Skip to main content

ТОВ РСВ що це за організація, прийшов листБагато людей, що брали раніше кредити в банках або МФО, можуть отримати лист від невідомого відправника ТОВ «РСВ» з вимогою погасити прострочену заборгованість. У тексті листа зазвичай перераховані дії ТОВ «РСВ» в разі подальшої несплати боргу. Вам обіцяють приїзд колекторів на будинок з метою опису майна, відвідування місця роботи боржника та інші аналогічні кари. Багато впадають одразу ж платити суми боргу за вказаними у листі рахунках, чого робити якраз не слід. Нижче розберемо, що за організація ТОВ «РСВ», і що робити, якщо вам прийшов лист від ТОВ «РСВ».

Разбираемся, что такое ООО "РСВ" и какова специфика его деятельности
Розбираємося, що таке ТОВ «РСВ» і яка специфіка його діяльностіЗміст статті:

Що це за компанія ТОВ «РСВ»?

Товариство з обмеженою відповідальністю «Регіональна служба стягнення» (скорочено ТОВ «РСВ») було створено в 2012 році. Його головним засновником є ​​відома колекторська міжнародна компанія «КРЕДИТ ЕКСПРЕС ГРУП», що працює в Росії і країнах східної Європи. Основною діяльністю ТОВ РСВ є збір платежів і бюро кредитної інформації, тобто колекторська діяльність, що проводиться на території РФ.

м. Москва, ул. ТОВ «РСВ» зареєстровано за адресою: м. Москва, вул. Бутирський вал, д. 68/70, будова 1, поверх 2, пом 1, кімн. 4., телефони: 8-800-7757623, 8-499-7501576. Сайт ТОВ «РСВ» - rsvcollection.ru .

Судячи з публічної звітності компанії, діяльність ТОВ «РСВ» дає гідну прибуток і повністю окупає себе. р1Що робити, якщо до вас прийшов лист від ТОВ РСВ

Після того, як ми з'ясували, що це за організація така ТОВ РСВ, розберемо як вчинити, якщо ви отримали лист від них. Як і більшість колекторських фірм на території РФ, ТОВ «РСВ» займається вибиванням боргів у людей, раніше заборгували банкам і мікрофінансовим організаціям (МФО). Діяльність ведеться на психологічному полі, колектори намагаються не доводити справу до суду, так як останній може бути витратним і затягнутися на довгий час. Колектори ТОВ РСВ зацікавлені вибити з боржників гроші якомога швидше і в максимально можливих обсягах, для чого йдуть на різні форми хитрощів. Наприклад, це може бути:

 • Відправлення «листів щастя» з описом можливих наказиній. Вам обіцяють приїзд колекторів на будинок або на роботу з описом (відбором) майна, приїзд з судовими приставами і т.д .;
 • Докучливі дзвінки в різний час доби (хоча в зв'язку з останніми змінами в законодавстві РФ N 151-ФЗ, N230-ФЗ вони можуть дзвонити вам не частіше 1 рази в день і не більше 2 разів на тиждень);
 • Поширення компрометуючих даних в соціальних мережах;
 • Відправка порожніх судових повісток для посилення психологічного пресингу;
 • Різні форми обману (наприклад, обіцянка списати борг при оплаті його частини, що ні підкріплено договором або іншими формами документації і т.д.).

Колекторів не бентежить, що термін шуканої давності по боргах (зазвичай це 3 роки) давно минув, і права вимагати борг вони вже не мають. Робиться все можливе по напрацьованим роками методиками з метою вибити наявний у людини борг.

Цель коллекторских агентств - довести должника до стресса и заставить выплатить долг
Мета колекторських агентств - довести боржника до стресу і змусити виплатити борг

Що робити, якщо ця організація вимагає борг?

При одержанні листа з ТОВ «РСВ» потрібно, перш за все, визначити, чи є у вас які-небудь борги перед банками і МФО. Часто «листи щастя» отримують люди, які або ніколи не брали кредитів, або давно розрахувалися з ними. Тому якщо ви коли-небудь брали кредит у будь-якого банку, то рекомендується зв'язатися з даним банком і дізнатися, чи є у вас на даний момент будь-яка заборгованість. Також може допомогти письмове звернення в Національне Бюро Кредитних Історій .Якщо така заборгованість у вас є, визначте, коли вона виникла. Якщо рядків позовної давності значно більше 3 років, то право вимагати гроші за службовим кредитор вже втратив. В цьому випадку рекомендується просто не реагувати на листи і дзвінки з ТОВ «РСВ».

Також дізнайтеся, чи існує у вашій справі виконавче провадження (суд міг давно пройти, а ви не були поінформовані про нього належним чином). В отриманні інформації з цього допоможе сайт ФССС https://fssprus.ru/iss/ip/.

Проверьте наличие вашего дела на сайте ФССС
Перевірте наявність вашої справи на сайті ФССС

Якщо ж ви давно погасили свій борг, і маєте підтверджуючі документи (зокрема довідку банку про відсутність заборгованості), відскануйте їх і надішліть на е-мейл ТОВ «РСВ»: info@rsvcollection.ru.

