Skip to main content

Як перенести контакти з телефону на комп'ютерЯк відомо, мобільні пристрої не досконалі. Вони ламаються, виходять з ладу, дані з них часом губляться. Дуже болючою і відчутною може бути втрата контакту в телефонній книзі, адже там знаходяться номери людей, що мають важливе значення в нашому житті. З огляду на це, створення запасний бази телефонних номерів є необхідним кроком, здатним забезпечити наші дані від втрати. У цьому матеріалі я розповім, як перенести контакти з телефону на комп'ютер, які способи нам в цьому допоможуть, і як ними скористатися.

Переносим контакты с телефона на ПК
Переносимо контакти з телефону на ПКЗміст статті:

Як створити копію контактів телефону на комп'ютері

Існують як мінімум кілька способів, здатних допомогти нам у питанні про те, як скопіювати контакти з телефону на ПК. Нижче я опишу кожен з них, і докладно поясню, як виконати перенесення контактів зі смартфона на PC.

Спосіб 1. Використовуємо додаток «Контакти»

Найбільш простим способом виконати перенесення контактів з телефону на комп'ютер є використання можливостей програми «Контакти» нашого мобільного пристрою. Для цього необхідно зайти в програму, натиснути на кнопку налаштувань (зазвичай крайня ліва сенсорна кнопка), вибрати в списку опцій «Імпорт / експорт».

Импорт и экспорт контактов
Імпорт і експорт контактів

Нас цікавить саме експорт даних на різні носії. Залежно від версії ОС ви побачите там такі опції як «Експорт у внутрішню пам'ять», «Експорт на карту пам'яті SD», "Експорт на накопичувач» і так далі. При виборі одного з таких варіантів ви отримаєте ваші контакти в обраному вами накопичувачі (або місці) у вигляді файлу «Контакти.vcf» (contacts.vcf), який можна буде відкрити за допомогою «Microsoft Outlook», «TheBat!», «Контакти Windows »,« vCardOrganizer »та інших комп'ютерних програм на вашому ПК.


Открываем файл с контактами на компьютере
Відкриваємо файл з контактами на комп'ютері

Зауважу також, що якщо імена у вашій телефонній книзі написані кирилицею, то замість кириличних імен при відображенні контактів на комп'ютері ви побачите набір хаотичних символів, що пов'язано з використанням ОС Андроїд кодування UTF-8, в той час як зазначені програми використовують за замовчуванням інше кодування - Windows 1251.

Щоб перевести одну кодування в іншу можна скористатися різним набором інструментів. Наприклад, текстовий редактор Sublime Text дозволяє швидко провести кодування з UTF-8 в Windows 1251, для чого потрібно натиснути на «File» - «Open File», відкрити наш файл з контактами, потім вибрати опцію «Save with Encoding» і вибрати « Cyrillic Windows +1251 ». Після цього файл контактів буде збережений в прийнятному для відображення кирилиці в MS Outlook ключі.

Изменение кодировки контактов
Зміна кодування контактів

Спосіб 2. Синхронізація за допомогою облікового запису Google

Щоб скопіювати контакти з мобільного на комп'ютер необхідно мати акаунт Google, який необхідно задіяти як на вашому смартфоні, так і на ПК.


Копируем контакты с помощью Гугл
Копіюємо контакти з допомогою Гугл

Тепер необхідно виконати наступне:

 1. Зайти в налаштування вашого телефону - Облікові записи - Google;
 2. Тиснемо на нашу обліковий запис Гугл;
 3. Тапа на опцію «Синхронізувати контакти» (або зі схожою назвою), і чекаємо, поки синхронізація пройде;

  Синхронизируем контакты с Гугл
  Синхронізуємо контакти з Гугл
 4. Потім виконуємо вхід в наш аккаунт Гугл на комп'ютері, переходимо в «Пошта»
 5. Зліва буде напис «Gmail» зі стрілочкою, тиснемо на стрілочку і вибираємо «Контакти»;

  Открываем контакты в Gmail почте
  Відкриваємо контакти в Gmail поштою
 6. Тут ви побачите список своїх контактів з телефонами, крім того, там будуть і ваші друзі з мережі Google+;
 7. Тепер, щоб зберегти наші контакти в документі натискаємо на «Додатково», потім «Експорт», вам буде запропоновано декілька варіантів збереження. Виберіть найбільш оптимальний для себе (наприклад, перший варіант дозволить переглядати дані в в форматі Excel), і збережіть контакти до себе на ПК.

Спосіб 3. Спеціалізоване ПО контакти для смартфонів

Також виконати перенесення контактів з телефону на комп'ютер можна за допомогою спеціалізованих програм, що йдуть в комплект до телефону. Для смартфонів Samsung це відома програма Samsung Kies, для Sony - Sony PC Companion, а для перенесення даних з iPhone найпростіше буде використовувати сховище даних iCloud (Налаштування - iCloud - Синхронізація контактів - «Об'єднати»). Тепер зайшовши на сайт хмари , і ввівши Apple ID і пароль, ви завжди зможете отримати доступ до своїх контактів.

висновок

Відповіддю на питання про те, як перенести контакти зі свого телефону на комп'ютер, стане використання різних способів, описаних мною вище. Найбільш простим і зручним з них є експорт списку ваших контактів через додаток «Контакти», що дозволить отримати дані контактів у вигляді невеликого файлу з розширенням vcf, який можна буде зберегти до себе на комп'ютер. Спробуйте перераховані мною інструменти, вони довели свою ефективність в перенесенні даних з користувальницьких смартфонів на ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оцінок, середнє: 3,75 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Як перенести контакти з телефону на комп'ютер"

 1. Все працює з андроїдом «Samsung S3». Ось тільки заковика ... копіюються тільки перші 100 контактів і при цьому без додаткових номерів, тобто, вибирається довільно один з доступних номерів, інші ігноруються.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.