Skip to main content

Підключення фотокамери Canon SX500 IS

Однією з проблем, що заважали перейти мені на повне використання Debian, була некоректна робота з моїм фотоапаратом Canon SX500 IS. Вчора поставив Jessie і вирішив глибше розібратися з проблемою.

На одному форумі знайшов рада : встановити файловий менеджер pcmanfm. Послухався поради і, ура, фотоапарат підключився! :)

ps Виходить, що це актуально тільки для файлового менеджера xfce.Остання версія Firefox на Debian 8 Jessie

Браузер Firefox повертається в Debian замість Iceweasel.

Для установки останньої версії Mozilla Firefox буде потрібно виконати кілька дій. Перше - додати нижченаведені рядки в файл /etc/apt/sources.list.d/firefox.list:

  # Echo -n "deb http://mozilla.debian.net/ jessie-backports firefox-release"> /etc/apt/sources.list.d/firefox.list 

(далі ...)

Прокрутка сторінки натисканням на скролл миші в Iceweasel

При використанні iceweasel виявив дуже неприємний момент: якщо натиснути на коліщатко прокрутки на мишці в довільному місці на сторінці будь-якого сайту, то замість відображення значка прокрутки відбувається відкриття будь-якої сторінки в новій вкладці.

Вирішується ця проблема в такий спосіб. Потрібно відкрити сторінку about: config в браузері, знайти параметр general.AutoScroll і привласнити йому значення true.Конвертуємо приватний ключ putty в формат openssh

З аутентификацией ключем по ssh, підключаючись з Windows, розібралися. А як щодо використання того ж ключа, тільки для аутентифікації при підключенні з комп'ютера під управлінням Linux? PuttyAgent для Лінукса немає, а формат .ppk Лінукс не розуміють.

(далі ...)

Putty в Debian 7: точки замість російських букв

Яке ж було моє розчарування, коли, встановивши putty на своєму ноутбуці, я виявив, що замість кириличних символів відображаються точки.

putty точки вместо букв

Ясна річ, що управляти сервером в таких умовах просто неможливо. До того ж, цей супертонкий шрифт ріже очі. (далі ...)

Згортання вікон в Linux як в Windows

Напевно всі знають, що в Windows згорнути всі вікна можна натисканням на клавіші Win + D. В Лінуксі ж, щоб згорнути всі вікна, потрібно натиснути аж ctrl + alt + d. Це не дуже зручно, особливо для тих, хто ще тільки переходить з вінди на лінукс.

Для того, щоб зробити згортання вікон в linux натисканням клавіш win + d, потрібно перейти в настройки вікон, вибрати вкладку «Клавіатура», знайти пункт «Показати робочий стіл», двічі клікнути по цьому пункту і натиснути Win + D. Все готово. Тепер вікна будуть згортатися при натисканні цього поєднання клавіш.

Сворачивание окон в линуксе нажатием Win+D