Skip to main content

Шазам онлайн для комп'ютера без скачуванняМобільний додаток «Shazam» відомо багатьом шанувальникам музики. Розпізнавання музичних композицій, пошук по тексту пісень і назви альбомів, можливість переглядати відео улюбленої пісні на YouTube і інші бонуси роблять цю програму дуже популярним серед мільйонів користувачів (кількість онлайн користувачів Шазам становить близько 100 мільйонів чоловік в місяць). При цьому вказане додаток призначений лише для мобільних платформ, тим самим піддаючи користувачів ПК своєрідній формі дискримінації. У цій статті я розповім, як обійти цей недолік, і запустити Шазам онлайн для комп'ютера без скачування, а також які сервіси і програми можуть стати аналогом «Shazam» на вашому ПК.

Шазам онлайн для компьютера без скачивания
Запускаємо Шазам онлайн для комп'ютера без скачуванняЗміст статті:

Онлайн Шазам для ПК без скачування

Як відомо, додаток «Shazam» випущено для мобільних ОС Android, iOS, і Windows Phone, а версія даної програми на ПК відсутній. Обійти цей недолік можна за допомогою емулятора ОС «Андроїд» для комп'ютера (BlueStacks 2, Nox App Player, Droid4X, Genymotion і ін.), Здатного допомогти нам у запуску Шазам на нашому ПК.

 1. Наприклад, щоб скористатися першим зі згаданих емуляторів під назвою «BlueStacks 2» перейдіть на ресурс bluestacks.com .
 2. Скачайте і встановіть на свій комп'ютер вказаний емулятор.
 3. Після запуску програми введіть назву «Shazam» в рядок пошуку (додаток попросить вас ввести логін і пароль вашого Google-аккаунта, причому два рази).
Добавьте идентификационные данные вашего Google-аккаунта в Bluestacks
Додайте ідентифікаційні дані вашого Google-аккаунта в Bluestacks

Тапніте по іконці Плей Маркет на робочому столі емулятора для запуску цього додатка, в рядку його пошуку наберіть «Shazam», і, після знаходження зазначеного додатка, встановіть його до себе на ПК. Після установки іконка Шазам з'явиться на робочому столі емулятора, і ви зможете скористатися онлайн його можливостями.

Запускаем Шазам на ПК
Запускаємо Шазам на нашому ПК

Альтернативи «Shazam» на комп'ютер

Крім онлайн распознавателя музики Shazam, також існують ряд мережевих і стаціонарного обладнання, що дозволяють за звучанням музики визначити виконавця, назва композиції, альбому та інші потрібні дані. Розглянемо їх по порядку.сервіс Midomi

«Midomi» - популярний англомовний сервіс для розпізнавання музики. Його особливістю є те, що крім власного звучання музики ви можете спробувати наспівати або насвістать дану композицію в мікрофон, сервіс спробує ідентифікувати її, і видасть вам результат. Це може бути особливо актуально для тих, хто випадково почув якусь мелодію, і її відгомони звучать в свідомості досі.

 1. Для роботи з «Midomi» перейдіть на сайт midomi.com .
 2. Натисніть на велику кнопку з написом «Click and Sing or Hum», потім дозвольте плагіну Flash Player доступ до мікрофона вашого ПК.
 3. Наспівайте мелодію в ваш мікрофон (або просто запишіть через мікрофон звучання зовнішнього джерела звуку з музикою), а потім знову натисніть на згадану кнопку для закінчення запису.
Нажмите на большую кнопку "Click and Sing or Hum" для начала процедуры идентификации музыки
Натисніть на велику кнопку «Click and Sing or Hum» для початку процедури ідентифікації музики

Даний відрізок буде сравнён з базою наявних в Midomi пісень, і через пару секунд ви отримаєте результат аналогічний, якби ви використовували Шазам онлайн.

