Skip to main content

Як подивитися, хто зберіг мою фотографію в ІнстаграмРозробники мережі Instagram недавно анонсували нову функцію в додатку - можливість зберегти всі вподобані фото. Вона обіцяє зробити наше життя трішки простіше і звільнити пам'ять на улюблених мобільних гаджетах. І ось тепер виникає головне питання сьогоднішнього огляду: чи можна дізнатися, хто з користувачів зберігав ваші фото в мережі Інстаграм, про нього я розповім далі.

Смотрим сохранённые ваши фото
Дивимося збережені ваші фотоЗавдяки функції закладок фотографій в Instagram, яку всі так довго чекали, багато користувачів Інстаграма нарешті перестануть робити скріншот кожного товару, що сподобався. Для того щоб відшукати його потім в інтернет-магазині, гламурний ресторан, в який так, ніколи, і не підуть, або ж чергову ідею для зачіски, підглянуту в акаунтах у зірок шоу бізнесу. Чи не нова ситуація, чи не так? Відтепер про це можна забути.

Тепер все сподобалися пости можна зберегти в своєму акаунті Instagram і до них можна повернутися в будь-який час. З новою функцією більше немає необхідності в час перегляду цілої стрічки Лайкнути постів або власної бібліотеки фото на смартфоні, з метою знайти необхідний скріншот.

Флажок закладок в Инстаграм
Прапорець закладок в Інстаграме

Розробники додали в нижню частину кожного поста новий значок, що нагадує прапорець, розташований з правого боку від іконок для лайків і написання коментарів. При натисканні на цей прапорець фото публікація зберігається в новому розділі «збережені» в автоматичному режимі. Тут же будуть зберігатися і всі пости, які були збережені. Крім того, всі збережені вами фото будете бачити лише тільки ви, що вкрай корисно і зручно.Зміст статті:

Чи можна дізнатися, хто зберігав твої фото в Instagram

У Інстаграме фактично щомісяця оновлюються всі функції. Але, по правді сказати, призначення деяких з них не зовсім правильно тлумачиться. Наприклад, в минулому році весь інтернет поставила на вуха наступна новина - начебто коли ти зберігаєш чиєсь фото в Instagram, то власникові облікового запису приходить моментальне повідомлення про це. У реальності ж це зовсім не так - ви ніколи не дізнаєтеся, хто саме з Інстаграм користувачів зберігав ваші фотографії. Єдине, що при цьому можливо дізнатися - це загальна кількість завантажень вашого фото, цифра буде відображатися під картинкою.

Просматриваем сохранённые фото
Переглядаємо збережені фото

З цієї причини багато фанатів Інстаграм тривожаться через порушення власної анонімності. Але ця інформація витлумачена в Рунеті зовсім неправильно. Фото та відеоролики, відправлені в Інстаграм безпосередньо зі стрічки новин, автоматично видаляються після закінчення 24-х годин. І ось саме тоді, коли отримав контент користувач зробить скрін фото, або ж збереже його, і прийде власникові облікового запису повідомлення про це. У всіх інших ситуаціях повідомлення про те, що хтось зберігав наші фото, приходити нам не будуть.

Відстежуємо, хто робив скріншот ваших фотографій

З недавнього часу мережа Instagram стала сповіщати користувачів про те, що хтось скріншоти їх особисту переписку. І коли ви надсилаєте повідомлення інтимного або ж конфіденційного характеру, то це може стати справжнім ударом нижче пояса.Але відразу варто зазначити - дана функція працює виключно зі зникаючим повідомленнями.

Принцип дії

 1. Треба перейти у вкладку «Зйомка», яка розташована на дисплеї зліва вгорі.
 2. Зробити необхідний знімок, якщо потрібно додати ефекти.
 3. Внизу праворуч відобразиться значок зі стрілкою. Кількома на нього і вибираємо особу одержувача.
 4. Відсилаємо створене повідомлення.

«Зверніть увагу!» Ваше повідомлення буде видно тільки одержувачу.

Дізнаємося про зроблене скрині

Коли ми відсилаємо миттєве повідомлення або ж фото іншому користувачу за допомогою Інстаграм Direct, то у нас воно миттєво зникає. Фотографії та відеоролики пропадають з ящика лише тоді, коли одержувач їх відкриває.

Але окремі користувачі можуть встигнути зробити скрін тимчасової нашої переписки. Мережа Instagram обов'язково повідомить нас про цей факт.

Дія функції поширюється тільки на особисті повідомлення. І коли хтось раптом вирішить зробити скріншот нашого публічного поста, то в такому випадку система ніяк не відреагує.

Який вихід із ситуації?

Залежно від обставин, що склалися, ми можемо звернутися в службу технічної підтримки мережі Інстаграм, ну або ж спробувати особисто зв'язатися з тим користувачем, який зробив небажаний скрін. Але і в першому і в другому випадку, проблему доведеться вирішувати самостійно.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оцінок, середнє: 2,73 з 5)
Завантаження ...

” 11 Коментарі "Як подивитися, хто зберіг мою фотографію в Інстаграм"

 1. Доброго дня! Не могли б ви мені допомогти? У мене така проблема, взагалі я скинула пароль і поміняла його. Чому коли я набираю новий пароль, він заходить в мій акаунт, але потім вилітає. В чому справа?

  1. Привіт, повністю своїми словами передаси свої обставини ... переводиш на англійську, пишеш через які телефони заходила (марка). які фотографії закидала останнім часом, пишеш з ким спілкувалася по Дайрект (2-3 приклади вистачить). ну папірці пишеш своє ПІБ. логін, і останній пароль, фота з поспартом або з посвідчення особи і все це відправляєш в керівництво інстаграм прям в америку. і з тобою зв'яжуться і відновлять. НЕ вдячності

 2. Було б дуже круто, якби зробили інстаграмм з музикою, К ПРИКЛАД (викидаєш фото) і під низом можна було залишати трек, було дуже круто) сподіваюся мене почують

  1. можна просто в будь-якому додатку для монтування відео поставити під фотку 15 секунд музики викласти)

 3. Допоможіть будь ласка, у мене в Інста нету Архіву історій, оновлення проводяться регулярно але архіву все немає і я з'ясувала що це саме профіль а не сама програма, що мені робити?

 4. Добрий день.
  підкажіть будь ласка, чи можливо на комп'ютері подивитися де відзначили свого друга? якщо так, то як?

 5. Допоможіть будь ласка. Я хочу подивитися збережені раніше в інстаграм фото, відео, але немає іконки зверху, замість неї іконка статистики. В чому справа? Як мені тепер подивитися те, що я зберігала?

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.