Skip to main content

Normal Boot що це таке на АндроїдУ процесі користування мобільним пристроєм на базі ОС Android (а особливо після невдалої перепрошивки апарату) користувач може зіткнутися з раптовою перезавантаженням свого гаджета. Після перезавантаження на екрані смартфона на екрані з'явиться меню, що пропонує вибрати режим завантаження пристрою ( «Select boot mode»), і одним з таких режимів, поряд з «Recovery Mode» і «Fastboot mode», є режим «Normal boot». В даному матеріалі я розповім, що таке Normal Boot на Android, в чому його особливості, а також поясню різницю між Normal Boot і іншими режимами завантаження вашого гаджета.

Выбор между Normal Boot и FastBoot Mode при включении проблемного устройства
Вибір між Normal Boot і FastBoot Mode при включенні проблемного пристроюЗміст статті:

Що це Normal Boot?

«Normal Boot» (в перекладі - нормальне завантаження) - це стандартний режим завантаження вашого мобільного пристрою. Зазвичай цей режим завантаження вибирається пристроєм автоматично за умови відсутності помилок (ранніх або справжніх) в роботі системи. Відбувається зчитування даних завантажувача (bootloader), потім проводиться завантаження ядра операційної системи (kernel), що включає повний набір драйверів і підсистем управління пам'яттю, безпекою, мережею. У числі інструментів «kernel» також входить «ramdisk» - програмний інструмент, призначений для ініціалізації розділів файлової системи. Файлова система монтується, запускаються необхідні системні служби, і, в кінцевому рахунку, користувач бачить вікно робочого столу свого гаджета.

Загрузка системы в режиме восстановления (слева) и в нормальном режиме (справа)
Завантаження системи в режимі відновлення (ліворуч) і в нормальному режимі (праворуч)

Якщо ваш пристрій раптово перезавантажити, а потім запропонував вам вибрати варіанти завантаження «normal boot» - «fast boot» - «recovery mode», тоді це може сигналізувати про наявність програмних або апаратних проблем в роботі пристрою. Натискаючи кнопку «гучність вгору», виберіть режим «normal boot», а потім натисніть на кнопку «гучність вниз» для завантаження вашого гаджета в нормальному режимі.

Выбираем режим "Normal Boot"
Вибираємо режим «Normal Boot»

Fast boot, Normal Boot і Recovery Mode

Поряд з «Normal Boot» (що це таке Normal Boot ми вже розібралися) система може запропонувати для завантаження режим, званий «Fast boot» (швидке завантаження). Режим «Fastboot» не є частиною ОС Android, а скоріше є важливим елементом завантажувача конкретного мобільного пристрою (деякі пристрої взагалі не підтримують Fastboot). Зазначений режим призначений для перепрошивки пристрою, дозволяючи перепрошити як всю пам'ять пристрою, так і її окремі розділи.Також на багатьох пристрою поряд з «Normal boot» і «Fast boot» доступний вибір режиму відновлення ( «Recovery Mode»). Даний режим призначений для стабілізації нормальної роботи пристрою, дозволяючи виконати скидання до заводських налаштувань, а також для установки важливих системних оновлень.

Используйте Recovery Mode для восстановления функционала ОС Android
Використовуйте Recovery Mode для відновлення функціоналу ОС Android

висновок

Режим «Normal Boot» використовується вашим гаджетом для стандартного завантаження структурних компонентів операційної системи. Зазвичай подібний режим вибирається системою автоматично, якщо до цього система не зустрілася з різними помилками в своїй роботі. Якщо ваш гаджет раптово перезавантажився, а потім на екрані з'явився режим вибору «normal boot» або «fast boot» - кнопкою «гучність вгору» виберіть режим «normal boot», і, натиснувши на «гучність вниз», виберіть стандартний алгоритм завантаження вашого гаджета .Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (9 оцінок, середнє: 4,56 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Normal Boot що це таке на Андроїд"

  1. після вибору нормал бут начебто починається завантаження але далі екрану з логотипом справа не йде. музивключенія програється і все.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.