Skip to main content

t.me що за сайт. Переглядаючи будь-які матеріали в мережі, ми можемо натрапити на посилання формату t.me/username. Після переходу за цим посиланням російського користувача зустрічає повідомлення про блокування даного ресурсу на підставі закону 149-ФЗ. Це посилання є стандартом посилань, які використовуються в «Telegram» - популярному нині мессенджере Павла Дурова. Нижче розберемо, що це за сайт t.me, чому в Росії спостерігаються проблеми з запуском посилань t.me, і що робити для обходу державної цензури.

T.me что за сайтЗміст статті:

Що це за сайт - t.me?

Сайт t.me - є ресурсом, який обслуговує функціонал популярного месенджера «Telegram». Зазначений месенджер створений Миколою і Павла Дурова (останній відомий як творець VK). Зі старту проекту в 2013 році кількість користувачів месенджера істотно виросла, нараховуючи нині понад 200 мільйонів чоловік по всьому світу.

Мессенджер Telegram в своїй роботі використовує короткі посилання формату t.me/username. Замість username використовується будь-яке ім'я латиницею (нік користувача, ім'я каналу та ін.). При бажанні, дане ім'я можна змінити в настройках профілю користувача.

Пример ссылки
Приклад посилання з використанням t.me

Після переходу по такому посиланню проходить переадресація на призначений для користувача канал. Після чого ви зможете спілкуватися з даними користувачем безпосередньо.Чому рекомендується використання username замість справжніх імені та прізвища? Норми безпеки роботи в мережі не рекомендують розміщувати свої особисті дані на публічних соціальних платформах. Така інформація, що потрапила в сторонні руки, може бути використана в різних шахрайських цілях, погрожуючи нам втратою часу, грошей, різними формами стресу.

Хорошою альтернативою в таких випадках є використання короткого призначеного для користувача імені (ника), завдяки якому нас буде легко відшукати серед мільйонів інших користувачів.

Також раніше ми розібрали, що це сайт Valet.ru .Популярний месенджер «Telegram»

Після розуміння того, що це за адреса t.me давайте розберемося як він працює. В основу концепції месенджера «Telegram» покладено принцип безпеки призначених для користувача даних з використанням зарекомендував себе протоколу «MTProto». «Telegram» використовує потрійне шифрування переданих даних, алгоритми без збереження даних на серверах, не співпрацює з владою. Функціонал месенджера дозволяє передавати по ньому необмежену кількість файлів, вести свій власний канал (мікроблог), задіяти допоміжних спамерських пошукових роботів. Все це (і багато іншого) інспірує вважати «Telegram» одним з найпопулярніших і безпечних месенджерів у світі.

Телеграм мессенджер
«Telegram» - один з найбільш популярних в світі месенджерів

Блокування телеграм в Росії

Після того, як ми розібралися, що це за месенджер t.me, розглянемо також питання, пов'язані з його блокуванням в РФ. 13 квітня 2018 Таганський суд Москви ухвалив рішення про блокування Telegram на території Росії. Приводом стала відмова Павла Дурова надати ФСБ ключі шифрування, що дають доступ до листування мільйонів користувачів по всьому світу. Після відмови Дурова пішов позов Роскомнадзора, і робота телеграм в Росії була припинена.

Дуров Конфиденциальность
Заява Павла Дурова на захист конфіденційності

Відповідно, доступ до оскільки він розглядався нами сайту t.me в РФ вже заблокований. Після кліка по такому посиланню ви зазвичай потрапите на повідомлення, що повідомляє про блокування даного ресурсу. вместо t.me в тексте ссылок. Дієвою альтернативою є використання сайту t-do.ru замість t.me в тексті посилань. . Таким чином, замість t.me/username необхідно використовувати t-do.ru/username. Таке посилання є цілком клікабельно, і ви з легкістю перейдете на потрібний канал в телеграм минаючи блокування Роскомнадзора.

Для легкої трансформації вашої посилання радимо відвідати зазначений t-do.ru . Вставте в поле на сайті первісну посилання (з використанням t.me), і натисніть на кнопку «Конвертувати». Ви отримаєте посилання з використанням t-do.ru, і зможете далі користуватися багатими можливостями «телеграм».

t-do.ru
Простий конвертер посилань на t-do.ru

Альтернативою згаданому методу є використання різних VPN-сервісів. З їх допомогою ви зможете легко обходити блокування державних цензорів, і завжди мати доступ до улюблених мережевих ресурсів.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що за сайт t.me, і як обійти блокування даного сайту з боку державних органів. Рекомендуємо використовувати VPN або допоміжні інструменти рівня t-do.ru. Вони допоможуть вам і далі користуватися функціоналом полюбився месенджера «Telegram».Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оцінок, середнє: 2,33 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "t.me що за сайт"

  1. шановний адміністратор сайту, вимагаємо протягом 48 годин видалити даний матеріал, так як Ви порушуєте адміністративне законодавство РФ, в іншому випадку Ви будете притягнуті до кримінальної справи за статтею «Екстремізм».

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.