Skip to main content

Як дізнатися друзів одного в Друг НавколоВітчизняна соціальна мережа «Друг Навколо» повільно, але вірно завойовує свою аудиторію. Почавши свій шлях у 2009 році, нині вона налічує понад 5 мільйонів користувачів, що насолоджуються широкими можливостями для спілкування в цій популярній соціальній мережі. При цьому функціонал «Друг Навколо» не дозволяє безпосередньо переглянути друзів вашого друга, як це робиться у «Вконтакте», «Facebook» та інших соціальних мережах. В даному матеріалі я розповім, як дізнатися друзів одного в Друг Навколо, і які способи нам в цьому допоможуть.

Смотрим друзей друга в Друг Вокруг
Дивимося друзів одного в Друг НавколоЗміст статті:

Спілкуємося з «Друг Навколо»

Робоче вікно програми «Друг Навколо» нагадує стандартний месенджер, досить схожий на раніше популярний ICQ. Крім шаблонних функцій месенджера, в функціоналі «ДВ» представлені рейтинги користувачів, можливість публічної демонстрації свого аккаунта (ефір), стрічка подій і інший схожий функціонал.

Додаток «Друг Навколо» доступний для скачування як на ПК під ОС Windows (можна завантажити з сайту drugvokrug.ru), так і на Android і iOS . Після установки і проходження найпростішої реєстрації (від вас буде потрібно прив'язка до номера мобільного телефону), користувач отримає можливість користуватися функціоналом цього додатка, спілкуватися, заводити нові знайомства і так далі.

Пользуйтесь "Друг Вокруг" на ОС Windows
Користуйтеся «Друг Навколо» на ОС Windows

Яким способом дізнатися друзів одного в Друг Навколо - дієвий спосіб

Як відомо, «Друг Навколо» не дає прямої можливості перегляду друзів вашого друга. Все що нам доступно - це коротка анкета і список фотографій, що дозволяють скласти про конкретну людину поверхове враження. Для багатьох користувачів цього буває недостатньо, тому люди шукають можливі варіанти для перегляду друзів своїх друзів.Нині функціонал «Друг Навколо» дозволяє тільки один працюючий спосіб дізнатися друзів одного в «ДВ».

  1. Для цього вам необхідно перейти на сторінку вашого друга в «Друг Навколо», і в його події (історії) переглянути, з якими людьми він спілкувався і комунікувати (також може допомогти своя власна стрічка подій, що показує, кого ваш друг додав в друзі).
  2. Завдяки такому списку ви і зможете дізнатися, які люди у нього в друзях і з ким він (вона) регулярно спілкується.

Даний метод дозволяє «шукати ланцюжками» спочатку незнайомих вам людей, з якими так чи інакше знайомі ваші друзі. І через ваших друзів, через їхню стрічку, ви можете вийти на тих людей, які вам потрібні.

Просмотрите ленту событий наших друзей
Перегляньте стрічку подій наших друзів

Інші методи пошуку

Також ви можете скористатися стандартним інструментарієм пошуку, що дозволяє знайти користувача в Друг Навколо.


  1. Для цього клікніть на закладку «Пошук», вгорі натисніть на зелену кнопку «Змінити» і виберіть показники вашого пошуку (стать, вік, відносини, країна і місто, інтереси).
  2. Також ви можете тут переключитися на вкладку «Знайомі», ввести в спеціальних полях нік, прізвище та ім'я, телефон і пошукати збіги в базі даних соціальної мережі, можливо ваші знайомі вже давно спілкуються в «Друг Навколо», і ви отримаєте можливість до них приєднатися .
Ищем друзей в "Друг Вокруг"
Шукаємо друзів в «Друг Навколо»

висновок

Функціонал «Друг Навколо» не дозволяє безпосередньо переглядати друзів вашого друга. Для цього є лише одна діюча можливість - скористатися стрічкою «Події», яка демонструє дії ваших друзів. Фіксація їх контактів з іншими людьми допоможе вам виявити друзів ваших друзів, тим самим знявши питання про те, як дізнатися друзів одного в Друг Навколо.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.