Skip to main content

Зробити мінусовку онлайн в хорошій якостіБагато хто з нас любить співати. Ми наспівуємо слова з улюблених пісень в караоке, під час прогулянок або роботи, слухаючи улюблені композиції або підспівуючи в унісон виконавцям на концертах. І часто, слухаючи улюблену мелодію з вокалом, ловимо себе на думці, що хотіли б самі виконати сподобалися куплети під улюблену музику. Але як же це зробити? У цьому нам на допомогу прийдуть спеціальні мережеві ресурси, здатні допомогти в створенні мінусовки (видаленні вокалу з сподобалася пісні) всього за кілька секунд. У цій статті я розповім, як зробити мінус в режимі онлайн у відмінній якості, які сервіси нам в цьому допоможуть, і як з ними працювати.

Создаём минус песни самостоятельно
Створюємо мінус пісні самостійноЗміст статті:

Що потрібно знати перш, ніж створювати мінуси пісень

Перш ніж почати пояснювати про видалення вокалу з пісні в режимі онлайн, слід зауважити, що отримати мінусовку високої якості за допомогою онлайн-сервісів буде досить складно. Важливо розуміти, що:

 • Далеко не кожна наявна композиція придатна до мінусовки, багато що залежить від якості запису і її специфіки;
 • Чим вище бітрейт у вашого треку, тим краще (оптимальніше від 320 кб / c і вище), при цьому інформацію про бітрейті файлу вам зможуть надати програми рівня Mediainfo;
 • В процесі мінусовки ударні інструменти втрачають в звучанні найбільше;
 • Не виключено, що після процесу обробки аудіофайлу вокал буде ще чути на задньому тлі.

  Исполнение песни под минусовку
  Виконання пісні під мінусовку

При цьому функціонал онлайн-ресурсів для того, щоб витягнути мінус пісні в Інтернеті онлайн в нормальній якості, які я буду описувати нижче, досить схожий. Ви завантажуєте потрібний аудіофайл (підтримуються більшість популярних аудіоформатів), сервіс обробляє композицію, і дає вам можливість прослухати результат. Якщо результат вас влаштовує, ви завантажуєте його до себе на комп'ютер і насолоджуєтеся отриманим звучанням.

Кращі сервіси для створення якісної мінусовки пісень

Нижче я приведу список сервісів для роз'єднання мелодії і слів і поясню, як користуватися кожним з них.X-MINUS.ME створює мінусовку в будь-якій тональності

Перший сервіс, функціонал якого дозволяє прибрати голос з пісні онлайн - це X-MINUS.ME. Формат ресурсу дозволяє працювати з аудіофайлами розміром не більше 50 мегабайт, при цьому якість одержуваних результатів варіюється від пісні до пісні.

X-MINUS.ME удаляет голос из пенси
X-MINUS.ME видаляє голос з пенсії
 1. Щоб скористатися функціоналом сервісу перейдіть на ресурс x-minus.me/vocal-cut ;
 2. Натисніть на кнопку «Виберіть файл», і вкажіть сервісу шлях до аудіофайлу на жорсткому диску.
 3. Після завантаження ваш файл буде оброблений, ви зможете прослухати результат, і, якщо останній опиниться прийнятним, ви зможете завантажити файл, натиснувши на "Завантажити".

Ru.Minus видалить вокал з пісні

Інший сервіс щоб зробити якісну мінусовку - це Ru.Minus .

 1. Алгоритм роботи з ним схожий на описаний вище - ви натискаєте на кнопку «Огляд», вказуєте сервісу шлях до аудіофайлу, а потім тиснете на "Завантажити".
 2. Після завантаження аудіофайлу необхідно натиснути на кнопку «Зробити задавку», прослухати отриманий результат, а потім натиснути на «Завантажити отриманий файл».
Интерфейс сервиса Ru.Minus
Інтерфейс сервісу Ru.Minus

Vocalremover душить голос

Третій сервіс, що дозволяє прибрати слова з пісні онлайн і залишити тільки музику - це Vocalremover . Зауважу, що працює він не на всіх браузерах, на Chrome він працював без проблем, а на Firefox з якихось причин відмовився обробляти долучення.


 1. Принцип роботи з ним схожий на вищеописані сервіси: тиснемо на напис «Завантажте аудіо файл».
 2. Вказуємо шлях до відповідного файлу на вашому диску, чекаємо закінчення обробки.
 3. Слухаємо отриманий результат, а потім і викачуємо його до себе на ПК.
Убирает вокал из песни
Прибирає вокал з пісні

Vocal Remover Pro

Англомовний ресурс, що дозволяє вилучити вокал з пісні, при цьому в онлайн-сервіс вбудована можливість створення караоке-файлу з відео.

