Skip to main content

Змінити голос онлайнБагато любителів жартів і розваг напевно чули про програми, що дозволяють до невпізнання міняти звучання власного голосу. Ви можете змінити ваш голос на роботизований, демонічний, чоловічий, жіночий, дитячий і так далі, а потім використовувати такий голос в мережевому спілкуванні (наприклад, через Skype). При цьому в мережі ще існує кілька сервісів, що дозволяють змінити голос в режимі онлайн, і навіть записати аудіо з таким голосом у вигляді mp3-файлу. У цій статті я розповім, як поміняти голос онлайн, які мережеві сервіси для цього існують, і як з ними працювати.

Трансформация речи
трансформація мовиЗміст статті:

Особливості зміни голосу за допомогою сервісів

Відразу обмовлюся, що подібних сервісів в мережі всього кілька, і більшість з них мають англомовним функціоналом. Специфіка даних платформ дозволяє модифікувати голос онлайн, виконати запис голосу онлайн з ефектами, прослухати отриманий результат, а потім і зберегти його до себе на ПК.

Для яких цілей може знадобитися подібна трансформація голосу онлайн? Перш за все, це розвага, бажання залишитися інкогніто, апробування звучання різних голосів при співі і так далі. Перевага онлайн-сервісів, які я перерахую нижче, у відсутності необхідності завантажувати та встановлювати сторонній софт на ПК, ви просто переходите на сайт і насолоджуєтеся його можливостями. Також існують спеціальні програми для озвучування тексту голосом (короткий опис сервісів по посиланню).

Слова отца голосом бурундучка
Слова батька голосом бурундучка

Цікаво! Якщо ви не чули про можливість набору тексту в документі тільки за допомогою вимови необхідного тексту голосом, тоді вам потрібно вивчити минулу статтю .Отже, які сайти пропонують нам зміна голосу в реальному часі? Перейдемо до їх безпосереднього перерахування і опису їх функціоналу.

Voice Spice Recorder - простий конвертер голосу

Перший сервіс для зміни голосу в Інтернеті онлайн - це Voice Spice Recorder . Сервіс володіє двома основними можливостями - запис через мікрофон вашого зміненого голосу, а також переклад тексту в мову (серед інших є російськомовні чоловічий і жіночий голос).

Интерфейс Voice Spice Recorder
Інтерфейс Voice Spice Recorder
 1. Щоб змінити голос онлайн перейдіть на ресурс по вищезазначеним посиланням.
 2. У центрі екрана ви побачите дві основні вкладки - Record Audio (запис аудіо) і Text-To-Speech (текст в мову).
 3. Клікнувши на першу вкладку, ви отримаєте можливість змінити звучання голосу онлайн. Опція «Voice» (голос) дозволить вибрати кілька варіантів голосів - Normal (звичайний), Hell demon (пекельний демон), Space Squirrel (космічна білка), Robot (робот), Man (чоловік), Woman (жінка).
 4. Повзунок «Lower-Higher» дозволяє додати вашому голосу більш низьких або високих частот звучання.
 5. Після того, як ви визначитеся з даними настройками, клікніть на кнопку «Record», дозвольте сервісу отримати доступ до вашого мікрофона, і проговорите потрібний текст.
 6. Потім натисніть на кнопку «Stop», після чого система дасть вам прослухати отриманий результат (кнопка «Play»).
 7. Для збереження отриманого файлу натисніть на кнопку «Save», сервіс запропонує вам поділитися даним записом в соціальних мережах (виберіть назву для композиції, вкажіть автора і коментарі для композиції, а потім натисніть на «Save» внизу).Online Tone Generator - змінюємо тональність записаної мови

Даний сервіс Tone Generator дозволяє змінити тональність аудіофайлу онлайн. При цьому його робота будується наступним чином: ви завантажуєте аудіофайл зі своїм голосом на ресурс, активуєте його відтворення, пересуваєте повзунок тональності в потрібне значення, і слухаєте результат (який можна зберегти до себе на ПК).

Трансформируем голос ползунком
Трансформуємо голос повзунком
 1. Щоб виконати вказане перейдіть на ресурс http://onlinetonegenerator.com/pitch-shifter.html .
 2. Натисніть на кнопку «Огляд» і завантажте на ресурс ваш аудіофайл.
 3. Потім натисніть на кнопку «Play», пересуньте білий повзунок в потрібне значення, знайшовши, таким чином, оптимальну форму звучання.
 4. Щоб зберегти модифікований аудіофайл, необхідно поставити галочку поруч з опцією «Save output to downloadable file?» (Зберегти результат у вигляді завантаження), встановити повзунок тональності в потрібне значення, і запустити відтворення композиції з першої секунди.
 5. Коли програвання композиції закінчиться, ви отримаєте посилання, клікнувши на яку ви зможете зберегти отриманий результат.

Vocalremover - трансформуємо свій голос

Даний сервіс https://vocalremover.ru/pitch є російськомовним конкурентом попереднього сервісу, дозволяючи змінити тональність онлайн. При цьому він працює коректно далеко не на всіх браузерах, наприклад, у мене на Chrome він працював нормально, а на Firefox - підвисає.

Регламент роботи з ним схожий на попередній сервіс. Ви тиснете на напис «Завантажити аудіо файл», тиснете на кнопку «Play», виставляєте повзунок тональності в потрібне значення, і якщо вас все влаштовує - тиснете на «Save».

Регулируем тональность mp3 файла
Регулюємо тональність mp3 файлу

Програми для заміни голосу

Якщо функціонал перерахованих мною сервісів вас не влаштував, завжди можна скористатися можливостями спеціалізованих програм для модифікації голосу. Серед таких можна назвати MorphVoxPro, AV Voice Changer Diamond, Funny Voice, Scramby Fun Vocorder, Clownfish for Skype і ряд інших аналогів, які після їх установки на ПК дозволяють модифікувати голос користувача в різних варіаціях.

Зі свого боку можу порекомендувати MorphVoxPro - провівши коректне налаштування даної програми, ви отримаєте в користування цифровий продукт високої якості.

Программа MorphVoxPro
програма MorphVoxPro

висновок

Якщо у вас виникла необхідність змінити голос до невпізнання онлайн, то функціонал перерахованих мною мережевих майданчиків може бути використаний для подібних цілей. На жаль, зазначені послуги не мають широкий спектр можливостей, тому для отримання доступу до багатшого функціоналу варто звернутися до спеціальних програм для зміни голосу (рівня MorphVoxPro або Clownfish for Skype), які необхідно завантажити та встановити на ваш ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (30 оцінок, середнє: 3,03 з 5)
Завантаження ...

” 8 Коментарі "Змінити голос онлайн"

  1. Погоджуючись ЦЕ ДУЖЕ КРУТО! ТАК І ЦЕ ПРАВДА! ПОТРІБНА ПРОГРАМА ДЛЯ ЗМІНИ ГОЛОСИ СПІВАКА !!!! СПАСИБІ ЗА ГРУ! ВЕЛИКИЙ ПОКЛОН ВАМ!

 1. Я так іне зрозумів, де міняти можна в теперішньому часі, через скайп, ДІСКОРДІЯ, тощо Було написано, що змінить голос до невпізнання, що мені і треба.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.