сервіс AudioTag

Мережевий сервіс без скачування для ідентифікації музики «Audio Tag» працює трохи інакше, ніж Midomi, принципом. Замість використання мікрофона ПК для прослуховування композицій, сервіс дозволяє завантажити потрібний трек на сайт (його тривалість повинна бути мінімум 15 секунд, а то і більше), виконати його порівняння, а потім і отримати ідентифікаційні дані пісні.


 1. Для початку роботи з Audio Tag перейдіть на сайт audiotag.info .
 2. Натисніть на кнопку «Огляд», і вкажіть сервісу шлях до аудіофайлу на вашому ПК.
 3. Потім натисніть на кнопку «Upload» для завантаження файлу на ресурс, підтвердіть, що ви людина, і перегляньте отриманий результат.
Используйте возможности сервиса "Audio Tag" для идентификации имеющегося у вас аудиофайла
Використовуйте можливості сервісу «Audio Tag» для ідентифікації наявного у вас аудіофайлу

програма Tunatic

«Tunatic» - це програма для ідентифікації музики, яку необхідно завантажити та встановити на ваш ПК. Дуже схожий за своїм функціоналом з додатком Shazam. Програма дозволяє ідентифікувати будь-які мелодії, крім класичних, при цьому якість ідентифікації часто змушує бажати кращого.

 1. Для завантаження Tunatic перейдіть на сайт tunatic.ru , скачайте і встановіть програму на комп'ютер.
 2. Після запуску вам необхідно буде в налаштуваннях вибрати джерело звуку, натиснути на відповідну кнопку прослуховування, і дочекатися результату.
Используйте функционал программы "Tunatic" для идентификации песни
Використовуйте функціонал програми «Tunatic» для ідентифікації пісні

програма Audiggle

«Audiggle» - це невеликий додаток для розпізнавання музики на ПК. Як джерело звуку тут зазвичай використовується мікрофон, при цьому Audiggle також дозволяє ідентифікувати ТВ-шоу, фільми, онлайнові відео і так далі.

 1. Для роботи з ним перейдіть на сайт audiggle.com , скачайте і встановіть програму до себе на комп'ютер (буде необхідно пройти реєстрацію для запуску програми).
 2. Принцип роботи Audiggle схожий на Tunatic, ви задієте мікрофон біля джерела звуку, а потім програма намагається ідентифікувати прослушанную аудіокомпозицій.
Программа "Audiggle" позволит вам опознать понравившуюся музыку
Програма «Audiggle» дозволить вам пізнати вподобану музику

сервіс WatZatSong

Англомовний ресурс WatZatSong , аналог програми Шазам - являє собою соціальну мережу для ідентифікації музики. В основу роботи тут покладений «людський фактор» - ви викладаєте музичне аудіо на вебсайт, і меломани намагаються його ідентифікувати.

 1. Для роботи з даним сервісом перейдіть на сайт watzatsong.com .
 2. Натисніть на кнопку «Sign Up» і пройдіть процедуру реєстрації.
 3. Для опублікування на сайті музичного відрізка натисніть на кнопку «Post a sample».
 4. Завантажте ваш відрізок, і чекайте результатів (зазвичай з повідомленням на е-мейл).
Визуальный вид сервиса "WatZatSong"
Візуальний вид сервісу «WatZatSong»

висновок

Шазам онлайн для комп'ютера можна реалізувати без завантаження за допомогою використання різних емуляторів на Android (BlueStacks 2, Nox App Player, Genymotion і ін.). Також можна скористатися альтернативними мережевими сервісами і комп'ютерними програмами, що працюють в схожому з «Shazam» ключі, і здатними допомогти вам у визначенні виконавця і назви потрібної вам пісні. Всі вони досить прості у використанні, і робота з ними не викличе проблем навіть у недосвідчених користувачів.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 2,40 з 5)
Завантаження ...

” 6 Коментарі "Шазам онлайн для комп'ютера без скачування"

 1. ШАЗАМ не пропускає антивірус (((В Midomi відразу перестає працювати флеш-плеет (((AudioTag не може визначити пісню ((((ОДНУ пісню не можу знайти трьома прогамі😒 Плиз, хто допоможе знайти?

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.