Skip to main content

IPTV плейлист m3u російських каналів 2018Можливості цифрового телебачення IPTV відомі багатьом моїм читачам. Відмінна якість відео і звуку, інтерактивний контент і живе управління ефіром, наявність електронного TV-гіда і багато іншого - це ті бонуси, які залучають до IPVT все нових і нових користувачів. При цьому часто виникають питання, пов'язані з не завжди актуальними посиланнями на канали, якістю наявних посилань, регіональної формою плейлистів і багато чим іншим. Що ж робити користувачам, які хочуть дивитися російські канали в нинішньому 2018 році, особливо, якщо такі користувачі знаходяться за кордоном? У цій статті я розповім, де отримати IPTV плейлист m3u наших російських каналів в 2018, і які сайти нам в цьому допоможуть.

IPTV плейлист m3u российских каналов 2017
Використовуємо IPTV для перегляду російських каналівЗміст статті:

IPVT і його особливості

Нагадаю читачеві, що IPTV (Internet Protocol Television - телебачення по протоколу інтернету) являє собою технологію передачі телевізійних даних за допомогою IP-протоколу, яка використовується, переважно, кабельними провайдерами для демонстрації цифрового телебачення.

Подібне телебачення має масу переваг, серед яких чільне місце займають відмінну якість відео (часто HD) і звуку (Dolby Digital 5.1 Surround).

Для роботи IPTV необхідна установка на комп'ютер (смартфон) спеціального відеоплеєра (наприклад, IPTV Player або VLC media player ), в який необхідно завантажити спеціальний файл-плейлист каналів в форматі m3u, або вказати плеєру посилання на такий файл в мережі.


Файл плейлиста имеет расширение m3u
Файл плейлиста має розширення m3u

Особливості плейлистів IPTV

Здавалося б, завантажуй такий список каналів (плейлист) в плеєр, і насолоджуйся переглядом. Але все не так уже й просто. Самі IPTV плейлисти m3u діляться на три основних види:

 • Безкоштовні публічні плейлисти російських каналів, які може завантажити будь-який бажаючий в мережі. Якщо їх регулярно не оновлювати, то живуть вони досить недовго, безліч каналів в них виявляються не активні, не працюють коректно і так далі;
 • Плейлист вашого провайдера. Якщо ваш провайдер надає послугу цифрового телебачення IPTV, тоді ви можете скачати на його сайті даний плейлист, завантажити в той же IPTV плеєр і насолоджуватися переглядом. При цьому треба розуміти, що далеко не всі провайдери надають таку послугу, і працювати такий плейлист буде тільки в локальній мережі самого провайдера;
 • Платний плейлист стороннього провайдера. Доступний тільки за відповідну плату.

Оскільки нас цікавлять безкоштовні плейлисти з російськими каналами, то потрібно розуміти, що якість таких безкоштовних плейлистів часто не на висоті. Таким плейлистам потрібно регулярне оновлення, яке виконується авторами таких плейлистів далеко не завжди і не скрізь. Тому при пошуку безкоштовного плейлиста звертайте увагу на його регулярне оновлення - це буде запорукою того, що перегляд телевізійних каналів на вашому IPTV-плеєрі буде стабільним і комфортним.

Выбор телеканалов в IPTV огромен
Вибір телеканалів в IPTV величезний

Ресурси надають IPTV плейлисти m3u російських каналів в 2017-2018 році

Розглянемо наявні в мережі ресурси, здатні надати нам плейлист 2017-2018 з російськими каналами. Отже:


 1. YET TV . Тут ви можете знайти і завантажити робочі плейлисти багатьох кабельних операторів Росії;
 2. IPTV-форум . На даному форумі ви можете отримати найсвіжіші і безкоштовні плейлисти;
 3. Форум 4pda . Відомий форум, де користувачі виставляють безкоштовні плейлисти;
 4. Група в «Вконтакте» IPTV плейлисти . Теж саме свіже й актуальне;
 5. I-PTV Blogspot . Хороший ресурс з безкоштовними плейлистами. При цьому, судячи з наявної там інформації, дані про російських каналах могли не оновлюватися з 2016 року. Перейдіть на нього, клікніть на вкладку «Russia», а потім клацніть на зелену кнопку «Download Russian.m3u». Збережіть отриманий плейлист, а потім завантажте його в відеоплеєр (наприклад в плеєрі IP-TV це робиться переходом в Настройки - Загальні, і зазначенням в спеціальному полі адреси списку каналів);
 6. IPTV.Servzp. Український ресурс, в якому ви можете знайти посилання на плейлисти багатьох російських провайдерів;
 7. GetsApp.ru. Даний ресурс має iptv плейлист самообновляющиеся на 400 телеканалів, в тому числі і популярних російських.

  Выбираем и смотрим
  Вибираємо плейлист і дивимося

висновок

Використавши наведені мною посилання, ви можете знайти і завантажити IPTV плейлист m3u вітчизняних російських каналів 2017-2018. При цьому рекомендую користуватися регулярно оновлюється плейлистом, так як статичні варіанти досить скоро починаю розходитися з реальністю, і багато каналів в них починають працювати некоректно. Використання IPTV-телебачення дозволяє комфортно переглядати багато зарубіжні канали, уникнувши, тим самим, плати кабельним провайдерам за схожу послугу.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (52 оцінок, середнє: 3,10 з 5)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "IPTV плейлист m3u російських каналів 2018"

 1. Доброго дня!

  Терміново! Де замовити товари з Китаю в Томську або в Росії з платної доставкою транспортом компанії? Допоможіть применшую не виходить самому знайти інтернет магазин ...
  Не знаю як підібрати магазин що б не киданули виручайте!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.