Skip to main content

g.co/parentaccess Family Link батьківський контроль код доступу

Інтернет - це цифрове відображення реального життя. Крім різноманіття позитивних сторін він має і негативні, зустріч з якими небажана для хиткого дитячої свідомості. Бажаючи захистити наших дітей від одіозного впливу мережі, ми задіємо різні програмні інструменти, одним з яких є додаток «Family Link» від компанії Гугл. Можливості цього додатка дозволяють задати міру допустимого для дитини в мережі, і тим самим уникнути впливу на нього небажаних сервісів і програм. Давайте розберемося, як працює g.co/parentaccess Family Link батьківський контроль код доступу, і як встановити або видалити вказаний додаток.

Служба Перевозки Грузов - быстрая Доставка груза в Салехард: контактная информация филиала на сайте https://texcargo.ru/

(далі ...)

Помилка SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM

». При виконанні будь-яких дій в системі 1С (відкритті документа, установки бібліотеки, оновленні БД та інших суміжних операцій) користувач може зіткнутися з повідомленням «Помилка SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM». Зазвичай це пов'язано з технічним збоєм в роботі 1С, і лікуватися поруч способів, описаних нами нижче. У цьому матеріалі ми розберемо, в чому суть даної дисфункції, і як її виправити.

Помилка configversion (далі ...)

Прийнято Поштою для магістральної перевезення что значит?

Багато з нас замовляють товари з Китаю на різноманітних Інтернет-майданчиках. Купуючи товар, ми починаємо ретельно відстежувати його доставку, сподіваючись на швидке отримання настільки очікуваної нами посилки. Одним з найпоширеніших поштових статусів доставки є «Прийнято Поштою для магістральної перевезення», що має досить загадковий характер. Нижче ми розберемо, що це за поштовий статус, коли він відображається. А також перерахуємо основні статуси, які можна зустріти при відправці або доставки поштових відправлень.

Принято для магистральной перевозки (далі ...)

t.me що за сайт

. Переглядаючи будь-які матеріали в мережі, ми можемо натрапити на посилання формату t.me/username. Після переходу за цим посиланням російського користувача зустрічає повідомлення про блокування даного ресурсу на підставі закону 149-ФЗ. Це посилання є стандартом посилань, які використовуються в «Telegram» - популярному нині мессенджере Павла Дурова. Нижче розберемо, що це за сайт t.me, чому в Росії спостерігаються проблеми з запуском посилань t.me, і що робити для обходу державної цензури.

T.me что за сайт (далі ...)

Гарний фон для тексту в Інстаграм

Переглядаючи стрічку в нашому Інстаграм, ми буваємо захоплені красою будь-якого зображення, на яке накладено будь-яка стильна цитата. Ми хотіли б самі створити щось подібне, але не знаємо, де взяти гарний фон для тексту в Instagram, і як накласти на нього сподобався нам текст. Нижче ми розберемо перелік програм і сервісів, які нам в цьому допоможуть, а також розповімо, як ними користуватися.

Красивый фон Инстаграм (далі ...)

Рекомендований лист Москва 74 від кого?

Переглядаючи черговий купу реклами в своїй поштовій скриньці, ми можемо наштовхнутися на повідомленні про замовний листі, відправником в якому вказана загадкова «Москва 74». Досить часто на подібному повідомленні в кутку також розміщено не менше таємничий код «Ф.22», що також не додає ясності одержувачу такого сповіщення. Від кого прийшло рекомендований лист Москва 74, що в ньому може знаходитися, і як вчинити при отриманні подібного повідомлення? Розповімо в даному матеріалі.

МСК74
Розбираємо, від кого приходять рекомендовані листи з відправником «Москва 74»

(далі ...)

Leaks in com Xiaomi що це таке

Власники телефонів Xiaomi можуть помітити, що після чергового оновлення операційної системи на екрані їх гаджетів з'явилася ікона невідомого додатка «Leaks». При запуску програми зазвичай з'являється сірий фон, на якому зверху написано «Leaks in com.xiaomi.mipicks» .Попиткі будь-яким чином видалити вказаний додаток не закінчуються успіхом, підтверджуючи, тим самим, що програма має системний характер і поміщено в систему розробниками. Нижче розберемо, що це таке leaks in com Xiaomi, і що робити при появі цього додатка у вашій системі.

(далі ...)

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run

Реєстр ОС Віндовс - це величезна база даних, що містить відомості про параметри та параметрах встановленого програмного забезпечення, розумні налаштування, профілях користувачів, інших системних інструментах. Важливу роль, пов'язану з завантаженням операційної системи Віндовс займає гілка HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run, в якій знаходиться ряд ключових параметрів, що відповідають за автоматичне завантаження в системі тих чи інших програмних компонентів. Нижче перерахуємо найбільш часто зустрічаються параметри в даній гілці, а також опишемо, за активацію яких програм вони відповідають.

Разбираем параметры указанной ветки
Розбираємо параметри зазначеної гілки

(далі ...)

Чи не пройдено контроль за ч. 5 ст 99 44-ФЗ що це значить

Розмістивши інформацію про закупівлі в спеціалізованій «Єдиної Інформаційній Системі», замовник може виявити, що відправлені ним дані отримали статус «Не пройдено контроль за ч.5. ст.99 44-ФЗ ». Зазвичай це означає, що в поданій замовником інформації про закупівлі міститься ряд невідповідностей вимогам нормативно-правової бази законодавства РФ, що стосується здійснення закупівель за державні та муніципальні кошти. Нижче розберемо суть даної проблеми і варіанти її вирішення.

Указанное уведомление
зазначене повідомлення

(далі ...)

Рекомендований лист Волгоград 66 від кого

Переглядаючи отриману кореспонденцію серед купи паперу ми можемо виявити повідомлення про виклик нас на пошті замовному листі. Відправником даного листа в повідомленні вказано загадковий «Волгоград 66», про який ми зазвичай не маємо будь-якої інформації. Що це за дивний відправник, від кого лист і що може міститися в зазначеному замовному листі? Розберемося в даному матеріалі.

Извещение с рассматриваемым в статье отправителем
Повідомлення з даним в статті відправником

(далі ...)