Skip to main content

Заміна слів на синоніми в тексті онлайнВ даному матеріалі я розповім, як здійснити заміну слів на синоніми в тексті в режимі онлайн, і які мережеві сервіси нам в цьому допоможуть. При написанні різних матеріалів (особливо при копірайтингу і рерайтинг) нам може знадобитися підшукати синоніми для ряду слів. Зазвичай це пов'язано з бажанням автора підвищити унікальність тексту, але також може стати в нагоді при створенні зручних для сприйняття текстових відрізків, які б читалися «залпом», на одному диханні. У підборі таких синонімів нам можуть допомогти різні онлайн сервіси, які пропонують як сінонімайзінг цілого тексту, так і швидкий підбір синонімів для окремих слів.

Рассматриваем перечень онлайн-синонимайзеров
Розглядаємо перелік онлайн-синонімайзерЗміст статті:

Особливості функціоналу роботи сервісів по підбору синонімів

В мережі представлена ​​достатня кількість сервісів по сінонімайзінгу, що пропонують швидкий і зручний підбір синонімів онлайн. Їх можливості дозволяють здійснювати як російськомовний, так і англомовний сінонімайзінг (тобто підбір синонімів), а отриманий результат буде безпосередньо залежати від обраного користувачем словника.

Функціонал таких ресурсів зазвичай передбачає застосування «стоп слів» (слів-винятків), підбирати синоніми до яких сервіс не буде.

При цьому деякі з безкоштовних сервісів мають ряд обмежень за своїм функціоналом. Наприклад, ви зможете безкоштовно обробляти лише текстові масиви малих обсягів, а заміна слів на синоніми великих обсягів на деяких ресурсах може бути платним.


Некоторые результат работы синонимайзера выглядят довольно забавно
Деякі результат роботи синонімайзер виглядають досить забавно

Робота з сервісами-синонімайзер досить проста. Ви переходите на такий сайт, вставляєте в відповідне поле потрібний текст для обробки, вказуєте стоп слова (при необхідності), і тиснете на кнопку запуску сінонімайзінга. Практично відразу ж ви отримаєте результат у вигляді зміненого сервісом тексту, в якому більшість слів буде замінено на синоніми. Отриманий таким чином текст зазвичай потребує подальшої обробки, з метою «пріхорашіванія» і видалення низки смислових помилок.

Розглянемо список мережевих сервісів, що дозволяють підібрати синоніми онлайн.

Synonyma.ru - поліфункціональний синонімайзер онлайн

Сервіс synonyma.ru володіє досить широкими можливостями, підтримуючи словники синонімів, друкар, пакетну обробку, розмножувач тексту і інші корисні функції. Безкоштовний функціонал сайту пропонує заміну враз на синоніми в тексті обсягом до 500 символів, за обробку більших відрізків тексту буде необхідно платити.Робота з сервісом Synonyma виглядає наступним чином:

 1. Перейдіть на сайт synonyma.ru ;
 2. Внесіть в відповідне поле текст для сінонімізаціі;
 3. Зліва внизу виберіть потрібні російські словники (поставте галочку);
 4. Натисніть на кнопку «Сінонімізіровать» і введіть капчу;
 5. Нижче ви отримаєте шуканий результат, де синоніми буде виділено відповідної підсвічуванням.

  Сервис synonyma.ru обладает довольно полифункциональными возможностями
  Сервіс synonyma.ru володіє досить поліфункціональними можливостями

Raskruty.ru - пошук синонімів онлайн

Даний синонімайзер може похвалитися досить великою базою різних словників синонімів (найбільший словник включає 700 тисяч слів). На сервісі також є підтримка стоп слів (перераховуються в спеціальній рядку через кому), і статистичне відображення вироблених сервісом замін.

 1. Робота з подібним сервісом незмінно проста: виконуєте вхід на raskruty.ru .
 2. Вибираєте словник зліва, справа при необхідності вставляєте стоп слова.
 3. А потім тиснете на кнопку «Обробити».

  Сервис raskruty.ru может похвалиться сразу несколькими базами синонимов
  Сервіс raskruty.ru може похвалитися відразу декількома базами синонімів

Після проведення процедури зміни слів в тексті буде необхідно відкоригувати, так як отриманий синонім результат може містити ряд граматичних і смислових помилок.

Online-sinonim.ru - безкоштовний ресурс для пошуку синонімів в мережі

До переваг іншого вітчизняного сервісу online-sinonim.ru можна віднести його повністю безкоштовний характер, підтримку заміни тексту на синоніми об'ємом до 5000 символів, підсвічування вироблених сервісом замін, а також автоматичний підрахунок відсотка унікальності отриманого тексту. На сервісі також відсутній набридлива капча, зустрічається на згаданому вище synonyma.ru.

Робота з сервісом online-sinonim.ru не відрізняється від роботи з іншими ресурсами даного типу.

Сервис online-sinonim.ru поддерживает синонимайзинг текстовых отрезков до 5000 слов
Сервіс online-sinonim.ru підтримує сінонімайзінг текстових відрізків до 5000 слів

Usyn.ru - велика база синонімів онлайн

За заявою розробників мережевий синонімайзер usyn.ru може похвалитися базою в 1 213 478 слів, роботою з необмеженими обсягами тексту, а також підтримкою стоп слів. При виконанні процедури зміни слів в тексті на синонімічні сервіс підрахує кількість слів у тексті, а також вкаже на загальне число вироблених в тексті замін.

Рабочий экран сервиса usyn.ru
Робочий екран сервісу usyn.ru

Synonymizer.ru - швидкий пошук синонімів для окремих слів

На відміну від інших перерахованих вище сервісів ресурс synonymizer.ru працює тільки з окремими словами, здійснюючи пошук синонімів для них. Для роботи з сайтом досить перейти на ресурс, ввести потрібне слово в спеціальну рядок, і натиснути на кнопку «Пошук синонімів».

При цьому ви отримаєте результат відразу з декількох баз даних, що є одним з переваг зазначеного сервісу.  

Сервис synonymizer.ru выполнит поиск синонимов для отдельных слов
Сервіс synonymizer.ru виконає пошук синонімів для окремих слів

висновок

Замінити слова на синоніми в статті онлайн може бути проведена за допомогою сервісів, перерахованих мною вище. Всі вони мають простий і зручний інтерфейс, дозволяючи здійснити процедуру сінонімайзінга за частку секунди. Отриманий таким чином текст зазвичай потребує додаткової обробки, так як функціонал даних сервісів не завжди коректно працює з граматикою мови. Проте, якщо вам необхідно виконати швидкий сінонімайзінг, перераховані ресурси здатні ефективно в цьому допомогти, здійснивши зручний пошук синонімів онлайн.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.