Skip to main content

PCMCIA card slot в телевізорі LG що це такеТехнологічний прогрес не стоїть на місці, і практично постійно з'являються нові пристрої, а стали вже звичними девайси оснащуються додатковими пристосуваннями. Це стосується практично всіх видів діяльності, але в перших рядах на оновлення завжди йде індустрія розваг і пов'язані з нею пристрою. При цьому іноді цей процес відбувається так швидко, що навіть досить підковані в технічному відношенні користувачі відчувають труднощі. Так, наприклад, серед власників останніх поколінь телевізорів LG нерідко виникає питання, що таке PCMCIA card slot, який можна спостерігати на задній стінці пристрою. Відповідь одночасно буде і складним і простим, але про все по порядку.

Слот для смарт-карты
Смарт-карта і слот PCMCIA card slotЗміст статті:

Що таке смарт-карта і PCMCIA card slot

Відповідь на поставлене вище питання слід почати здалеку, а саме, розглянути таке нововведення, як смарт-карта для кабельного телебачення. Звична форма телевізійного мовлення поступово стає частиною історії, а її місце займають кабельні канали. Цей процес є цілком природним і закономірним.

При цьому виникає необхідність організації адресного віщання і відповідної системи безпеки, яка виключає можливість несанкціонованого підключення. Прокладання кабельних мереж до користувача і підтримання їх в робочому стані вимагає істотних грошових вкладень з боку компаній-постачальників, що прямо відбивається на вартості тарифів. У той же час повинні існувати певні засоби захисту, що гарантують, що користуватися послугами буде саме той, хто їх оплатив. Це один з небагатьох випадків, коли і клієнт, і компанія стоять на одній стороні. Питання полягає лише в тому, як саме організувати можливість обмеження мовлення. Відповіддю на нього стала розробка і впровадження смарт-карт і PCMCIA card slot в телевізорах LG.

Адаптор для смарт-карты
Смарт-карта і адаптор

Смарт-карта являє собою невеликий пристрій (а по суті, карту), яка виконує функцію пропуску. Тобто, на карту заноситься певна інформація щодо власника, придбаному ним тарифі, підключених додаткові послуги і т.д. Підключення цієї карти телевізору і здійснюється за допомогою слота формату PCMCIA card slot.Читайте також: Що таке моноблок?

Спочатку технологія розроблялася для використання в ноутбуках і її передбачуване призначення було в підключенні різних додаткових периферійних пристроїв, таких як додаткові накопичувачі пам'яті, мережеві карти, модеми для виходу в інтернет. Однак з часом знайшлося застосування і в кабельному телебаченні. Думаю ви зрозуміли, що це таке PCMCIA card slot і для чого воно потрібне.

Використання смарт-карт для доступу дозволяє домогтися цілого ряду переваг:


  • Можливість безпосереднього управління підключеними тарифами і пакетами каналів.
  • Підвищена безпека використання - ніхто не зможе отримати доступ до каналів, якщо карта фізично не встановлена ​​в слот.
  • У разі сумісності обладнання є можливість взяти свій пакет каналів з собою, що дуже зручно.
Карта и слот
Встановлена ​​в слот смарт-карта

При цьому, якщо телевізор LG оснащений вбудованим слотом PCMCIA card slot, то всі дії по використанні смарт-карти зводяться до елементарної установки її у відведений гніздо.

висновок

Що це PCMCIA card slot і для чого? Отже, PCMCIA card slot в телевізорі LG зовсім не є марним роз'ємом, як може здатися на перший погляд. З огляду на не надто великий поширеності подібної технології, з необхідністю використання смарт-карт в нашій країні стикатися доводиться не часто, але це лише питання часу. Практично напевно можна стверджувати, що через кілька років, наявність цього формату розширення буде необхідним стандартом.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (21 оцінок, середнє: 4,43 з 5)
Завантаження ...

” 4 Коментарі "PCMCIA card slot в телевізорі LG що це таке"

    1. Туди можна вставити кілька банківських карт, на мою штуки чотири якраз влазять. Це буде типу заначка. Ніхто не бачить, але знаєш де вони.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.