Skip to main content

Як перевірити Батч код парфуму онлайнПісля важкого пошуку сервісів для перевірки Батч коду парфуму онлайн я склав список, з ним я і поділюся в цій статті. Коли ми купуємо будь-якої продукт для споживання, то найчастіше перевіряємо термін придатності даного товару. Як правило, він вказаний на дні упаковки або збоку. Якщо говорити про парфумерної продукції, то тут справи йдуть інакше. Більшість виробників (особливо іноземних) не завдають дату виготовлення і термін придатності на свій товар. Замість цього вони використовують так званий онлайн Батч-код. Давайте розберемося, що це таке.

У перекладі з англійської Batch Code означає «Код партії», тобто, як видно з назви, це так званий код партії продукції. До слова, ця інформація не призначається для споживача - це код створений насамперед для продавців і виробників, щоб не перевіряти товари на шлюб окремо, а відразу утилізувати всю зіпсовану партію, об'єднану спільним Батч-номером. Саме з цієї причини Батч-код не має якихось стандартів в плані змісту і його нанесення. Тепер докладніше про нього самого.


Пример батч-кода
Ось приклад Батч-коду, тут він виділений червоним еліпсом.

Зміст статті:

Пристрій Батч-коду і способи його розшифровки

Слід зазначити, що, незважаючи на відсутність уніфікованої система нанесення Батч-коду (адже, як уже обмовлялося вище, дана інформація призначена для виробника і поширюється на партію продукції, а не на всю лінію), він має два однакових правила по нанесенню:

 1. ; Символів містяться в даному коді, не повинно бути менше двох або більше десяти;
 2. , регистр не имеет значения. У назві Батч-коду повинні міститися тільки латинські букви і / або арабські цифри, регістр не має значення.

Тому, якщо вам попався парфумерний продукт, форма Батч-номера якого має відступу від цих правил, то слід насторожитися - можливо, цей товар є підробкою. Далі я розповім про кращих інструментах для перевірки Батч коду парфуму.

Зміст Batch Code

Якщо про говорити про інформацію, яку отримає споживач при розшифровці Батч-коду, то виглядає вона таким чином:


 • Дата виробництва продукту аж до дня його виготовлення;
 • Термін придатності парфуму.

Способи розшифровки Batch Code

Отже, існують такі способи розшифровки Батч-коду:

 1. Перше рішення засноване на тому, щоб безпосередньо у продавця дізнатися таблицю Батч-кодів. Як правило, виробники поставляють йому таку інформацію. Особливо це актуально для маловідомих брендів, до яких продавець, природно, поставиться насторожено, і не стане скуповувати продукцію таких виробників без таблиці Батч-кодів.
 2. Другий спосіб пов'язаний з використанням офіційних ресурсів виробника. Як правило, на офіційному сайті компанії є форма зворотного зв'язку і інші контактні дані. Вкажіть найменування продукту і його Батч-код. Як правило, компанії йдуть назустріч своїм споживачам і надають цю інформацію. Однак не всі виробники раді поділитися розшифровкою Батч-номера, тому пропоную розглянути третій, самий гарантований, серед перерахованих, спосіб розшифровки batch code.
Переписка VK с представителем Avon
Переписка VK з представником Avon

Зателефонувавши представнику Avon за вказаним номером і продиктувавши Батч-код, я зміг дізнатися дату виробництва і термін придатності продукту. Тому не нехтуйте даними способом, він може допомогти в деяких випадках.

Інструменти для перевірки коду парфуму в режимі онлайн

Даний спосіб є найефективнішим серед розглянутих в статті і заснований на використанні спеціалізованих ресурсів, призначених для розшифровки Батч-коду в режимі онлайн.Тут є момент, згаданий на початку статті - даний код призначений не для споживача, а для виробника. Тому дані на таких ресурсах збираються ентузіастами, які протягом тривалого часу, можна сказати, по крупицях, збирають цю інформацію. Так що не слід засмучуватися, якщо пошук по batch code з використанням таких сервісів не приніс плодів - швидше за все, розробники не обзавелися ще інформацією про ваш Батч-номері. Однак, більшість Батч-кодів все ж міститься в базі даних таких ресурсів. Серед даних сайтів слід виділити наступні:

Checkcosmetic.net - найпопулярніший сайт для розшифровки batch code. Всі інші є похідними від даного ресурсу. З недоліків можна виділити лише те, що інтерфейс ресурсу англомовний. Однак, розібратися в ньому не складає великих труднощів. Щоб перевірити дату виробництва та строк придатності за Батч-коду, потрібно:

 1. Перейти на даний ресурс по посиланню - http://checkcosmetic.net/ ;
 2. Зліва можна помітити форму пошуку «Cosmetic Calculator» - виберіть з перерахованих брендів потрібний (Select brand) або скористайтеся формою швидкого пошуку (Quick brand search);
 3. У рядку «Enter Code» введіть batch code і натисніть на вкладку «Calculate» - готове;
 4. Внизу, під формою пошуку, з'являється дата виробництва продукту, термін його придатності та час, що минув з моменту виготовлення.
Форма расшифровки батч-кода на сайте checkcosmetics.net
Виконайте кроки, щоб розшифрувати batch code

makeup-review.com.ua - російськомовний аналог вищеописаного ресурсу. На відміну від оригінального сервісу даний ресурс не має форми швидкого пошуку бренду. Так що вибирати його доведеться зі списку. Благо, назви вказані в алфавітному порядку, тому особливих проблем з пошуком бренду, думаю, не виникне.

Сheckfresh.com - останній сайт, який хотілося б розглянути в статті. На відміну від своїх аналогів, крім надання розшифровки Батч-коду, ресурс має описом того, як його знайти на упаковці. Крім того, checkfresh проводить моніторинг останніх запитів по перевірці batch code. На жаль, сайт має недолік - в результаті розшифровки видається інформація лише за датою виробництва продукту, тому термін його придатності доведеться розрахувати самостійно. Для використання сервісу необхідно:

 1. Перейти на сайт по посиланню - http://www.checkfresh.com/ ;
 2. У рядку «Cosmetic brand» вибрати потрібний бренд, в формі «Batch code» ввести, відповідно, Батч-номер і натиснути на кнопку «Check» - готове;

  Расшифровка батч-номера на сайте checkfresh.com
  Виконайте зазначені дії і натисніть Check, щоб розшифрувати Батч-код
 3. В результаті, в нашому прикладі, крім дати виробництва сайт видає інформацію про те, як знайти Батч-код на упаковці продукту від Avon, а також структуру Батч-номера товарів даного виробника.

висновок

Хоча Батч-код і показує нам інформацію про дату виробництва продукту, термін його придатності, навіть йому не можна на 100% довіряти. На жаль, недобросовісні виробники часто постачають парфум з підробленими Батч-номерами. Проте в більшості випадків даний код дійсно може показати всю вищеописану інформацію. Спасибі за прочитання, сподіваюся, наведені в статті способи розшифровки batch code допоможуть вирішити вашу проблему.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 4,60 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.