Skip to main content

KLO Bugreport що це за програмаДеякі користувачі мобільних пристроїв на базі ОС «Андроїд» в списку встановлених додатків телефону можуть зустріти додаток «KLO Bugreport». Користувач рідко «прикладає руку» до його встановлення, зазвичай воно або встановлено на недавно придбаному девайсе, або з'являється, що називається, з нізвідки, в комплекті з іншими програмами (бандлінг). У даній статті я розповім, що за програма KLO Bugreport, який її функціонал, і як видалити «KLO Bugreport» з вашого гаджета.

Приложение "KLO Bugreport" в списке установленных программ
Додаток «KLO Bugreport» в списку встановлених програмЗміст статті:

Що таке KLO Bugreport?

«KLO Bugreport» (від англійських слів «bug report» - «звіт про помилку») - це мобільний додаток, що збирає дані про проблеми (гілках, баги, дефектах) телефону (зазвичай виробництва «Xioami»), і відправляє цю інформацію на сервера компанії «Xiaomi Inc». Там ці дані аналізуються розробниками, які згодом випускають патч до проблемних гаджетам, завдяки чому вищезгадані баги бувають усунені.

Зазвичай робота цього додатка в тлі не помітна, але якщо у вашого телефону виникнуть проблеми зі зв'язком, і «KLO Bugreport» не зможе передати на сервер чергову порцію даних, то ви побачите на екрані відповідне повідомлення про помилку. В цьому випадку рекомендується перезавантажити ваш телефон, а якщо помилка знову виникає, то потрібно зайти в налаштування цього додатка (Настройки - Додатки - «KLO Bugreport»), і вибрати там «Зупинити» і «Стерти дані».

Додаток не є системним, його наявність на телефоні необов'язково, тому варто його видалити з пам'яті вашого телефону. Особливо це актуально, якщо у вас телефон немає від «Xiaomi Inc», що робить перебування цього додатка на вашому апараті безглуздим.


Сообщение об ошибке в работе "KLO Bugreport"
Повідомлення про помилку в роботі «KLO Bugreport»

Як «KLO Bugreport» потрапляє на телефон?

Після того, як ми з'ясували, що це за додаток «KLO Bugreport», розберемося, як для цієї програми потрапляє на телефон. Часто воно передвстановлюють на нові телефони «Xiaomi», і покупець отримує цей продукт в комплекті з телефоном. Апарати від інших виробників можуть отримати даний софт як в зв'язці з іншими встановленими програмами (бандлінг). Так і в результаті попадання на гаджет різноманітних вірусних програм (в деяких випадках, додаток «KLO Bugreport» і є такий вірусної програмою).

Информация о приложении "KLO Bugreport"
Інформація про програму «KLO Bugreport»

Як видалити «KLO Bugreport»?

У більшості випадків видалення «KLO Bugreport» проходить стандартним чином. Досить перейти в налаштування вашого смартфона, вибрати «Додатки», знайти «« KLO Bugreport », тапнуть на нього, а потім вибрати« Видалити ».

Якщо ж даний софт є вірусом, то видалити його може бути не просто. Рекомендую скачати з Плей Маркет будь-якої з заслуговують на довіру антивірусів (наприклад, AVG ), встановити його, і провести повне сканування системи на наявність зловредів.Якщо ж це не допомогло, то можна порекомендувати отримати рут-права для вашого гаджета, в диспетчері додатки зупинити роботу «« KLO Bugreport », а потім і видалити його з пристрою. Потім ще раз запустити встановлений раніше антивірус (AVG), і видалити всі знайдені їм зловредів.

Якщо ж нічого з перерахованого не допомагає, рекомендую скинути настройки смартфона до заводських значень (наприклад, у мене це робиться через «Налаштування» - «Створення резервної копії» - «Скидання даних»). При цьому врахуйте, що ваша інформація на телефоні (аж до телефонної книги) після виконання даної операції може бути видалена.

Антивирусный софт идентифицировал "KLO Bugreport" как вирус
Антивірусний софт ідентифікував «KLO Bugreport» як вірус

висновок

В даному матеріалі мною було розібрано, що за програма «KLO Bugreport», які її особливості і функціонал. Цей додаток створено компанією «Xiaomi» для моніторингу роботи своїх гаджетів, при цьому воно примудрилося перекочувати на апарати інших виробників, і навіть отримати свого вірусного двійника. Оскільки розглядається додаток не має системного значення, рекомендую видалити його з вашого девайса, тим самим стабілізував його функціонал.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.