Skip to main content

Помилка SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM». При виконанні будь-яких дій в системі 1С (відкритті документа, установки бібліотеки, оновленні БД та інших суміжних операцій) користувач може зіткнутися з повідомленням «Помилка SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM». Зазвичай це пов'язано з технічним збоєм в роботі 1С, і лікуватися поруч способів, описаних нами нижче. У цьому матеріалі ми розберемо, в чому суть даної дисфункції, і як її виправити.

Помилка configversionЗміст статті:

Чому виникає дисфункція «Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM»

». Розглядаючи нами помилка SDBL є представницею цілого пулу схожих помилок з текстом «Таблиця або поле не міститься в розділі FROM». Такі помилки зазвичай пов'язані з пошкодженням бази даних через різні причини, найпоширенішою з яких є технічний збій в роботі системи 1С.

Серед інших причин помилки SDBL також виділяють:

  • Використання застарілої конфігурації або платформи 1С;
  • Проблеми з кешом сервера 1С;
  • Запуск системи з недостатніми правами (наприклад, від імені облікового запису гостя замість адміністратора) і інші причини.

Помилка виникає при спробі оновлення бази даних, додавання документа в базу даних, при тестуванні бази даних на логічну цілісність і інших схожих випадках. При цьому перезавантаження системи зазвичай ніяк не вирішує проблему.Давайте розглянемо, як вирішити помилку SDBL у вашій системі 1С.

Читайте також : як виправити помилку невірного формату сховища даних в 1С.

Переконайтеся в наявності достатніх прав для запуску системи

Насамперед переконайтеся, що ви запускаєте вашу систему з правами адміністратора. Недостатній рівень прав може приводити до появи різних проблем при роботі з 1С.Оновлення вашу конфігурацію (платформу) 1С

Також перевірте, чи користуєтеся ви найсвіжішою версією платформи (конфігурації) 1С. При необхідності оновіть вашу систему до найсвіжішої версії продукту. Це може допомогти усунути помилку SDBL з полем configversion в 1С.

Використовуйте інструмент «Тестування і виправлення».

Даний інструмент запускається переходом в конфігуратор, де в розділі «Адміністрування» потрібно вибрати опцію «Тестування і виправлення». Дочекайтеся закінчення процедури, після чого проблема може бути вирішена.

Исправление ошибок
Виправте помилки в ваших базах даних

Вивантажуйте і завантажте файл Dt

Хороші результати в позбавлення від помилки «поле configversion не міститься в розділі FROM» показав спосіб, що складається в вивантаженні і подальшому завантаженні файлу Dt (архівної копії бази 1С). Для вивантаження бази зайдіть в Конфігуратор, там виберіть «Адміністрування», де натисніть на «вивантажити інформаційну базу».

Файл Dt
Виконайте вивантаження файлу Dt

Для завантаження вивантажених раніше бази в систему знову запустіть «Конфігуратор», перейдіть на вкладку «Адміністрування», і в ній активуйте опцію «Завантажити інформаційну базу». Помилка може зникнути.

Загрузите базу обратно
Завантажте інформаційну базу назад

Це цікаво: помилка 2147221164 «Клас не зареєстрований» в 1С - як вирішити.

Перезавантажте сервер 1С

Для усунення дисфункції рекомендуємо перезавантажити сервер 1С. Перезавантаження зазначеного сервера зазвичай виконується автоматично протягом 3-5 хвилин за умови відсутності у сервера підключених користувачів.

Очистіть кеш сервера 1С

У деяких випадках виправити помилку SDBL можна за допомогою очищення кеша сервера 1С. Зазвичай кеш розташований за адресою:

c: \ ProgramFiles \ 1cv8 \ srvInfo \ reg_1541 \

Туди потрібно перейти і видалити папки з генеруються іменами. Врахуйте, що крім кеша в цій папці можуть перебувати журнали реєстрації, а також індекс повнотекстового пошуку 1С.

Файлы кэша
Файли кешу в директорії

Очистіть таблиці в менеджері SQL

и _ConfigChngR_ExtProps с помощью команды delete. Також можна спробувати виконати очистку таблиць таблиці _ConfigChngR і _ConfigChngR_ExtProps за допомогою команди delete.

Вас зацікавить: як усунути дисфункцію « Неможливо створення об'єкта сервером програмування об'єктів».

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали причини помилки «SDBL: Таблиця або поле configversion не міститься в розділі FROM» і способи її усунення. Серед усіх перерахованих альтернатив хорошу ефективність показав спосіб з вивантаженням файлів бази даних (файл з розширенням Dt), з подальшою їх повторним завантаженням. Зазвичай після цього помилка буває усунена, і ви зможете користуватися нормальним функціоналом системи 1С.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.