Skip to main content

Чити на Brofist.ioУ даній статті я розповім про гру Brofist.io, опишу її особливості, а також розповім, які є чіти на brofist.io. Популярність ігор io-жанру ( Старв.іо , Zombs.io і Cursor.io ), в які грають мільйони гравців по всьому світу, інспірує розробників випускати все нові і нові io-концепти, які мають оригінальну задумку і захоплюючий ігровий сценарій. Сьогодні я пропоную читачеві знайомство з ще однією грою даного жанру - «brofist.io» (в перекладі - «братський кулак»), в якій для досягнення високих результатів доведеться проявити чудеса кооперації, колективізму і взаємовиручки.

Читы на Brofist.io
Вивчаємо чіти на Brofist.ioЗміст статті:

Знайомтеся - розрахована на багато користувачів онлайн-гра Brofist.io

Назва «brofist.io» (від англ «bro» - «брат, товариш» і «fist» - кулак) вибрано розробниками гри не випадково. Основу концепту гри становить колективна взаємодопомога безлічі гравців, без якої вам просто не вдасться досягти ігрових цілей.

При переході на сайт гри brofist.io вам будуть доступні такі ігрові підсистеми:

Игровые подсистемы brofist.io
Ігрові підсистеми brofist.io

«2 Player Adventure» (пригода двох гравців)

В основу сюжету даної гри належить постійний рух вперед по локаціях і подолання ігрових перешкод, при цьому геймплей збудований таким чином, що вам регулярно буде вимагатися допомогу інших гравців.Гравці можуть спілкуватися один з одним (ви просто набираєте свій текст на клавіатурі, і він висвічується над головою вашого персонажа). Щоб стерти вже набраний текст буде досить натиснути на клавішу «Enter». Далі в статті я розповім про корисні чітах на Brofist.io.

Управління ігровим персонажем проводиться за допомогою стрілок курсору.

Ваш ігровий персонаж зображений досить схематично (це просто знак оклику, перевернутий догори ногами). З кожною пройденою локацією складність гри буде зростати, і від вас знадобиться проявити не тільки спритність в управлінні своїм персонажем, але і вдало скооперуватися з іншими користувачами для вирішення ігрових завдань.


Игровой геймплей в brofist.io
Ігровий геймплей в brofist.io

«HIDE AND SEEK» (сховайся і знайди)

В даному режимі всі гравці діляться на дві основні групи - ховаються і шукають. Спочатку дається 1-2 хвилини, щоб перша група сховалася за ігровим локаціях, а потім другої групи дається кілька хвилин, щоб знайти і зловити ховаються побратимів.

Друга група має втричі вищій швидкістю, ніж перша, тому процес пошуку і погоні може перетворитися на захоплюючу пригоду.

«GUESS THE WORD» (відгадай слово)

В даному режимі вам доведеться відгадати слово, задуманої користувачем. Сукупність букв, з якого знаходиться слово, знаходиться внизу екрану.

Отгадайте требуемое слово в режиме "GUESS THE WORD
Відгадайте слово, використовуючи «GUESS THE WORD»

Поради по Brofist.io

Користувачі рекомендують звернути увагу на наступне:

 • Знайдіть ігрового товариша в «2 Player Adventure». У цьому вам допоможе ігровий чат;
 • Під час руху намагайтеся рухатися разом, далеко не віддаляючись одна від одної;
 • Використовуйте браузер «Гугл Хром» щоб зменшити кількість лагів в грі;
 • Гра багата на різні раптові сюрпризи. Зберігайте граничну уважність під час ігрового процесу, а також вивчіть чіти до гри Brofist.io;
 • В режимі гри «HIDE AND SEEK» наявність у тих, хто шукає більш високій швидкості аж ніяк не означає, що від них не можна втекти;
 • У режимі «GUESS THE WORD» для підказок може бути використаний ігровий екран, на якому можна намалювати потрібну вам слово.

  Игровой процесс brofist.io часто выглядит довольно забавно
  Ігровий процес brofist.io часто виглядає досить забавно

Чити для гри Brofist.io

Для полегшення ігрового процесу існують різні чіти для brofist.io у вигляді скриптів для браузера, представлені, зокрема, на сайті greasyfork.org.

 • Робота з зломами для brofist.io вимагає установки в ваш браузер спеціального розширення для роботи зі скриптами « Tampermonkey » (для браузера Chrome і інших браузерів на ядрі «Chromium)» або « Greasemonkey » (для браузера Firefox).
 • Потім ви переходите на greasyfork.org , вибираєте потрібний злом brofist.io зі списку, і тиснете на кнопку «Встановити цей скрипт». Скрипт встановлюється, далі ви переходите на сайт brofist.io, і грайте в гру вже з новими можливостями.

На сайті greasyfork.org представлені наступні скрипти для brofist.io:

 • brofist 2play - даний чит дозволяє вимикати стіни, прискорюватися, а також відключати гравітацію (можете рухатися по всьому екрану). Після його установки натисніть на кнопку «3» (клавіша активує-деактивує чит), для виключення-включення стін за допомогою клавіш «DF», для швидкого руху по екрану за допомогою клавіш «Q», «W», «E», «R» . А управління гравітацією проводиться за допомогою клавіш «Z» (максимальна гравітація), «X» (нормальна гравітація), «С» (немає гравітації);
 • Brofist.io 1 частина чита і Brofist.io 2 частина чита - чіти, написані вітчизняними ентузіастами. Залежно від версії дозволяють відкрити міні карту, змінювати гравітацію, використовувати прискорення. Активація всіх кнопок вимагає включеної кнопки Num Lock;
 • brofistio hack - його функціонал схожий до вже описаним вище чітам і ін.

Також можна використовувати спеціальний скрипт з сайту gist.github.com , Встановіть «Tampermonkey» на ваш Хром, а потім і встановіть сам скрипт . Якщо встановити скрипт автоматично не отримує, тоді виконайте наступне:

 • Скопіюйте весь текст з даного файлу;
 • Натисніть на кнопку «Tampermonkey» праворуч зверху вікна вашого браузера, а потім виберіть там «Dashboard» (панель управління). Панель відкриється,
 • У даній панелі натисніть на кнопку «new script» (новий скрипт) справа зверху;
 • Видаліть весь знаходиться там код. Потім вставте туди скопійований вами раніше код, і натисніть на іконку збереження (save) угорі ліворуч.

Даний чит-скрипт дозволяє перенестися в будь-яку точку на карті (тиснете на «Escape» під час гри, введіть потрібні координати і натисніть на введення). Використовуйте коліщатко вашої миші для зуму зображення. Клавіші Numpad 4, 5, 6, і 8 дозволять вам рухатися вліво, вниз, вправо і вгору з відключеною гравітацією, а клавіша Numpad 9 зберігає гравітацію. Клавіші Numpad 1, 2, 3, та / дозволять вам швидко рухатися вліво, вниз, вправо і вгору, і проходити крізь перешкоди.

Используйте работающие читы на brofist.io
Використовуйте працюють чіти на brofist.io

висновок

Гра Brofist.io - це захоплююча гра жанру io.ігр, що пропонує вам кооперацію з іншими гравцями для досягнення ігрових результатів. Якщо долати локації вам буде важкувато, використовуйте чіти на Brofist.io - вони дозволять проходити локацію за локацією без будь-яких проблем.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оцінок, середнє: 3,45 з 5)
Завантаження ...

” 2 Коментарі "Чити на Brofist.io"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.