Skip to main content

Putty в Debian 7: точки замість російських буквЯке ж було моє розчарування, коли, встановивши putty на своєму ноутбуці, я виявив, що замість кириличних символів відображаються точки.

putty точки вместо буквЯсна річ, що управляти сервером в таких умовах просто неможливо. До того ж, цей супертонкий шрифт ріже очі.

Ця прикра помилка-непорозуміння виправляється таким чином. Насамперед в працюючому putty відкриваємо розділ fonts, шукаємо поле Font used for ordinary text і натискаємо на кнопку Change ....

изменение шрифта puttyВідкриється вікно Select a font, де потрібно буде вибрати шрифт з кодуванням. Можна вибрати будь-який зі списку. Спочатку я вибрав Monospace. Але тут почалися гальма з відображенням. Судячи з усього, це було пов'язано з тим, що шрифт відноситься до групи client-side fonts, значить, нам потрібна server-side fonts. З нею проблем немає.

Вибираємо шрифт fixed (misc), стиль bold [C]. Ви можете вибрати інший стиль. Але жирний, на мій погляд, виглядає чіткіше і приємніше для очей, ніж якийсь інший. З огляду на, що сам шрифт не дуже. :)

Выбираем шрифт и стиль шрифта в PuttyПотім відкриваємо розділ Session, виділяємо Default settings, жамкаем кнопку Save справа.

сохраняем проделанные изменения

Тим самим ми збережемо виконані зміни для всіх створюваних в майбутньому підключень. А можна буде зберегти настройки для кожного підключення. Але це зовсім інша історія. :)

У підсумку вийде цілком прийнятне зображення шрифту.

putty с правильно отображающимися шрифтамиЯк ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.