Skip to main content

Galaxy Apps що це за програмаНезважаючи на домінування на ринку цифрових магазинів «Google Play» і «iTunes Store» інші компанії не залишають спроб потіснити визнаних фаворитів з їх позицій. Компанія «Samsung» ще у вересні 2009 року запустила магазин додатків «Samsung App», покликаний стати повноцінним конкурентом, а в майбутньому - і лідером серед подібних сервісів. Нині сервіс «Samsung App» має назву «Samsung Galaxy Apps» (або скорочено «Galaxy Apps»), а його роботу обслуговує однойменне додаток, з яким і присвячений даний матеріал. В якому я розповім, що за програма «Galaxy Apps», яке її призначення, і чи потрібен цей цифровий продукт на вашому телефоні.

Изучаем приложение "Galaxy App"
Вивчаємо додаток «Galaxy App»Зміст статті:

Galaxy Apps що це за програма і чи потрібна вона на телефоні

« Galaxy Apps » (повне - «Galaxy App Store» - в перекладі «магазин додатки« Galaxy ») - це офіційний каталог додатків для мобільних пристроїв від« Samsung ». У згаданому каталозі міститься мобільний софт переважно для серії «Galaxy» (звідси і назва). Хоча власники інших пристроїв від «Samsung» напевно знайдуть в даному каталозі (цифровому магазині) щось цікаве і корисне для своїх гаджетів.

При цьому в магазині є і ряд ексклюзивних продуктів, які за заявою розробників, можна скачати тільки в «Galaxy Apps» (інтерфейс магазину локалізована для більш ніж 160 країн світу).

Роботу зазначеного каталогу обслуговує однойменне мобільний додаток «Galaxy Apps», яке зазвичай передвстановлюють на телефони від «Samsung» (працює під ОС «Android» і «Windows Mobile»). Запустивши програму, користувач отримує можливість завантажити платні або безкоштовні продукти з «Galaxy App Store», відсортовані за декількома категоріями (ігри, музика, розваги, фотографії, подарунки і так далі).


Внешний вид "Galaxy Apps"
Зовнішній вигляд «Galaxy Apps»

Якщо розглядається додаток працює стабільно, і ви не помічаєте за ним дратівливих недоліків, тоді рекомендую його залишити, і користуватися його багатими можливостями (зокрема, уваги заслуговує просунута система знижок на ряд унікальних цифрових продуктів). Якщо ж ви не задоволені його функціоналом, тоді читайте інформацію, подану нижче.

Недоліки додатки Galaxy Apps

При розгляді питання про те, що таке Galaxy Apps, не можна не згадати про низку його суттєвих недоліків, що вже встигли привернути увагу безлічі користувачів. Зокрема, воно може споживати істотні ресурси телефону, активно ініціювати спливаючу рекламу і інші дратівливі повідомлення. Завдяки зазначеним чинникам телефон починає активно гальмувати, і комфортно користуватися його функціоналом ставати важко.

Тому рекомендую відключити спливаючі повідомлення та інші релеватние повідомлення в «Galaxy Apps»). Для цього запустіть «Galaxy Apps», натиснути на кнопку «More» (або «Galaxy Apps» вгорі), і перейдіть в меню «Settings» (настройки) в правому верхньому куті екрану. Там знайдіть «Push notification» (спливаючі повідомлення), і, тапнув на них, вимкніть останні. Там же можна відключити «Update notification» (повідомлення про оновлення). Якщо ж ви хочете і зовсім відключити оновлення «Galaxy Apps», тоді тапніте в налаштуваннях на «Auto update apps», і потім виберіть «Turn off».висновок

Програма «Galaxy Apps» являє собою каталог мобільних додатків для гаджетів від «Самсунг» (зокрема, для серії «Galaxy»). Якщо цю програму було встановлено на вашому апараті, і ви задоволені його можливостями, тоді немає ніякого сенсу видаляти цей додаток з вашого пристрою. Якщо ж функціонал цього додатка дратує надлишком спливаючих вікон, а також негативним впливом на загальну працездатність вашого телефону, тоді рекомендую змінити налаштування програми для відключення повідомлень, а при необхідності - і зовсім позбутися від даного софта на вашому гаджеті.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (13 оцінок, середнє: 4,08 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Galaxy Apps що це за програма"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.