Skip to main content

Скіни для Alis.io (skins)У цій статті я розповім, що це за гра Alis.io, які її особливості, а також поясню, як змінити скіни до Alis.io. Успіх багато користувачів онлайн ігри agar.io інспірує багатьох розробників спробувати повторити (а то і поліпшити) досягнення зазначеної гри, як в плані популярності, так і в плані її монетизації. Одним з наступних розвитку ігрового концепту agar.io є вийшла недавно ММО-гра «Alis.io», яка вже встигла обзавестися стійкою армією шанувальників.

Выбираем пользовательский скин для Alis.io
Вибираємо призначений для користувача скін для Alis.ioЗміст статті:

Що таке Alis.io

Гра Alis.io є черговим клоном популярної Agar.io, в якому ви будете керувати кліткою (cell), якій необхідно харчуватися і рости, їсти їжу в вигляді точок і менших за розмірами клітин, а також уникати бути з'їденою самої. Здавалося б, все це ми вже бачили, і ніякої відмінності від інших аналогічних ММО-ігор тут немає. Але це не так. Відмінності наступні:

 • Ви починаєте гру вже маючи досить значним розміром;
 • Маса вашої клітини відображається у вигляді числа на ній, що досить зручно;
 • Ви можете розділяти свою клітку в грі Alis на кілька частин, що стане в нагоді для виживання (якщо одну частину вашої клітини з'їдять, то інша спасеться). Для поділу просто натисніть на кнопку Space;
 • Колючі шипи, обрамлені червоним колом, легко розділять вас на безліч шматочків;
 • Ви дуже швидко можете втратити свою масу, але так само швидко набрати її;
 • У грі присутні віруси у вигляді зелених клітин з шипами, які можуть ділити вас на частини в разі, якщо ви станете розміром більше, ніж вони.

  Игровой процесс Alis.io
  Ігровий процес Alis.io

Як поміняти скін в Alis.io

Деяким користувачам може не сподобатися скін клітини, з яким вони починають гру Alis.io. Але одного бажання змінити скін мало, так як на базовому екрані гри зміна скіна не передбачена.

Для реалізації даного завдання необхідно скористатися сервісами, в яких містяться скіни для подібних ігор (підійдуть сервіси зі скінами до вже згаданої agar.io). Наприклад, переходимо на сервіс, посилання на який вже розміщена на головному екрані гри (сервіс imgur.com ).


Используем сервис imgur.com
Використовуємо сервіс imgur.com
 1. Після переходу на зазначений ресурс тиснемо на значок пошуку вгорі (лупа) і вводимо назву потрібного нам скіна, причому можна вводити як по-російськи, так і по-англійськи, додавши до пошукового слова ще слово «agario» (наприклад, car agario).
 2. Після знаходження результатів натискаємо на вподобаний скін, він відкриється.
 3. Наводимо на нього курсор, тиснемо праву кнопку миші, і в меню вибираємо «Копіювати посилання на зображення».
 4. Потім повертаємося до головного ігрового екрану Alis.io, стираємо посилання на скін в центрі екрана (помічаємо її і тиснемо на Delete), потім натискаємо на поєднання клавіш Ctrl + V (вставити), а потім на Enter.
 5. Посилання на обраний нами скін з'явиться замість вилученої посилання, а зображення активного скіна зміниться на потрібний нам скін.

висновок

Гра Alis.io є черговою модифікацією популярної гри Agar.io, при цьому маючи поруч унікальних особливостей, які роблять ігровий процес більш яскравим і захоплюючим. Якщо вам необхідно змінити скіни в Alis.io, то скористайтеся наведеними мною способом, це дозволить змінити скін на вподобаний вам, і в повній мірі насолодитися геймплеєм цієї цікавої гри.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.