 1. Для роботи з ним перейдіть на нього www.vocalremoverpro.com/online-vocal-remover.html .
 2. Натисніть на «Огляд» (або вкажіть у відповідному полі посилання на ролик), вкажіть ресурсу шлях до потрібного аудіофайлу на диску, введіть код верифікації, а потім клацніть на кнопку «Create Karaoke Track».
 3. Після закінчення обробки ви отримаєте можливість прослухати і скачати отриманий результат (натиснувши на Download).
Загружаем песню для караоке
Завантажуємо пісню для караоке

Сервіси з готовими мінус мелодіями доступними онлайн

Для користувачів, які залишаться незадоволеними якістю отриманих мінусовок, я перерахую кілька онлайн-ресурсів, в яких міститися готові минусовки. На таких ресурсах зазвичай знаходяться композиції досить високої якості, і, цілком можливо, що там знаходиться і Вас трек.

 • Уже згаданий сервіс X-MINUS.ME володіє базою мінусів досить високої якості. Для пошуку потрібної аудіо-файлу пісні досить перейти на головну сторінку ресурсу, в рядку ввести назву, виконавця або слова з потрібної пісні, і натиснути на кнопку «Знайти мінусовку». Знайшовши отриманий результат і клікнувши на нього, ви отримаєте можливість завантажити його на ПК;
 • Сервіс Minusovki.info. Ще один ресурс, що містить значну базу готових мінусовок. Для роботи з ним досить виконати вхід на нього, в рядку пошуку вказати назву пісні або виконавця, натиснути на кнопку «Знайти мінусовку». Після отримання результатів можна буде наспівати під неї караоке онлайн, або завантажити трек до себе на комп'ютер;
 • Сервіс BackingTrack . Специфіка дії даного ресурсу схожа на вищеописані, в базі присутні більше 250 тис. Мінусів. Перейдіть на ресурс, наберіть в рядку пошуку назву композиції, клікніть на «Знайти» і скачайте отриманий результат.

  Поиск в BackingTrack
  Пошук в BackingTrack

висновок

Резюмуючи розбір вилучення мінуса з пісні, слід також відзначити, що крім перерахованих онлайн сервісів існує також ряд програм, здатних допомогти в створенні мінусовок у відмінній якості з потрібних нам композицій (Audacity, Adobe Audition, AIM3-плеєр і ін.). Проте, якщо вам необхідно швидко створити мінус, рекомендую звернути увагу на перераховані мною онлайн-ресурси, де ви зможете не тільки витягнути мелодію прийнятної якості, але і завантажити вже готові мінуси для ваших завдань.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (24 оцінок, середнє: 3,46 з 5)
Завантаження ...

” 25 Коментарі "Зробити мінусовку онлайн в хорошій якості"

 1. і з чого б воно повинно взагалі спрацювати? Тут же ніяких модифікацій не проводилося навіть. Якщо хочете видалити вокал хоч якось, то в цій програмі є в меню Ефекти пункт Vocal Remover.

 2. у мене спочатку теж не вийшло, але потім я натиснула в лівій панелі (на другий оригінальної синій доріжці) ТИХО і голос не те що б пішов на 100%, але подавився на 95%, це те що треба!

 3. Ой, а я для всіх випадків життя FormatFactory користуюся.

  Але в статті, є відповідь на питання, який у мене назрівав, але поки не було висловлено: як з відео онлайн забрати тільки звук. Найчастіше на ютуб викладають відео з простацькою презентацією, в якій читають текстові слайди, навіть без зкартінок. Ходченко таке любить, наприклад. Цінності в відеоряді ніякої для мене (є візуали, не сперечаюся), тому качати 30Мб відео, щоб отримати 5 Мб аудіо - не айс.
  Але оскільки якось не масово відбувалося, тому й не горіло.

  Спасибі Олексію за передбачення відповіді :)

 4. Не вийшло прибрати, буду і далі користуватися програмами онлайн, від них хоч якийсь толк є.

 5. у мене сначал теж не вийшло, але потім я натиснула в лівій панелі (на другий оригінальної синій доріжці) ТИХО і голос не те що б пішов на 100%, але подавився на 95%, це те що треба!

 6. Спасибі, тільки одна ремарка у мене на 10 винде потрібно не «відкрити» файл а «імпортувати» його, просто якщо відкривати там не можна буде продублювати!

 7. добрий день, з повагою звукозапису "Столиця Рекордс", допоможіть прибрати в приспіві голос, велике спасибі, буду чекати

 8. Доброго дня ! Будь ласка зробіть мінус пісні Людмили Сенчиной Прощальний вальс.Спасібо заздалегідь)

 9. ТОВАРИЩИ, скиньте МЕНІ ЦЮ ПІСНЮ БЕЗ СЛІВ! зробити мінусовку самій не отримуєте .. ЗРОБІТЬ ДОБРА СПРАВА! (((...

  5:42
  Лема Нальгіева
  Лоран нана

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.