Skip to main content

Як написати корінь на клавіатуріУ ряду користувачів, що активно працюють з математикою, статистикою та іншими точними науками може виникнути потреба набрати на клавіатурі символ кореня √. При цьому ні на одній з кнопок клавіатури немає зображення подібного символу, і користувач задається питанням: як же здійснити подібне? У цьому матеріалі я допоможу таким користувачам розповім, як написати корінь на клавіатурі, поясню, які методи для цього існують, і як позначити корінь 3,4,5 ступеня на клавіатурі.

Пишем корень на компьютере
Пишемо корінь на комп'ютеріЗміст статті:

Як поставити знак квадратний корінь на клавіатурі

Багато користувачів в вирішенні питання про те, як же написати корінь на клавіатурі ПК, використовують сурогатний символ «^», розташований на клавіші 6 у верхній частині клавіатури (активується переходом на англійську розкладку, натисканням клавіші Shift і кнопки «6» зверху).

Деякі користувачі також користуються буквосочетанием sqrt (квадратний корінь), cbrt (кубічний корінь) і так далі.

При цьому це хоч і швидкі, але недостатні прийоми. Для нормального набору знака кореня виконайте наступне:


 • Натисніть кнопку Num Lock (повинен запалитися відповідний індикатор);
 • Натисніть і не віджимайте кнопку Alt;
 • Наберіть на цифровій клавіатурі праворуч 251 і відіжміть клавішу;
 • Ви отримаєте зображення квадратного кореня √.

  Клавиши для вставки квадратного корня
  Клавіші для вставки квадратного кореня

Якщо ви не знаєте, як ввести собаку з клавіатури , тоді вам обов'язково потрібно ознайомити з докладною інструкцією по її введення, так як при наборі E-mail пошти без знака собачки не обійтися.

Як написати корінь на клавіатурі використовуючи таблицю символів

Альтернативою цьому варіанту є використання спеціальної таблиці символів, наявної в ОС Віндовс.

 1. Натисніть на «Пуск», потім виберіть «Всі програми»;
 2. Потім «Стандартні», потім «Службові», де виберіть «Таблиця символів».
 3. Там знайдіть знак кореня √, клікніть на нього, натисніть на кнопку «Вибрати», потім «Копіювати» і скопіюйте його в потрібний вам текст за допомогою клавіш Ctrl + V.
Таблица символов
Таблиця символів

В текстовому редакторі Word (а також в Excel) також є відповідна таблиця символів, яку можна використовувати для наших завдань. Ви можете знайти її, перейшовши у вкладку «Вставка», і натиснувши на «Символ» праворуч, а потім і клікнувши на напис «Інші символи» трохи знизу, це допоможе вам у вирішенні питання написанні кореня в Ворді.Можна, також, використовувати опцію «Формула» у вкладці «Вставка» за описаним в даному ролику алгоритму.

Як позначити корінь 3,4,5 ступеня на клавіатурі

При цьому також може виникнути питання про те, як написати позначити квадратний корінь на клавіатурі і інші, подібні до них.

Наприклад, корінь 3,4,5 ступеня на клавіатурі можна записати так:

X ^ 1/3

X ^ 1/4

X ^ 1/5

Або так:

(вместо числа 3 можете использовать соответствующее обозначение из таблицы символов (³) 3√X (замість числа 3 можете використовувати відповідне позначення з таблиці символів (³)

4√X

5√X

и четвёртого корня ∜ , набрать их через Alt и цифровые клавиши не получится. При цьому, незважаючи на те, що в системі є зображення кубічного кореня і четвертого кореня ∜, набрати їх через Alt і цифрові клавіші не вийде. Це можливо лише за допомогою кодів десятковоїсистеми HTML-код (& # 8731 і & # 8732) і шістнадцятковій Юнікод (& # x221B і & # x221C). Як на мене, так краще використовувати форми позначення, описані мною трохи вище.

висновок

В даному матеріалі мною були описані різні варіанти того, як писати корінь на клавіатурі вашого комп'ютера. Найбільш нетерплячі можуть скористатися знаком ^, але точніше і правильніше буде, все ж, скористатися комбінацією клавіш Alt + 251, і поставити знак кореня таким, яким він позначається відповідно до загальновизнаним стандартом символів.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 3,20 з 5)
Завантаження ...

” 9 Коментарі "Як написати корінь на клавіатурі"

  1. мова перемикаю, все одно на місці собачки двокрапка, пробувала собачку копіювати, при введенні адреси сайт видає, що неправильно введений адреса, зовсім загубилася, не розумію як бути

 1. У мене є мишка з кнопкою подвійний клік. Я натискав його і він відкривав рядок виконати і вводив там якісь літери. Окозалось що якщо ввести ті букви з англійською розкладкою то вийде адреса сайту! Я на нього заходжу і там дрова (драйвера) ну я їх скачав і тепер все працює! Може вам теж потрібні спеціальні драйвера?

 2. підкажіть будь ласка, якими символами на англійській клавіатурі перевести ці чеські букви ta + číí, або č?

  1. У мене є мишка з кнопкою подвійний клік. Я натискав його і він відкривав рядок виконати і вводив там якісь літери. Окозалось що якщо ввести ті букви з англійською розкладкою то вийде адреса сайту! Я на нього заходжу і там дрова (драйвера) ну я їх скачав і тепер все працює! Може вам теж потрібні спеціальні драйвера?

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.