Skip to main content

Стиснути відео без втрати якості онлайн



Короткий опис сервісів зі стиснення відеофайлів онлайн, також в статті представлений алгоритм дій і принципи роботи відеоконвертер. Зберігання в пам'яті свого смартфона декількох фільмів або роликів власного виробництва вже давно не виглядає дивовижним. При цьому багато користувачів погодяться, що яким би містким за обсягом не був накопичувач, місця в пам'яті пристрою завжди не вистачає. У зв'язку з цим досить актуальним виглядає бажання стиснути відео без втрати якості в режимі онлайн.

Сжать видео
Стиснення відео онлайн



Зміст статті:

Для чого потрібно стискати відео

Як було сказано вище, необхідність стиснення відео може виникати з чисто практичних міркувань. Якщо процедура проведена грамотно, то таким способом можна отримати солідну економію простору в сховище даних. При цьому спроститься і їх відтворення, і швидкість передачі, що особливо актуально для мобільних пристроїв. До слова, якщо в розпорядженні користувача є персональний комп'ютер, то в якості способу скорочення розміру відеофайлу можуть використовуватися спеціальні програми, в той час, як для тих, хто використовують тільки смартфон ситуація буде обстоять трохи складніше. В цьому випадку онлайн стиснення відеоролика буде чи не єдиним варіантом здійснення завдання. Можна також для досягнення нашої мети обрізати відео онлайн , список кращих сервісів я представив в минулій статті за посиланням.

Можливі варіанти скорочення розміру відео онлайн

Розглядаючи питання стиснення відео в Інтернеті онлайн, варто визначитися з можливими варіантами здійснення завдання.

  • Конвертація відеофайлу в інший формат. Це один з найбільш простих і дієвих способів. Суть методу полягає в тому, що відео з одного формату (наприклад, AVI) перетворюється в інший (наприклад, MP4), при цьому проводиться зменшення розміру файлу без видимих ​​змін в якості.
  • Зниження бітрейту відеофайлу. У цьому випадку мова йде про те, скільки біт інформації потрібно обробити, щоб відобразити 1 секунду тривалості запису. Якщо підійти до реалізації завдання без фанатизму, то за допомогою методу можна помітно знизити вагу відео.
  • Зміна дозволу відеофайлу. Цей метод особливо актуальний для користувачів мобільних пристроїв, вирішення яких часто не має великою кількістю точок. Наприклад, зміна дозволу записи з Full-HD до простого HD здатне дати істотну економію місця в накопичувачі.
  • Редагування відео . Цей варіант зміни розміру актуальний, мабуть, лише для знятих самостійно роликів. Полягає він в простому редагуванні файлу, тобто видаленні частин відео, які несуть в собі найменше користі.

Який з перерахованих методів зменшення розміру відео вибрати для конкретного випадку необхідно вирішувати індивідуально, при цьому слід враховувати, що всі ці варіанти можуть бути здійснені онлайн.



Читайте також: Гальмує відео при перегляді онлайн .

Стиснути відео онлайн через YouTube

Отже, якщо з конкретним способом стиснення відео питання вирішене, то можна перейти до пошуку відповідного для цих цілей сервісу.

В якості одного з них можна розглядати популярний сьогодні відеохостинг YouTube. Таку пропозицію може здатися неочевидним, адже цей сервіс не є спеціалізованим для зазначених цілей. Однак, завдяки специфіці його роботи, містить інструментарій, який може бути використаний для здійснення нашої задачі. Для того щоб стискати відео через YouTube алгоритм дій повинен бути наступним.



1. Спочатку необхідно зареєструвати аккаунт в сервісах Google, після чого авторизуватися і завести канал на Youtube. Для новачків в темі варто пояснити, що процес цей не займає багато часу і здійснюється буквально в пару кліків.

2. Після цього необхідно натиснути на кнопку «Додати відео» в правому верхньому куті екрана, поруч з картинкою профілю.

Добавление файла
Додавання файлу на Youtube

3. У вікні, потрібно натиснути на «Вибрати файл для завантаження».

Выбор файла
Вибрати файл для завантаження

4. Далі в ще одному віконці слід вибрати файл, який ми хочемо стиснути.

Сжимаемый файл
Файл для стиснення

5. Після цього почнеться додавання відеофайлу в список ваших відео, при цьому сервіс самостійно буде його оптимізувати, тобто стисне відео так, щоб якість була максимальною, а розмір мінімальним.

6. Після завершення процедури залишається перейти в «Менеджер відео», де потрібно вибрати доданий файл і серед можливих дій контекстного меню під вкладкою «Змінити», потрібно вибрати «Завантажити файл MP4».

Файл для скачивания
Завантаження файлу

В результаті проведених маніпуляцій розмір файлу буде зменшений, при цьому якість запису практично не постраждає.

Використання спеціалізованих сервісів для конвертації в менший розмір

Якщо ж немає бажання реєструватися на YouTube, то можна вдатися до допомоги спеціалізованих сервісів, які надають такі послуги. Одним з них є сайт «Відео конвертер» перейти на який можна за адресою http://convert-video-online.com/ru/ . Тут в режимі онлайн можна стиснути відео декількома способами - конвертувати в більш простий формат або змінити дозвіл на наступне.

Сайт конвертера
інтерфейс ресурсу

Використання ресурсу просте і зрозуміле. Спочатку потрібно натиснути на синю кнопку «Відкрити файл», після чого вибрати варіант конвертації з представлених і клікнути по напису «Конвертувати». По завершенню процедури файл можна буде завантажити на пристрій.

Главная страница
Інтерфейс ресурсу-конвертера

Схожим за призначенням сайтом є «Онлайн відеоконвертер WMV», розташований за адресою http://video.online-convert.com/ru/convert-to-wmv . Принцип використання та алгоритм дій тут буде аналогічний описаному вище методу. Необхідно завантажити файл на ресурс, вибрати вносяться зміни, після чого завантажити змінений файл.

висновок

Способів стискати відео великих розмірів онлайн без втрати якості існує досить, але всі вони приблизно повторюють один одного, і вибрати найбільш підходящий для себе варіант зможе кожен.



Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оцінок, середнє: 4,67 з 5)
Завантаження ...

” 5 Коментарі "Стиснути відео без втрати якості онлайн"

  1. Величезне дякую!!
    Перепробувала кілька конвертерів, всюди в есплатном варіанті водяний знак. А тут все швидко, просто і без знаків. Дякуємо!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.