Skip to main content

Як подивитися з супутника на свій будинок в реальному часіБагато користувачів хотіли б насолодитися супутниковими фото рідних місць, побачити зверху свій будинок, прилеглу річку або ліс, словом все те, що прийнято називати «малою Батьківщиною». Інструментом для реалізації цього бажання можуть стати супутникові картографічні сервіси, що надають унікальну можливість перегляду в деталізованому графічному режимі всіх необхідних геолокації. Після моїх спроб подивитися з супутника на свій будинок в режимі онлайн я знайшов дійсно якісні послуги і в статті поділюся своїми напрацюваннями.

Изучаем сервисы, которые позволяет нам посмотреть со спутника на наш дом
Вивчаємо сервіси, які дозволяє нам подивитися з супутника на наш будинокЗміст статті:

Що потрібно знати при пошуку свого будинку на онлайн карті

У мережі існує величезна різноманітність картографічних сервісів, що надають користувачеві доступ до супутникових картах високого дозволу. При цьому абсолютна більшість таких сервісів використовує API від «Google Maps», і лише кілька сервісів (в тому числі вітчизняний «Яндекс.Карти») можуть похвалитися власними картографічними напрацюваннями, відмінними від домінантних в даному сегменті карт від Гугл.

При цьому робота з такими картами досить шаблонна. Ви переходите на один з них, при необхідності включаєте супутникове відображення, а потім вводите в рядок пошуку свою адресу (населений пункт, вулицю, номер будинку). Після цього сервіс знаходить необхідну локацію, а ви за допомогою коліщатка мишки можете збільшити або зменшити наявне відображення. Якщо ж сервіс з яких-небудь причин не знаходить ваш будинок, рекомендую ввести назву міста (селища, села) і вулицю, а потім знайти потрібний будинок самостійно за допомогою мишки.

Режим просмотра улиц позволяет воочию насладиться видом родных мест
Режим перегляду вулиць дозволяє на власні очі насолодитися видом рідних місць

При цьому деякі сервіси дозволяють не тільки побачити свій будинок зверху, але й погуляти вулицями рідного міста, і поблизу насолодитися видом потрібних нам будівель.Перейдемо до списку сервісів, які допоможуть нам побачити свій будинок з супутника.

Google Карти - дивимося на свій будинок з супутника в реальному часі

Найпопулярніший світовий картографічний ресурс - це, без сумніву, «Google Maps» (Карти Гугл). Крім карт, представлених в схематичному і супутниковому вигляді, в сервіс також включена можливість 360 ° перегляду вулиць багатьох міст світу (Street View). Інформація про вуличний трафік і пробках (Google Traffic), планувальник маршруту з точки А в точку Б, 3Д відображення багатьох географічних точок, інші корисні можливості.

Для перегляду свого будинку можна скористатися двома основними можливостями:


  • Стандартний перегляд вашого будинку з висоти пташиного польоту. Для цього необхідно перейти в Гугл МАПС , і натиснути внизу на картинку поруч з написом «Супутник» (буде задіяно супутникове відображення місцевості). Потім в рядку пошуку ввести вашу адресу (місто, вулицю, будинок) і натиснути Enter. Після того, як ваш будинок буде знайдений, за допомогою коліщатка миші виберіть зручний для вас рівень відображення;
  • Використання функції «Перегляд вулиць». Якщо ваш будинок розташований поруч з дорогою, то ви зможете переглянути його практично поблизу. Для цього необхідно знайти вашу адресу на карті як зазначено вище, потім натиснути на кнопку із зображенням чоловічка внизу праворуч (режим перегляду вулиць), і, затиснувши ліву кнопку миші, перетягнути даного чоловічка на вулицю поруч з вашим будинком. Ви перейдете в режим відображення вулиць, і за допомогою мишки зможете оглянути всі прилеглі пам'ятки, включаючи і ваш рідний дім.

