Skip to main content

Launcher 3 що це за програма на АндроїдРяд користувачів смартфонів, що працюють на ОС Android, можуть виявити програму «Launcher 3», встановлену на їх пристрої. Цей додаток може бути встановлено на смартфоні, або ще якимось чином потрапити на телефон - факт в тому, що користувач нічого не знає про функціонал даної програми, і хотів би дізнатися про неї більше. У цей матеріалі я розповім, Launcher 3 що це за програма на Андроїд, яка специфіка її роботи, а також поясню, як її видалити з вашого пристрою.

Лаунчер 3
лаунчер 3Зміст статті:

Що таке Launcher 3

Launcher 3 - це спеціальна програмна оболонка, що дозволяє налаштувати відображення робочого столу вашого смартфона, вид іконок, папок і так далі. Робота програми сприяє зручності роботи зі смартфоном, покращує його візуальну складову, роблячи телефон більш дружнім до користувача.

Програм з назвою «Launcher» на ринку існує достатня кількість, всі вони володіють схожим функціоналом (Action Launcher 3, Smart Launcher 3c, GoLauncherEx, Launcher 7 та ін.). Зазвичай споживання батареї у Launcher 3 і подібних йому програм зведено до мінімуму, що дозволяє користувачам активно користуватися їхніми можливостями.

Launcher 3 на смартфоне
Launcher 3 на смартфоні

Серед особливостей програми заявлена ​​зручна угруповання програм, управління ними за допомогою спеціального рядка швидкого доступу, легке оформлення елементів домашнього екрану і ряд інших корисних опцій. Думаю ви зрозуміли, що це за додаток Launcher 3 тепер розглянемо виникає помилку.У додатку «Launcher» сталася помилка - специфіка

Проте, в більшості випадків це додаток відоме не своїми особливостями, а своїм, досить нестабільним, функціоналом. Зокрема, у багатьох користувачів з регулярною частотою і періодичністю вилітає повідомлення «У додатку" Launcher "сталася помилка», що викликає ряд незручностей при роботі з мобільним пристроєм.

Ошибка Launcher
Помилка Launcher

Якщо вас цікавить, як виправити «У додатку« Launcher »сталася помилка», тоді виконайте наступне:


  1. Перейдіть в налаштування смартфона, потім в «Додатки», знайдіть у списку додатків «Launcher 3», тапніте по ньому. Після переходу в його властивості натисніть на «Зупинити», а потім на «Очистити дані» і «Очистити кеш», а потім увійдіть або пристрій;
  2. Якщо перший спосіб не допоміг, тоді варто подумати над видаленням даного лаунчер з телефону (при бажанні, можна встановити інший на заміну, наприклад Launcher 7, Nova Launcher і ін.).

лау4

Як видалити Launcher 3

Питання з видалення Launcher 3 вирішується досить легко. Досить зайти в налаштування смартфона, перейти в «Додатки» - «Все», знайти там «Launcher 3», тапнуть по ньому, і в його властивостях вибрати «Видалити».

У разі проблем з видаленням цього додатка можна скористатися спеціальним софтом, рівня мобільного ССleaner , яке допоможе в очищенні вашого телефону від Лаунчер 3 та інших небажаних програм.

ССleaner
ССleaner

Зазвичай стандартного видалення програми досить для позбавлення від Launcher 3 на вашому смартфоні. Якщо ж видалити цей додаток стандартними методами не виходить (не допомагають і спеціалізовані програми), тоді подумайте над скиданням вашого пристрою до заводських налаштувань (при цьому ваші дані на телефоні будуть втрачені).

висновок

У висвітленні питання «що це за програма Launcher 3?» Варто, перш за все, акцентувати увагу читача на те, що дана програма являє собою спеціальну графічну оболонку, створену для підвищення зручності роботи з телефоном. Якщо ви не маєте потребу в її функціонал (далеко не завжди стабільному), то рекомендую видалити цю програму з вашого пристрою, це дозволить позбавити телефон від появи різного роду помилок в майбутньому.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (16 оцінок, середнє: 4,19 з 5)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Launcher 3 що це за програма на Андроїд"

  1. що мені робити у мене помилка лаунчер 3 скачати іншої такої телефон та й не зрозуміло тому завантажити інший не вийде що робити допоможіть пожалусто !!!!!

  2. Лаунчер для Android (launcher, лончер) - це графічний спосіб оформлення зовнішнього вигляду операційної системи, який включає в себе робочий стіл, меню, віджети, іконки, екран блокування і т.д.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.