторінці, буде віконце пошуку, де необхідно вказати модель вашого ноутбука. Як приклад буде розглянуто ноутбук HP ENVY 14-2160ca. При цьому для більшої персоніфікації результатів видачі, слід вказати версію встановленої операційної системи.


Вторая страница
Друга сторінка сайту

Якщо введена інформація вірна, то після деякого часу очікування система видасть список надається для моделі програмного забезпечення, а також відобразить зовнішній вигляд пристрою для можливості візуального зіставлення.

Третья страница
Третя сторінка сайту

В даному випадку, нас цікавить тільки драйвер на звук, що і слід підтвердити за допомогою спеціальної кнопки «Завантажити» навпроти назви драйвера.

Цікаво: З'єднати музику онлайн безкоштовно .

Установка і настройка драйвера Beats Audio

Після скачування файлу Beats Audio в вигляді виконуваного файлу, можна приступати до установки драйвера. Процес нічим не відрізняється від інсталяції інших додатків, тобто потрібно просто двічі клікнути файл, після чого відкриється меню програми-установника.

У першому віконці можна ознайомитися з основною інформацією, стосовно встановлюється версії ПЗ і іншими деталями.

Установка драйвера
установка аудіодрайвер

У другому віконці можна буде прочитати ліцензійну угоду, умови якого необхідно прийняти для подальшої інсталяції софту.

Соглашение аудиодрайвера
Ліцензійну угоду

Після цього можна вибрати шлях для установки драйвера, після чого запуститься безпосередньо процес. По його завершенню, вікно можна закрити, а сам пристрій необхідно перезавантажити.

Выбор места
Вибір місця установки

Після установки драйвера Beats Audio і його запуску відкривається основне вікно, яке пропонує користувачеві зробити деякі настройки. У розпорядження надається три основних вкладки, кожна з яких визначає окремий режим роботи програмного забезпечення.

Настройки драйвера
Головне вікно драйвера
  • Перша вкладка «Playback» відповідає за безпосереднє відтворення музики. Зліва з'явиться список варіантів роботи (вбудовані колонки, навушники або зовнішні пристрої виведення звуку).
  • На другій вкладці «Recording» можна налаштувати деталі режиму запису, а у вкладці «Preferences» з'явиться інструментарій для безпосередньої настройки роботи драйвера відповідно до конкретних вимог і передбачуваними умовами використання пристрою.

висновок

Аудіодрайвер Beats Audio для техніки HP є досить потужним і простим в освоєнні інструментом індивідуальної настройки виведеного звуку. Робота з ним вимагає деяких навичок, але і результат виправдовує очікування.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 1,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.