Skip to main content

Musical.ly на комп'ютер онлайнУ цій статті я розповім про програму Musical.ly, опишу його функціонал і призначення, а також поясню, як запустити Musical.ly на комп'ютері онлайн. Програми-караоке є досить популярними, адже наспівувати слова улюбленої пісні під улюблену музику подобатися багатьом з нас. Творці програми Musical.ly пішли ще далі, представивши користувачеві можливість за допомогою звичайного смартфона зняти короткий відеокліп, до якого за допомогою Musical.ly ви можете додати мелодію і слова сподобалася пісні. Цікаво, чи не так.

Musical.ly сервис создания видеоклипов
Musical.ly сервіс створення відеокліпівЗміст статті:

Що таке Musical.ly

Musical.ly - це додаток соціальної мережі, призначене для створення коротких музичних відео, спілкування між користувачами, а також проведення відеотрансляцій онлайн (раніше мною були описані список з кращих відео редакторів і список аудіо редакторів ). Офіційна версія програми була випущена в серпні 2014 року, і досить швидко завоювала величезну популярність. Станом на липень 2016 року додаток вже мало більше 90 мільйонів зареєстрованих користувачів, а кількість щоденних призначених для користувача відеопостов перевалило за цифру 12 мільйонів.

Наслаждайтесь возможностями Musical.ly
Насолоджуйтесь можливостями Musical.ly

Функціонал і особливості Musical.ly

Додаток Musical.ly на комп'ютері дозволяє створювати короткі, 15-секундні відеоролики, додаючи до них аудіотрек для музичного акомпанементу. Є різний швидкісний опціонал (уповільнення, нормальна швидкість, швидка, пропуск кадрів і так далі), безліч візуальних ефектів і фільтрів, підтримка фронтальної і задньої камер, а також різні складові соціальної мережі (лайки, підписки, додавання вподобаних роликів в обране, хештеги і ін.).

Musical.ly також дозволяє створювати більш короткі, ніж 15 секунд, відео, звані «моменти життя» (live moments), зазвичай у формі рухомих фото з музикою.Серед особливостей програми можна відзначити можливість зміни звуку, створеного іншими користувачами (що приносить в користування додатком ще більше позитиву), постановку один одному питань (Ask a Question), опцію «Duet» і так далі.

Як користуватися Musical.ly

Оскільки програма має мобільний характер, ви зможете завантажити його або з Play Market (Android) або iTunes (iOS). Потім буде достатньо пройти просту реєстрацію (або використовувати дані вашого облікового запису в Фейсбук або Твіттер), для початку роботи з даною програмою. Як використовувати Musical.ly на ПК я розповім далі.Для створення свого ролика необхідно натиснути на плюсик внизу, активувати режим «Вибрати музику», і визначиться з потрібним музичним треком (можна вибрати як зі свого плей-листа, так і з популярних в цьому додатку композицій).

Жмём на жёлтый плюсик снизу для начала съёмки
Тиснемо на жовтий плюсик знизу для початку зйомки

Потім програма перейде в режим запису відео. Визначтеся зі швидкістю відтворення обраного аудіо, а потім натисніть і утримуйте кнопку запису для твору відеозйомки. При цьому врахуйте, що специфіка цієї програми передбачає саме вертикальну (а не горизонтальну) відеозйомку.

Після закінчення відеозапису ви зможете переглянути результат, поділитися ним з друзями і так далі.

Любите Musical.ly
Любіть Musical.ly

Як запустити Musical.ly на ПК

Після опису, як знімати відео в musical.ly, розберемося тепер, як задіяти Musical.ly на вашому комп'ютері. Оскільки версія програми для для ПК не існує, то варто скористатися емулятором Bluestacks 2, який дозволяє запускати Андроїд-додатки на PC.

  1. Щоб виконати це скачайте і встановіть Bluestacks 2 на ваш комп'ютер.
  2. При запуску емулятора необхідно пройти авторизацію (використовуйте дані свого Гугл-аккаунта).
  3. Вибрати в основному меню «Пошук», ввести в рядку пошуку «Musical.ly» і натиснути на введення.
Поиск в Bluestacks 2
Тиснемо на «Пошук» в Bluestacks 2

Далі необхідно буде встановити цю програму в емуляторі, після чого його значок з'явиться на головному вікні. Після запуску програми, з ним можна працювати стандартним чином, використовуючи в якості джерел вебкамеру і мікрофон вашого ПК.

висновок

Якщо вам необхідно запустити Musical.ly на комп'ютері в режимі онлайн, тоді варто скористатися функціоналом емулятора ОС Android «Bluestacks 2», призначеного для запуску на ПК різних програм, написаних під ОС «Андроїд». Можливостей даного емулятора буде досить для повноцінної роботи з Musical.ly, ви отримаєте можливість не тільки переглядати роботи інших користувачів, а й самі створювати свої візуальні та аудіо шедеври, використовуючи для цього мікрофон і камеру вашого ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оцінок, середнє: 2,33 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Musical.ly на комп'ютер онлайн"

  1. Завдяки можливостям програми ви можете створювати короткі відеокліпи на улюблену музику тривалість від 15 секунд до 1 хвилини, вибирати музичні треки для акомпанементу, використовувати різні фільтри і ефекти.

  2. Знятими кліпами ви можете ділитися з друзями, додавати улюблені відео в обране і лайкать їх, оформляти підписку на ролики інших користувачів і так далі.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.