Skip to main content

Рекомендований лист Волгоград 66 від когоПереглядаючи отриману кореспонденцію серед купи паперу ми можемо виявити повідомлення про виклик нас на пошті замовному листі. Відправником даного листа в повідомленні вказано загадковий «Волгоград 66», про який ми зазвичай не маємо будь-якої інформації. Що це за дивний відправник, від кого лист і що може міститися в зазначеному замовному листі? Розберемося в даному матеріалі.

Извещение с рассматриваемым в статье отправителем
Повідомлення з даним в статті відправникомЗміст статті:

Що таке Волгоград 66?

Волгоград 66 - це поштове відділення 400066 міста Волгограда, розташоване за адресою г.Волгоград, вул. Миру, 9. Відділення зайняте обслуговуванням ряду районів Волгограду, здійснюючи відправлення і доставку різних видів поштової кореспонденції.

Телефони відділення: +7 (844-2) 334176, +7 (844-2) 334176, +7 (844-2) 334924, +7 (844-2) 334923, +7 (844-2) 334296, +7 (844-2) 334296, +7 (844-2) 334923, +7 (844-2) 334924.

Також з питань роботи Волгоградського поштового відділення 400066 ви можете дзвонити на гарячу лінію ПР по телефону 8-800-2005888, або звернутися на електронну пошту: Client@russianpost.ru.Відгуки клієнтів на роботу відділення 400066 досить різноманітні, то тотального негативу до працюючих там спеціалістів немає. З огляду на погану репутацію Пошти Росії це дуже хороший знак.

Отделение "Волгоград 66" на карте
Відділення «Волгоград 66» на карті

Від кого прийшло повідомлення Волгоград 66

Отримання поштового повідомлення про замовний листі від Волгоград 66 зазвичай сигналізує, що на ваше ім'я надійшло рекомендований лист від будь-якого державного або муніципального органу. Зазвичай це буває:

  • Повідомлення від ДАІ;
  • Судова повістка;
  • Запит з Пенсійного фонду;
  • Повідомлення від судових приставів;
  • Банківські виписки, повідомлення про стан кредитної закладеності etc;
  • Інформація з податкової служби;
  • Рекламні буклети від безлічі комерційних компаній.

Для точної ідентифікації відправника є кілька шляхів. Перший з них полягає в переході на інтернет-ресурс Пошти Росії , і введення в пошукове поле 14-значного числового коду, який знаходиться під штрих-кодом на повідомленні про замовний листі. Зазвичай після цього ви отримаєте інформацію про відправника цього листа і ступенях минулого листом логістичного шляху.


код на сайте ПР
Введіть код на сайті ПР

Іншим шляхом отримання даних про відправника є дзвінок в зазначене поштове відділення, і спроба отримання даної інформації від операціоніста. В цьому випадку результат може бути різний, прямо залежний від настрою фахівця в даний конкретний момент. За службовим же інструкцій представляти подібну інформацію по телефону фахівець не зобов'язаний.

Що робити після отримання рекомендованого листа

Визначивши від кого прийшло рекомендований лист Волгоград 66 необхідно точно вирішити, чи варто отримувати рекомендований лист від Волгоград 66. Якщо його відправником є ​​будь-яка федеральна структура, то отримувати лист варто, так як в ньому може міститися будь-яка важлива інформація стосовно вас і близьких вам людей. Ігнорування такої інформації може мати будь-які негативні наслідки для вашого життя, тому зволікати з отриманням листа не слід.

Саме ж лист буде зберігатися в поштовому відділенні тридцять днів (в особливих випадках шістдесят днів), після чого буде відправлено назад відправнику. Судові повістки зберігаються всього сім днів, після чого суд може порахувати, що ви сповіщені про майбутнє судовому засіданні, і почати оне без вас. Сумнівно, що ви від цього виграєте, тому варто взяти паспорт і відправиться за очікують вас листом.

Посетите ваше отделение ПР, и получите ваше письмо
Відвідайте ваше відділення ПР, і отримаєте ваш лист

Можливо вам буде цікавий наш матеріал про те, що за організація ТОВ РСВ .

висновок

В даному матеріалі було розібрано, що таке Волгоград 66, і що робити при отриманні рекомендованого листа з даними відправником. Якщо ви виявили в своїй поштовій скриньці таку кореспонденцію, то спочатку визначте точного адресата на сайті Пошти Росії, а потім вирішуйте, чи варто отримувати ваше рекомендований лист. У разі сумнівів рекомендую прийняти позитивне рішення, тому що інформація з зазначеного листа може мати безпосередній вплив на хід вашого життя.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оцінок, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.