Пам'ятайте, що в зв'язку з останніми новаціями в законодавстві, колектори безпосередньо підпорядковуються службі судових приставів. Тому якщо вони будуть загрожувати фізичним насильством, дзвонити вночі, бути на роботу, здійснювати інші протиправні дії, то ви зможете поскаржитися на них в ФССС. Якщо ж це не допоможе, тоді подавайте письмову заяву на їх неправомірні дії в поліцію або прокуратуру.

Напишите жалобу в полицию или прокуратуру
Напишіть скаргу на неправомірні дії колекторів в поліцію або прокуратуру

висновок

Вище ми детально розібрали, що таке ТОВ «РСВ», яка специфіка його діяльності, і як вчинити при отриманні листи з даної організації. Перш за все, перевірте, чи є у вас будь-якої борг перед банками або МФО (також можна запросити у ТОВ «РСВ» копію договору цесії про переуступку боргу). Якщо ж ніякого боргу у вас немає, або термін позовної давності по ньому давно минув, то сміливо ігноруйте листи з ТОВ «РСВ» - права вимагати з вас гроші вони не мають.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (32 оцінок, середнє: 4,44 з 5)
Завантаження ...

” 21 Коментарі "ТОВ РСВ що це за організація, прийшов лист"

 1. Мені стали приходити листи з нібито боргом по симкарту від билайн, яку я заблокувала приблизно 2,5 роки тому, і звідки борг я не розумію, а листи стали приходити 6 місяців тому.

  1. Мені теж таке приходить з травня. Спочатку ігнорувала листи, а сьогодні прийшов лист що вони на мене суд подають.

   1. Листи з повідомлення про подання до суду є елементами пресингу. Якщо борг можна витребувати в судовому порядку, колектори (або банк-кредитор) вже давно б це зробили.

  2. Така ж ситуація. Була сим карта від Білайн, яку я закрила офіційно, і через півтора року мені стали приходити листи з повідомленнями що у мене числиться борг у розмірі 6 тис, і моя справа передають до суду, і будуть виробляти стягнення.

  3. Аналогічна ситуація сталася і зі мною. Була сим карта билайн, через два роки після її блокування, стали приходити такі ж листи.

 2. У мене реально існує борг перед мікро позикою, але не минуло ще 3 роки, а лист прийшов, вони реально зможуть щось зробити?

 3. На мого внука теж прийшов лист на адресу за якою вони в 2016р. вже не жили, квартира була продана, онук в армії. А лист отримали покупці цієї квартири. Вони прислали мені скан копію листа, в якому навіть не сказано за що борг. Договір № .... від 13 липня 2016 р ОД 500 руб, тобто. борг на липень 2018 р 1073руб., 56 коп. І способи оплати. Я не все могла прочитати. Але як онук міг заборгувати, якщо він з 2015 р не був у цьому місті, а договір з липня 2016 р
  Так мало листи, прийшли туди 2 чоловіки і рвалися в квартиру. Хто це за шахраї?

 4. Здр. мені прийшов лист про те що мене подають в суд договір № ......... від 30 листопада 2016 року нібито написаний але я в цю дату нічого не оформляла, навіть запит на кредит не зробила. Ось сиджу і думаю за що вони мене в суд подають.

 5. ТОВ РСВ, ЛІКВІДОВАНО! А листа надіслав ТЕРМІН ДАВНОСТІ 3 РОКИ, А У МЕНЕ 5 РОКІВ ЯКЩО ХОЧУТЬ ПРИЇХАТИ ТО Я ЗУСТРІЧ СОБАКА У ДВОРІ РОЗУМНА, ЛЮБИТЬ ШТАНИ ЗНІМАТИ І ГОСПОДАРСТВО НА ЗУБ!

 6. Добридень! У мене є борг, прийшов лист. Я б хотіла заплатити, але бентежать реквізити на які треба здійснити оплату. Якщо шукаєш організацію а ощадні онлайн по ІПН, то виходить зовсім інший р / рахунок, не той що вказаний в листі. Що робити? Забити платіж за реквізитами зазначеним у листі? А раптом гроші не туди підуть. хоча по телефону вони кажуть, що реквізити в листі вірні. Що робити? Підкажіть який р / с у вас в листах вказано?

  1. Я б подзвонила первісного кредитора і переконалася б, що дійсно справа передана в РСВ, і у них би уточнила реквізити.

 7. Хто пише такі статті бездарні? Якщо закінчився термін давності, це не означає, що не можуть вимагати повернути борг. Закінчився термін позовної давності, це означає, що якщо кредитор звернувся з позовною заявою до суду, то відповідач може використовувати цей факт, для скасування рішення суду. Але, кредитор може звернутися в наказовому порядку до суду, а вже вимагати повернути борг в досудовому порядку може до кінця віку.

 8. На нашу адресу надійшов лист від компанії РСВ під не нашої прізвищем ми літні боргових паперів не підписували що робити

 9. Спасибі за інформацію! Нещодавно мені таке прийшло. Але я то точно знаю, що у мене все в порядку. Цікаво, чи можу я подати в суд на дану організацію і зажадати з них грошову компенсацію за моральну шкоду? Я спробую. Як мінімум, проконсультуюся.

 10. Мені теж прийшов лист борг за билайн яким я не користуюся вже два роки а може і больше.Подскажіте що потрібно робити.

 11. надійшов лист від РСВ. у сина борг в бистроденьгі. пропонують оплатити 5000руб. і решту боргу буде погашен.син сидить в тюрме.два листи вже прийшло з такою пропозицією

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.