Skip to main content

СМС Партнер МТС що це таке і як її відключитиПри аналізі своїх витрат на сайті МТС абоненти даного оператора можуть зіткнутися з невідомою статтею витрат під назвою «СМС Партнер МТС». Залежно від конкретики місяці сума виплат за цією статтею може істотно відрізнятися, а деталізація інформації із зазначених виплат зазвичай не додається. Що це означає «СМС Партнер МТС», і кому призначені ці виплати? Давайте розбиратися.Зміст статті:

Що таке «СМС ПАРТНЕР МТС»?

Як відомо, послуги мобільного оператора МТС включають не тільки голосове спілкування, але і безліч додаткових альтернатив. Це мобільний інтернет, послуги смс-інформування, мобільне ТБ, завантаження на смартфон різних ігрових програм, підписки на інтернет-медіа та багато іншого.

Крім самого оператора, подібні види послуг можуть надаватися різними сторонніми організаціями (інтернет-ресурсами), з якими абонент раніше оформив будь-які види договорів (інтернет-підписок). Вони можуть бути як безкоштовними (наприклад, інформування рітейлерів про будь-яких акціях), так і платними, відповідно до надаваними абоненту послуг (платна підписка на музику, платне смс-інформування і так далі).

Списання витрат «СМС ПАРТНЕР СМС» означає списання коштів абонента МТС за будь-які надані йому платні послуги різними сторонніми організаціями. Підписка абонента на платні послуги може бути свідомою (наприклад, людина свідомо вибрав оплату платній музики), або здійснюватися випадково (абонент просто клікнув по будь-якої кнопці або посиланням). Також бувають ситуації, коли подібні платні послуги були нав'язані людині поза його волею (шахрайство).


Одна из подобных платных подписок
Одна з подібних платних підписок

Джерела виплати по СМС Партнер МТС

Після здійснення платної підписки з балансу мобільного рахунку абонента починають відраховуватися гроші. Вони можуть зніматися як в кінці місяця, так і непередбачуваним чином, в будь-який календарний день.

Снятие средств за контент-услугу
Зняття коштів за контент-послугу

При виявленні подібних списань з вашого рахунку зі статусом СМС Партнер МТС необхідно згадати, підписувалися ви на платні послуги останнім часом. Якщо ви не пам'ятаєте нічого подібного, то цілком ймовірно, що підписалися на таку послугу неусвідомлено, або шахрайським шляхом (вірусу, сумнівні смс-підтвердження і ін.).

Зверніть особливу увагу на суми списань - вони допоможуть більш точніше визначити специфіку платної послуги.Досить часто джерелом платної послуги буває ПАТ «Сбербанк», на різні платні послуги якого може бути включені до вашої підписки (наприклад, платне смс-інформування).

Корисно знати: Даний вид зв'язку недоступний для абонента що це означає .

Як відключити послугу «СМС Партнер МТС»

У відключенні послуги вам необхідно зрозуміти, що необхідно відключити не "СМС ПАРТНЕР СМС» (вона лише надає відповідну статистику), а ту платну послугу, на яку ви підписані.

Як же визначити, що це за послуга? Існують кілька способів:

  • Використовуйте форму чату з фахівцем на сайті МТС (кнопка внизу праворуч). У формі введіть ваше ім'я, телефон і питання, служба підтримки відповість досить швидко;

    Используйте чат на сайте оператора
    Використовуйте чат на сайті оператора
  • Якщо джерело платної послуги вам відомий, необхідно перейти на його сайт, і відмовитися (відписатися) від платної послуги. Це може бути будь-яка платна підписка, платне смс-оповіщення та інші аналоги.

Якщо джерелом платних послуг є «Сбербанк», зателефонуйте в контакт-центр «Ощадбанку» (номер 900), і попросіть відключити вас від платних послуг;

  • Використовуйте «Особистий кабінет» на рідному сайті МТС. Перейдіть туди, виберіть «Управління послугами», і далі «Мій контент». Тут перейдіть на вкладку замовленого контенту, і перегляньте розділи активних підписок і історій разових замовлень. Якщо у вас є які-небудь платні підписки - вимкніть їх;
  • Зателефонуйте на гарячу лінію МТС, і дізнайтеся у оператора, за яку послугу з вас списуються гроші, а потім деактивуйте зазначену платну послугу.

    Зверніться по допомогу на гарячу лінію

висновок

У статті ми розібрали, що означає «СМС Партнер МТС», і з'ясували, що це стандартний статистичний маркер, яким позначається списання з рахунку абонента МТС грошових коштів за надані платні послуги. Необхідно визначити джерело платної послуги, а потім і відмовитися (відписатися) від нього, виключивши тим самим ймовірність подібних списань в найближчому майбутньому.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (10 оцінок, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.