Skip to main content

Папка Dianxin на Андроїд що цеУ деяких користувачів після оновлення системи Android з'являється папка Dianxin, яка може займати велику частину дискового простору - аж до десятків гігабайт. Спробуємо розібратися, що це за папка Dianxin, навіщо вона потрібна і чи можна її видалити.

Директория Dianxin на Андроид
Директорія Dianxin на АндроїдЗміст статті:

Що це за папка Dianxin і навіщо вона потрібна?

Як можна дізнатися з її назви, каталог Dianxin пов'язаний з китайською IT-компанією Baidu Dianxin, одним з продуктів якої є призначена для користувача прошивка для Android OS. Саме цій прошивкою і використовується папка Dianxin. Як наслідок, в ній знаходиться багато системних файлів, графічна оболонка, звуки і т.д., що і призводить до великої ваги папки.

Знаходиться Dianxin в кореневому каталозі смартфона, і не доставляє ніяких проблем крім того, що займає багато вільного місця в пам'яті пристрою. Незважаючи на її нешкідливість, деякі антивірусні програми позначають папку як небезпечну. Через це користувачі намагаються її видалити, що ні до чого не призводить - після перезавантаження директорія з'являється знову. Щоб видалити папку Dianxin назавжди, потрібно скористатися антивірусом (наприклад, CMSecurity), а також усунути причину її появи.

Звідки береться папка Dianxin?

Відносно причини створення цієї папки виникають питання. Немає нічого дивного, якщо вона з'являється на китайських смартфонах - на них вона навіть може перебувати за замовчуванням. Однак в деяких випадках директорію Dianxin виявляють навіть на пристроях Nexus, де за визначенням не повинно з'являтися нічого не оригінального без дозволу користувача.Методом виключення було з'ясовано, що дану папку створюють такі додатки з магазину GooglePlay:

 • останні версії ES File Explorer;
 • DUBatterySaver в китайській редакції.

Порядок усунення директорії Dianxinтаков:

 1. Відключаємо оповіщення про дозволи додатків в настройках провідника.
 2. Видаляємо китайські додатки.
 3. Видаляємо папку.
 4. Перезавантажуємо пристрій.

Тепер, коли ви дізналися, що це за директорія Dianxin на Android, і знаєте як її видалити, проблема вирішиться, і вільне місце в пам'яті смартфона перестане пропадати.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Папка Dianxin на Андроїд що це"

 1. З недавнього часу стала з'являтися ця папка, цже напевно з тиждень. Ніяких програми не учтанавлівал за останні пів року, та й не оновлював (ну крім, нижче напишу чого), китайського софта али малі і тд теж немає (тільки гугл тільки сумісного, і пара банківських клієнтів.
  Телефон сумісного а 5 2017.
  Ні чого з програм не оновлюється крім ЄС експлоера, якраз десь тиждень тому і оновлював його. Спасибі статті за підказку

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.