Skip to main content

VNC клієнти для DebianЯкщо у вас є сервери, до яких ви підключаєтеся по VNC, то вам обов'язково потрібен клієнт для підключення. Таких клієнтів в репозиторіях Дебіан кілька. Опишу парочку вподобаних мені. ;)Зміст статті:

gtkvncviewer

Досить симпатичний клієнт, що працює на основі gtk-vnc.

gtkvncviewer

Вказуємо сервер, ім'я користувача (назва віртуальної машини і т.д.) і пароль, натискаємо на кнопку «gtk-з'єднання». Можна вказати адресу сервера і порт (127.0.0.1:5901) і не вказувати логін, оскільки цифри після 59 в порте - це id віртуальної машини.При успішному підключенні відобразитися віконце управління.

gtkvncviewer2

установка:


  aptitude install gtkvncviewer 

ssvnc

Як свідчить опис пакета, даний клієнт дозволяє використовувати SSL / SSH тунелі. Має більше всяких функцій, на відміну від попереднього клієнта. Ось так виглядає стартове віконце:

ssvnc

Теж немає нічого складного: вказуємо хост, порт і пароль. Чи можемо вказати проксі-сервер. При кліці по кнопці «Options» відобразяться додаткові параметри. Прісуствутет довідкова інформація.

Робоча віконце теж не сильно відрізняється від попередньої програми. Хіба що тут є відкриття меню після натискання клавіші F8.

ssvnc main window

установка:

  aptitude install ssvnc 


Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.