    "Карты Гугл" дают возможность насладиться видом некоторых геоточек в 3Д
    «Карти Гугл» дають можливість насолодитися видом деяких геоточек в 3Д

Яндекс.Карти - дозволить побачити необхідний об'єкт в Росії

Інший картографічний сервіс, за допомогою якого ви зможете насолодитися видом свого будинку - це « Яндекс.Карти ». Цей сервіс є найбільш популярним в Росії, так як рівень відображення їм території Росії і частота оновлення даних по РФ перевищує всі існуючі аналоги, включаючи і загальновизнані карти від Гугл.

Як і сервіс «Гугл МАПС», «Яндекс.Карти» можуть похвалитися як стандартним, так і супутниковим відображенням карт (а також режимом «Гібрид», який передбачає нанесення різних текстових і схематичних розміток на супутниковій карті). Крім того, для користувачів доступний режим відображення вулиць ( «Яндекс.Панорами»), індикатор дорожніх заторів ( «Яндекс.Пробки»), а також краундсорсінговая система «Народна карта», доступна для редагування будь-якому користувачеві.

Карты от Яндекса считаются лучшими по России
Карти від Яндекса вважаються кращими по Росії

Щоб подивитися свій будинок за допомогою «Яндекс.Карти» перейдіть на ресурс, вбийте в рядку пошуку зверху свою адресу, і натисніть Enter. Для переходу в режим перегляду вулиць клікніть внизу екрану на кнопку з біноклем (панорами вулиць і фотографії). А потім виберіть одну з вулиць, зазначену синім кольором (ви перейдете в режим перегляду вулиці в даній точці, і зможете насолодитися колоритом даних місць).

Bing.Maps - супутникова карта від Microsoft

« Bing.Maps » - це мережевий картографічний сервіс від Майкрософт, раніше відомий під назвами «Windows Live Maps» і «MSN Virtual Earth». В його можливості входить супутникове відображення карт, перегляд вулиць, відображення в 3Д для 60 міст світу, прокладка оптимального маршруту та інші можливості, шаблонні для сервісів даного типу.

При работе с картами Bing не забудьте активировать гибридный вид
При роботі з картами Bing не забудьте активувати гібридний вид

Щоб поспостерігати за своїм будинком за допомогою «Bing.Maps» перейдіть на вказаний сервіс, натисніть на «Дорога» праворуч, і виберіть «Гібридний вид». Потім введіть в рядок пошуку потрібний вам адресу, і перегляньте відкрилася вид.

MapQuest - популярний американський картографічний сервіс

« MapQuest » (в перекладі «Картковий пошук») - це безкоштовний американський картографічний сервіс, другий за популярністю в США після «Google Maps». Ресурс може похвалитися високим ступенем деталізації вулиць багатьох країн світу, допоможе прокласти зручний маршрут, проінформує про наявний трафіку і багато іншого.

Для роботи з ним необхідно перейти на даний ресурс, натиснути на кнопку із зображенням земної кулі праворуч (Satelite), що дозволить перейти в супутниковий режим відображення. Після цього в рядку пошуку зліва введіть потрібний вам адресу (бажано, латиницею), і насолоджуйтеся відображенням потрібної локації за допомогою сервісу «MapQuest».

Сервис "MapQuest" - второй по популярности в США
Сервіс «MapQuest» - другий за популярністю в США

висновок

Подивитися з супутника на ваш будинок можна за допомогою сервісів, перерахованих мною в даному матеріалі. Для території Росії я б рекомендував сервіс «Яндекс.Карти» - рівень його деталізації і частота оновлюваних даних інспірують вважати карти від Яндекса кращим картографічним сервісом на території РФ. У світовому ж масштабі сервіс «Карти Гугл» є незаперечним лідером, тому буде оптимальним використовувати інструментарій даного сервісу для відображення карт багатьох країн світу.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (44 оцінок, середнє: 2,77 з 5)
Завантаження ...

” 15 Коментарі "Як подивитися з супутника на свій будинок в реальному часі"

  1. для цього є спеціальна програма, на жаль я її стер вже давно бо не уявляла інтересу, ти бачиш тільки те, де знаходиться супутник, особливо наближати не дає, там багато функцій але все платне, в доларах і на буржуйському мовою.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.