Skip to main content

Як замовити таксі UBER з комп'ютераПри сучасному темпі міського життя, замовлення таксі є вже необхідністю і невід'ємною частиною щоденної реальності. У цьому сегменті ринку послуг досить багато пропозицій, однак, завдяки зручності використання і високій якості, виділяється додаток UBER. Це спочатку мобільний додаток може бути встановлено і на ПК, що здатне полегшити взаємодію з сервісом UBER. Про те, як це зробити піде мова далі.

UBER на ПК
UBER на ПКЗміст статті:

Що таке UBER

Додаток UBER є спеціалізований ресурс, орієнтований на надання послуг пасажирських перевезень. По суті - це сервіс за викликом таксі, з тією лише різницею, що велика частина водіїв є приватними особами. Додаток UBER в цьому випадку виступає виключно як посередник і організатора, що забезпечує безпеку угоди. Але при цьому надає певну ступінь свободи для людей, які вирішили співпрацювати в якості водія. Для клієнта же подібний підхід до організації бізнесу виражається в доступних цін, яких вдається досягти, завдяки відсутності корпоративних витрат.

Установка офіційного додатку UBER для Windows 10

З недавнього часу є можливість установки додатка UBER на комп'ютери з офіційного магазину Windows Store, проте це здійснено тільки для десятої версії операційної системи. Важливо взяти до уваги, що перед тим, як завантажувати додаток на PC, необхідно зареєструвати свій аккаунт в системі UBER.

  1. Зробити це можна відвідавши офіційний сайт сервісу ( https://www.uber.com/ru-UA/ ).
  2. На початковій стадії реєстрації система запропонує вибрати варіант співпраці (водій або клієнт), після чого потрібно буде вказати свою поштову скриньку, ім'я та прізвище.
  3. А також реквізити банківської картки, яку передбачається використовувати для розрахункових операцій. Як нескладно здогадатися, при цьому необхідно вводити актуальні і правдиві дані. По завершенню заповнення форми буде створений акаунт.
  4. Далі можна переходити в офіційний магазин Windows Store, де представлено додаток UBER ( https://www.microsoft.com/ru-ru/store/p/uber/9wzdncrfhxrd ).
  5. У разі, якщо всі необхідні системні вимоги обладнання відповідають рекомендованим, буде доступна кнопка «Отримати додаток», яку і потрібно натиснути.
  6. Установка відбудеться в автоматичному режимі.
Приложение в магазине
Додаток в магазині Windows Store

Коли відкривається програма необхідно буде зайти в свій аккаунт і сервісом Убер можна користуватися на комп'ютері.Використовуємо додаток UBER на комп'ютері за допомогою емулятора

Для власників інших версій операційної системи можна вдатися до простої хитрості для установки UBER на свій ПК - установці спеціального емулятора системи Android. В якості прикладу візьмемо найбільш поширена і зручна версія такого ПО, емулятор Nox App Player.

  1. Отримати додаток можна на офіційному сайті https://ru.bignox.com .
  2. Після скачування установка здійснюється в звичному режимі - запускається виконуваний файл, вибирається місце інсталяції і на цьому все.
  3. Далі, як буде виконаний вхід в додаток, що має звичний інтерфейс і функціонал системи Android.
Эмулятор Android
Nox App Player

Тепер потрібно перейти в сервіс Play Market, де в пошуковому рядку необхідно вбити назву програми UBER. Далі слід проста установка, аналогічно іншим подібним програмам. По завершенню процесу UBER можна буде запустити з відповідного ярлика на робочому столі емулятора.

Главная страница приложения
Головна сторінка додатка

Що стосується використання додатка, то воно досить просте. Спочатку необхідно ввести адресу місця відправлення, після чого система запропонує кілька варіантів автомобілів поблизу. Далі необхідно визначити адресу призначення і вибрати вільний автомобіль. Система в автоматичному режимі сповістить водія про замовлення, а вас про прибуття транспорту.висновок

Встановити додаток для виклику таксі UBER на свій комп'ютер не так вже й складно. Для власників останньої версії операційної системи Windows всі дії будуть елементарно прості, але і для прихильників попередніх версій процес інсталяції складністю не відрізняється. Завдяки використанню сервісу можна заощадити чимало часу і коштів, що робить цю систему виклику таксі одним з найбільш оптимальних пропозицій в своєму сегменті ринку.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.