Skip to main content

Як включити визначник номера ЯндексКожен з нас час від часу піддається телефонним атакам спамерів і шахраїв, що пропонують придбати той чи інший товар, поділитися даними кредитної картки або просто відвідати будь-яку соціальну акцію. Боротися з ними досить складно - при дзвінку з незнайомих номерів ми просто не знаємо, хто стоїть за вступникам до нас викликам. В цьому плані вдалою знахідкою є нова функція визначника номера, введена компанією Яндекс в своєму мобільному додатку для OS Android. Нижче розберемо, що це за функція, і як включити визначник номера Яндекс в зазначеному додатку.

Разбираемся, как активировать определить номера в мобильном приложении Яндекса
Розбираємося, як активувати визначити номери в мобільному додатку ЯндексаЗміст статті:

Особливості функціоналу визначати номери від Яндекс

За заявами розробників Яндекса, ідея з визначником номера прийшла до них досить випадково. У компанії працював співробітник з двома телефонами, і під час надходження виклику з незнайомого номера на один з телефонів він шукав інформацію по невідомому номеру на другому телефоні. Розробники взяли цю ідею за основу, вирішивши доповнити і автоматизувати процес. Видання, що вийшло 11 квітня 2018 року оновлення офіційного програми «Яндекс», включило в себе функцію «Визначник номера», що дозволяє отримувати інформацію про незнайомих номерах при вхідних дзвінках.

Функція доступна в додатку «Яндекс», і працює на пізніх версіях ОС «Android». На iOS поява цієї функції не планується - компанія Apple наклала обмеження на реалізацію таких проектів.

Функция распознавания номера доступна в обновлённой версии приложения "Яндекс"
Функція розпізнавання номера доступна в оновленій версії програми «Яндекс» на Плей Маркет

Як працює програма?

При активації програми і ви отримуєте дзвінок з невідомого номера програма звертається в Хмара Яндекса, де здійснюється пошук інформації по звонящему номеру. Після знаходження даних вони відсилаються на телефон в формі відповідного повідомлення.


Функция определения номера позволит избавить вас от назойливой рекламы
Функція визначення номера дозволить позбавити вас від настирливої ​​реклами

Зрозуміло, далеко не завжди включений визначник номера від Яндекс видасть вам повну інформацію по запитуваній номеру. Дані за номерами, які перебувають в хмарі Яндекса, складаються з бази Яндекса по організаціям та відгуків самих користувачів (всі вони оброблені спеціальною аналітичною бібліотекою «CatBoost»). Якщо ж інформація з даного номеру відсутня, то Яндекс попередить про це, і після дзвінка запропонує залишити відгук по даному номеру. Залишати такий відгук чи ні кожен вирішує самостійно.

При желании, ответьте на предложенные Яндексом вопросы, благодаря чего данные по данному номеру будут доступны другим пользователям
При бажанні, дайте відповідь на запропоновані Яндексом питання, завдяки чого дані за даним номером будуть доступні іншим користувачам

Як включити визначник номера в Яндексі

Для запуску визначати номери необхідно завантажити (або оновити) додаток Яндекса на ваш Андроїд смартфон. Відкрийте програму, і натисніть кнопку його налаштування (три горизонтальні лінії зверху). У запропонованому переліку відкрилися опцій необхідно вибрати в самому низу опцію «Визначник номера».

Активируйте функцию "Определитель номера"
Увімкніть «Визначник номера»

Яндекс запросить доступ до телефонних дзвінків. Натискаємо на «Дозволити».


Нажмите на "Разрешить"
Натисніть на «Дозволити»

При необхідності відкриваємо додатком доступ до контактів і телефону, пересунувши відповідні повзунки.

Активируйте ползунки контактов и телефона
Активуйте повзунки контактів і телефону

При появі повідомлення про необхідність відключити накладення, тиснемо на «Відкрити параметри», і пересуваємо повзунок на опції «Дозволити накладення поверх інших вікон».

Активируйте данную опцию
Активуйте цю опцію

Якщо все буде виконано правильно, то ви отримаєте повідомлення про включення визначника номера в Яндексі і зможете користуватися цією функцією.

висновок

Вище ми розібрали як потрібно включати визначник номера Яндекс, і які особливості роботи даної функції. Її можливості в повній мірі оцінять користувачі, які страждають від телефонного спаму і інших видів настирливих дзвінків. Досить увімкнути функцію визначення номера, і ви будете позбавлені від необхідності вислуховувати рекламні прокламації, збережіть свій час і гарний настрій. А це те, чого нам деколи так не вистачає, чи не так?Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 1,80 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.