Skip to main content

UBank що це за програмаЗ розвитком цифрових технологій кількість операцій, які ми можемо здійснювати прямо з дому за допомогою нашого мобільного телефону, стрімко зростає. Зокрема це стосується можливостей мобільного банкінгу, який нині дійсно дозволяє робити дуже багато. Ми можемо оплачувати комунальні послуги, здійснювати грошові перекази, поповнювати рахунок нашого телефону, брати в борг, купувати квитки і багато іншого. У цій статті я розповім про один з таких мобільних додатків мобільного банкінгу під назвою «UBank», поясню, UBank що це за програма, які її можливості, і як з нею працювати.

Описание приложения UBank
Опис програми UBankЗміст статті:

Що таке UBank

UBank - це мобільний додаток, які об'єднує кращі банківські і страхові інструменти в одному цифровому продукті. Це мобільний гаманець, що дозволяє проводити безліч фінансових операцій, від поповнення онлайн свого мобільного телефону, до оплати штрафів ГИБДД.

Цей додаток є для всіх основних мобільних платформ (Andoid, iOS і Windows Phone). За домовленістю розробників «UBank» з компаніями Samsung, Fly і Huawei в телефони даних виробників може включатися встановлений додаток UBank, яке неможливо видалити стандартним способом.

Відомо, що творець цього додатка - компанія UBank, з'явилася на ринку порівняно недавно, в 2011 році. За короткий термін ідеї розробників встигли так сподобатися інвесторам (зокрема, міжнародного венчурному фонду «Runa Capital»), що ті вклали в неї інвестицій на загальну суму понад 8 мільйонів доларів.При цьому свої транзакції компанія «UBank» здійснює через банки партнери - «Райффайзенбанк» та банк «Москва», а емітентом карт UBank виступає МДМ БАНК.

Карта UBank
Карта UBank

Які можливості програми UBank

У розборі питання про те, що за програма UBank, важливе місце займає розбір наявних можливостей даної програми. Серед її відмінних властивостей і переваг я б виділив наступне:

 • Грошові перекази (зокрема, між банківськими картами, за номером телефону, через вітчизняну платіжну систему «Бест»);
 • Можливість отримання кредиту (мікропозик), при цьому рішення про видачу позики зазвичай приймається моментально, а гроші надходять на карту протягом 15 хвилин;
 • Майнове страхування;
 • Поповнення мобільного телефону;
 • Можливість отримання безкоштовної дебетової карти, прив'язаною до мобільного гаманця;
 • Можливість поповнення рахунку в різних онлайн-іграх (наприклад, World of Tanks);
 • Є сервіс зняття готівки без дебетової (кредитної) карти;
 • Підтримка роботи з практично усіма російськими банками;
 • Надійний захист і шифрування даних.

  Программа UBank
  програма UBank

Після того, як ми дізналися, що це за додаток UBank розберемо те, як користуватися програмою.Як користуватися UBank

Як працювати з UBank? Для початку необхідно завантажити і встановити додаток на свій телефон, пройти реєстрацію за номером телефону (через смс), до якого відтепер буде прив'язаний ваш мобільний гаманець.

Після цього ви отримаєте доступ до всіх можливостей даного мобільного застосування, включаючи можливість зняття готівки без дебетової карти.

На титульному вікні зазвичай зосереджені операції, які користувач виконує найбільш часто (плюс масово затребувана опція поповнення рахунку мобільного телефону). При цьому більшість пропонованих операцій здійснюється без будь-яких грошових комісій, що надає додатком додаткової привабливості в очах користувачів.

Поповнити баланс свого рахунку ви можете як через термінал, так і прив'язавши до свого рахунку пластикову (дебетову) карту. При цьому програма має функцію сканування номера вашої картки, для чого необхідно піднести ваш смартфон тильній камерою до карти.

Функция сканирования карты
Функція сканування карти

Комісія за грошові перекази між банківськими картами складає, в середньому, 1-1,5% (власні кошти) і 7,9% (кредитні кошти).

Для любителів фінансового моніторингу доступна докладна статистика по руху грошових коштів по карті, з детальним зазначенням суми доходів і витрат.

Отчеты в uBank
Звіти в uBank

При цьому звертаю увагу читачів, що баланс вашого електронного гаманця в UBank може бути не дорівнює балансу вашої карти.

Як видалити UBank

Якщо вас цікавить деінсталяція UBank, то це додаток видаляється стандартним чином. Для здійснення видалення досить зайти в налаштування смартфона, перейти в «Додатки», знайти в списку додатків UBank, тапнуть на нього, і зайшовши в його налаштування натиснути на «Видалити».

Якщо ж цей додаток було встановлено на вашому телефоні, тоді видалити його класичним чином не вийде. Але його можна відключити, для чого потрібно перейти в «Налаштування» - «Додатки» - «Все», знайти там UBank, тапнуть на нього, і, увійшовши в його опціонал, натиснути на «Зупинити», а потім «Відключити» (якщо до нього були поновлення, тоді перед відключенням програми необхідно натиснути на «Видалити поновлення»). Після відключення дане додаток вже не буде споживати ресурси вашого пристрою.

Удаление UBank
видалення UBank

висновок

Для того, щоб розібратися з тим, що це за програма UBank необхідно, перш за все, визначити суть цього додатка, яке являє собою мобільний інструментарій для здійснення широкого спектру банківських операцій. Якщо ви є прихильником (прихильницею) сучасних цифрових технологій, тоді, можливо, варто придивитися до можливостей даної програми, остання зможе істотно полегшити вам роботу по взаємодії з сучасним ринком банківських послуг.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "UBank що це за програма"

 1. Уявіть ситуацію:
  Ви купили машину, в багажнику знайшли якийсь пристрій, яке приварене до кузова.
  Ви питаєте - а можна його прибрати з моєї машини?
  А вам відповідають, що мовляв виробник пристрою уклав договір з виробником машини та прибрати його не можна без позбавлення гарантії.
  Те що цей пристрій займає місце в вашому багажнику - це півбіди!
  UBANK це програма для роботи з інтернет банкінгом! Але жоден з банків, картами яких я користуюсь не підтвердив її легітимність.
  Тобто ви на думку Samsung повинні довіряти якомусь «Васі Пупкину», а якщо ваші гроші кудись підуть не туди, то винних, крім вас, не буде!
  Такі програми мають право на життя, але заробляти шматок ринку таким способом ...
  Не здивуюся, що UBANK - це шахраї, аж надто методи бандитські.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.