Skip to main content

Pix2pix малювати онлайн людейЯк відомо, прогрес не стоїть на місці. Наука рухається вперед семимильними кроками. Якщо судити по змінам, які відбулися в світі технологій за останні 50 років, можна впевнено заявити, що в цьому плані явно спостерігається експотенціальний зростання. Можливо навіть, що технологічна сингулярність, наступ якої знову активно обговорювали в 2012 році авторитетні вчені на присвяченому цій темі Саміті, невдовзі не буде здаватися просто гіпотезою. До слова, вже зараз ми спостерігаємо тенденції розвитку інтелектуальних комп'ютерних систем, виражених в поступовому ускладненні нейронних мереж, що є основою ІІ (штучного інтелекту), в розширенні спектра завдань, виконуваних ними. Але, перейдемо до конкретного прикладу.

Не так давно американські програмісти порадували користувачів черговим успішним проектом в області ІІ - оброблювачем зображень під назвою Pix2pix, що дозволяє переробляти створювані вами начерки малюнків в реалістичні зображення, тобто малювати онлайн людей. Систему нейромереж помістили на спеціальний сервер і обрамили ненав'язливим і зручним інтерфейсом. Тому кожен користувач може скористатися їхніми можливостями в режимі онлайн. Детальніше про функціонування Pix2pix і про використання даного сервісу.


Форма редактирования Pix2pix и конечный результат
Як бачите, мій безглуздий малюнок Pix2pix змогла зробити максимально реалістичним.

Зміст статті:

Як працює Pix2pix

В основі роботи програми обробки фото особи людей на так званій системі GAN (генеративно-змагальних мереж), що використовує функцію втрат (loss function), покликану оцінювати втрати при розбіжності параметрів істинного зображення і передбаченого ІІ будови пікселів. В процесі навчання машина намагається з кожною спробою відгадування трансльованого зображення мінімізувати loss function. Такий алгоритм дозволяє з кожним разом точніше і точніше відгадувати зміст об'єкта, наданого користувачем. Якщо говорити більш звичною мовою, то функціонування генеративно-змагальних мереж можна приблизно порівняти з прийняттям законопроекту в РФ, де закон після правового його регулювання передається на читання до Держдуми. Далі, в разі схвалення парламентською більшістю, надходить до Ради Федерації, де ще раз розглядається і потім підписується або відхиляється Президентом. Те ж і тут:

Генератора фоторедактора Pix2pix на вхід надходить зображення (input image) - воно є основним фактором, керуючись яким, генератор повинен віддати максимально точну інтерпретацію об'єкта на вихід;

Тут в справу вступає дискримінатор, на розгляд якого передаються input image і зображення, побудоване генератором. Діскрімінатор, використовуючи функцію втрат, про яку було згадано вище, визначає значення відхилення між отриманої від користувача картинкою і інтерпретованим генератором зображенням. Якщо говорити простіше - дискримінатор виносить рішення про те, чи можна назвати згенерований об'єкт справжнім чи ні. В процесі цього відбувається одночасне навчання генератора навику мінімізації функції втрат.Таким чином, злагоджена робота представлених вище нейронних мереж допомагає Pix2pix самообучаться і поступово генерувати найбільш близькі до істини зображення щодо трансльованих користувачами.

схема работы генеративно-состязательной сети
На даному малюнку зображена схема роботи генеративно-змагальних мереж (GAN)

Як малювати людей з Pix2pix

Для використання даного сервісу потрібно:

 1. Перейти на офіційний сайт Pix2pix за посиланням - https://affinelayer.com/pixsrv/ ;
 2. На сторінці ви можете спостерігати чотири режими споруди зображень, кожен з них оснащений наступними інструментами:
  • Tool - тут розташована вкладка «line», що відповідає за промальовування контурів об'єкта і «eraser», тобто ластик;
  • Під формою редагування зображення знаходиться клавіша скасування останньої дії «Undo», кнопка очищення зображення «Clear», а також цікава вкладка «Random», що дозволяє згенерувати випадкову картинку;

  Панель инструментов сервиса Pix2pix
  Панель інструментів Pix2pix для всіх режимів малювання практично ідентична. У цих двох вікнах розташовані найнеобхідніші дії з зображеннями.
 3. Тепер, щоб дати програмі завдання зробити намальовану вами картинку реалістичною, тиснемо на «Process», після чого ми можемо побачити готовий результат.

  Кнопка "Process" сервиса Pix2pix
  Кнопка «Process» призначена для перетворення нашого начерку в реалістичне зображення. Натисніть на неї, щоб скористатися цією функцією.
 4. Щоб зберегти кінцеве зображення на ПК, натискаємо на кнопку «Save».

  Вкладка "Save", предназначенная для сохранения изображения на компьютер.
  Тут розташована кнопка «Save», натиснувши на яку, ми зможемо зберегти вийшов малюнок на свій ПК

Цікава знахідка: форма для малювання в онлайн Pix2pix реалізована за допомогою елемента «canvas» HTML5. А відкритий вихідний код даних нейромереж говорить про те, що ми цілком можемо вставити будь-яке зображення в дану форму за допомогою методу drawImage () і подивитися, що видасть нам ІІ на виході. Більш докладний опис того, як правильно вставляти картинку в Canvas, ви зможете знайти в довідниках по HTML5.висновок

Не хотілося б невеселої кінцівки даної статті, але змушений повідомити про одну неприємну новину щодо Pix2pix. 3 липня 2017 року розробники повідомили про те, що змушені припинити функціонування режиму малювання людей. Причиною послужила величезна його популярність, внаслідок чого на сервіс Pix2pix заходило більше 2 мільйонів унікальних відвідувачів в місяць. У підсумку, сервер виявився завантажений настільки, що йому просто не вистачило ресурсів для того, щоб впоратися з таким напливом користувачів. Детальніше про це ви можете прочитати на офіційній сторінці режиму малювання людей онлайн в Pix2pix - https://dekennisvannu.nl/site/artikel/Fotogenerator-The-End/9232.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 оцінок, середнє: 2,29 з 5)
Завантаження ...

” 3 Коментарі "Pix2pix малювати онлайн людей"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.