Skip to main content

Поєднати музику онлайн безкоштовноУ житті багатьох любителів музики може виникнути потреба з'єднати пісні воєдино. Це може бути просто мікс з улюблених композицій, спеціальний аудіомонтажа або ще що-небудь подібне, яке необхідно швидко і ергономічно реалізувати. Ось тут-то на допомогу користувачу і прийдуть спеціальні онлайн-сервіси, що дозволяють за пару кліків (і при цьому абсолютно безкоштовно) з'єднувати потрібні нам треки в одне синхронне ціле. У цій статті я розповім, як поєднати музику онлайн безкоштовно, які сервіси для цього існують і як з ними працювати.

Связывание песен в один трек
Зв'язування пісень в один трекЗміст статті:

Список сервісів дозволяють з'єднати пісні онлайн безкоштовно

Описані мною нижче сервіси дозволяють поєднати музику онлайн безкоштовно за пару хвилин. При цьому їх функціонал, в общем-то, схожий один на одного - ви завантажуєте на сервіс потрібні вам композиції, проставляєте кордону додаються один до одного треків, визначаєтесь ще з рядом опцій (плавне збільшення і загасання гучності на початку і кінці композиції, кроссфейд і ін.), а потім завантажуєте собі на комп'ютер отриманий результат (або зберігаєте його в мережі).

Объединение музыки
об'єднання музики

Сервіс Audio-Joiner допоможе склеїти пісні

Напевно, самий популярний нині мережевий ресурс, щоб з'єднати пісні в одну - це Audio-Joiner. У більшості матеріалів, присвячених темі додавання пісень одне до одного, це ресурс коштує на першому (і часто єдиному) місці. І це не дивно, так як його функціонал простий, швидкий і інтуїтивно зрозумілий, сервіс має російськомовний функціонал і підтримує більшість відомих аудіо.

Сервис по склеиванию аудио
Сервіс зі склеювання аудіо

Щоб скористатися можливостями даного сервісу виконайте наступне:


 1. Перейдіть на даний сервіс ;
 2. Натисніть на кнопку «Додати треки» і завантажте необхідні для з'єднання композиції, або, при бажанні, запишіть звук через мікрофон, натиснувши на відповідну кнопку;
 3. Увімкніть (або вимкніть) плавне початок і плавне загасання композиції, кроссфейд (плавне перетікання пісень один в одного), синіми бегунками на кожному треку відзначте ті частини композиції, які ви хочете з'єднати воєдино (або позначте повністю кожну композицію);
 4. Натисніть на кнопку «З'єднати» для отримання результату, а потім і на «Завантажити» для збереження його на комп'ютер.

Mp3cut.foxcom - онлайн об'єднання аудіо треків

Ще один непоганий сервіс, щоб склеїти музику онлайн безкоштовно. Його функціонал трохи складніше попереднього, тим не менш, він дозволяє легко додати музику до музики онлайн.

Mp3cut.foxcom
Mp3cut.foxcom

Щоб скористатися його можливостями виконайте наступне:


 1. Перейдіть на ресурс ;
 2. Натисніть на кнопку «mp3 / wav» зліва зверху і завантажте на сервіс перший в списку трек;
 3. Повзунками позначте потрібний для склеювання фрагмент і натисніть на зелену стрілку праворуч (додати відрізок в кінець аудіо), потрібний відрізок буде перенесений в нижню панель;
 4. Встановіть червоний повзунок нижній панелі в кінці треку;
 5. Тепер завантажте наступну пісню. Знову натисніть на кнопку «mp3 / wav» і закачайте наступний трек;
 6. Знову зверху повзунками відзначте потрібну частину другого треку і натисніть на зелену стрілку праворуч, цей відрізок буде перенесений в нижню частину і доданий до першого відрізку (таким же чином можна додати ще потрібну кількість відрізків);
 7. Прослухайте отриманий результат. Якщо все нормально, клікніть на кнопку «Готово», і скачайте отриманий мікс.

Audiojoiner швидке з'єднання музики

Англомовний сервіс, створений для того, щоб додати музику до музики онлайн. Його функціонал досить схожий на перший сервіс, проте, це різні ресурси.

Онлайн сервис Audiojoiner
Онлайн сервіс Audiojoiner

Отже, щоб скористатися цим сервісом, виконайте наступне:

 1. Виконайте вхід на сервіс ;
 2. Натисніть на кнопку «Add tracks» (додати треки) і послідовно завантажте потрібні для з'єднання треки на ресурс;
 3. Виставте зручний для себе опціонал (кроссфейд, загасання і так далі), бегунками відзначте потрібні для з'єднання відрізки;
 4. Натисніть «Play» (грати) для прослуховування результату;
 5. Якщо результат вас влаштував, тоді тисніть на «Join» (з'єднати) і збережіть результат на ваш ПК.

Soundation аудіоредактор по об'єднанню

Багатий можливостями онлайн аудіоредактор, що дозволяє з'єднати аудіо онлайн безкоштовно. Рекомендував би його в першу чергу професійним меломанам, так як можливості сервісу досить величезні, і любителю тут буде розібратися важкувато. При цьому безкоштовний функціонал сайту обмежений, а за повні можливості доведеться доплачувати.

Soundation
Soundation

Щоб з'єднати пісні онлайн на даному ресурсі виконайте наступне:

 1. Перейдіть на даний сервіс ;
 2. Пройдіть найпростішу реєстрацію;
 3. Натисніть на кнопку «File», а потім і на «Import Audio File» і завантажте перший трек (зазвичай він відобразиться внизу, в аудіоканали №5 (Audio Channel 5);
 4. Встановіть бігунок програвача в кінці вашої першої композиції (допоможуть кнопки швидкої прокрутки знизу »;
 5. Потім знову натисніть на «File» - «Import Audio File» і завантажте наступний трек, він завантажиться в наступному каналі;
 6. Так завантажте всі потрібні вам треки, потім прослухайте результат;
 7. Тепер необхідно завантажити отриманий загальний трек. Натисніть на «File», а потім на «Save as» (також можете використовувати варіант з «export sng» або «export wav» файл).

висновок

Вище мною були розглянуті кілька сервісів, що дозволяють поєднати музику онлайн безкоштовно. Їх функціонал досить простий і інтуїтивно зрозумілий, і не викличе у меломанів ніяких проблем. Тим же користувачам, кому не досить функціоналу перерахованих вище сервісів, можу порадити такі програми для об'єднання аудіо як Audacity або АудиоМАСТЕР, вони також здатні допомогти в реалізації описаних вище завдань.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (13 оцінок, середнє: 3,23 з 5)
Завантаження ...

” 12 Коментарі "З'єднати музику онлайн безкоштовно"

 1. А чи можна поєднати не друг за другом, а зробити накладення один на одного? (Щоб одночасно дві грали, при чому одна ледве чутно)

 2. Дякую дуже легко і зручно перший спосіб!
  А то що файли на пряму це правильно, комп'ютера легше його завантажити.
  Я наприклад качаю відео з ютуба через ssyoutube напевно знають багато цей спосіб, потім з компа заливаю на online-audio-converter.com/ru/ і трек у форматі mp3 скачую на комп, і потім вже можна з ним що завгодно ВК залити иил ще куди. Автору спс і удачі всім))

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.