Skip to main content

Чити на Cursor.ioСеред безлічі багатокористувацьких онлайн ігор «Cursor.io» стоїть дещо окремо. Адже на відміну від інших io-ігор - Alis.io , Moomoo.io де вам необхідно боротися з конкурентами за лідерство, в основу Курсор.іо поставлений принцип кооперації, коли проходження чергового рівня залежить від злагоджених дій декількох гравців. Оригінальний ігровий концепт, а також солідну кількість граючих, створюють притягальну ігрову атмосферу, в якій можна провести досить тривалий час. При цьому кожний наступний рівень може даватися все важче, і, врешті-решт, гравець застряє на якомусь із рівнів. Щоб виправити це, варто скористатися чітамі до даної гри, і в цьому матеріалі я розповім, які є чіти на Cursor.io, і як їх використовувати.

Играем в Cursor.io с читами
Граємо в Cursor.io з чітаміЗміст статті:

Замість конкуренції - кооперація

Суть ігрового процесу в Cursor.io - це управління курсором, який необхідно провести через ігровий лабіринт з точки А в точку Б. Здавалося б, все просто, і дана гра є черговим вправу на координацію наших рухів, але це не зовсім так. Деякі перешкоди гравцеві не пройти самостійно, знадобитися допомога від інших гравців, при цьому будь-яким чином спілкуватися з ними практично неможливо, так як все, що у вас є - це курсор на ігровому екрані.

, обычно обозначающего проход на следующий игровой уровень. Тому потрібно проявити кмітливість, терпіння і витримку, щоб пройти далі, і дійти до квадратика зеленого кольору, зазвичай позначає прохід на наступний ігровий рівень. При цьому бувають ситуації, коли для проходження рівня необхідно, щоб хтось із гравців через тебе пожертвував своїм проходженням, що іноді перетворюється в захоплююче випробування на наявність у гравців моральних якостей.

Разгадывайте загадки Курсор.ио
Розгадуйте загадки Курсор.іо

Чити на Cursor.io - варіанти

На момент написання даної статті існує один ефективний скрипт-чит, що дозволяє отримати ряд ігрових переваг. Наприклад, це можливість вільного переміщення курсору по раніше недоступних місцях, поліпшення реакції системи на клік мишки, можливість натискання на всі кнопки ігрового екрану і так далі. Рекомендую перед установкою даного скрипта поставити на ваш ПК розширення « Greasemonkey » (якщо у вас браузер Firefox) або Tampermonkey (браузер Chrome, Chromium), їх функціонал може стати в нагоді для коректної роботи даних скриптів.


Установите расширения "Greasemonkey" и "Tampermonkey" для корректной работы со скриптами
Встановіть розширення «Greasemonkey» і «Tampermonkey» для коректної роботи зі скриптами

Скрипт Cursor.io hack

На даний момент це єдиний робочий скрипт, що дозволяє гравцеві легко проходити в будь-яку доступну локацію на екрані (включаючи проходження через червоні зони), натискати одночасно на всі кнопки на ігровому екрані, писати текст в грі і так далі.

 1. Для роботи з ним перейдіть на ресурс sites.google.com , клікніть на кнопку «Get the script» (отримати скрипт), скопіюйте відкрився в екрані текст скрипта.
 2. Потім відкрийте консоль вашого браузера (Chrome: Ctrl + Shift + J; Firefox: Ctrl + Shift + K; Internet Explorer - F12 і клік на «Concole»; Opera: Ctrl + Shift + I), вставте туди текст раніше скопійованого вами скрипта і натисніть на «Enter».
 3. На думку розробників, даний скрипт кращого за все працює на Google Chrome, на інших браузерах його робота може бути нестабільною.

Після активізації даного скрипта ваш курсор зможе потрапляти в будь-які доступні зони, чутливість від кліка мишки буде підвищена.

 1. Для натискання всіх кнопок на ігровому екрані натисніть на клавішу ~;
 2. Натискання на зірочку (*) включить режим маркера;
 3. Натискання на мінус (-) створить коло навколо вашого курсору;
 4. Натискання на плюс (+) дозволить намалювати малюнок;
 5. Щоб написати текст наберіть потрібний текст (англійськими літерами) в нижньому регістрі, а потім натисніть на «Enter».

Зазначений чит Курсор.іо також можна завантажити з ресурсу greasyfork.orgвисновок

На даний момент чіти на Cursor.io представлені скриптом, що дозволяє гравцеві проходити крізь стіни, одночасно натискати всі кнопки на ігровому екрані, писати текст іншим гравцям і так далі. При появі інших модов і чітів до Курсор.іо ми будемо додавати їх до даного матеріалу, поки ж користуйтеся функціоналом злому «Cursor.io hack» на вашому ПК.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (20 оцінок, середнє: 2,15 з 5)
Завантаження ...

” 17 Коментарі "Чити на Cursor.io"

 1. Все топ працює! я малюю коли намагаюся малювати нормально крізь стіни проходжу, безсмертя супер лайк!

 2. хлопців у мене все працює)))) якщо у вас проблеми не звинувачуйте чит пожалуйста !! і ще треба його трохи доопрацювати щоб крізь кольорові стінки проходив. а то у мене проходить тільки коли я кнопки натискати але я іноді застряють !!!!

  1. я не думаю так, тому що МАЙЖЕ ВСІ ГРАВЦІ звинувачують скрипт, чому? ось бо тратіш ЧАС на копіювання, а КОЛИ ВСТАВЛЯЕШ скрипт він у тебе ніііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііфіга не працює ...

 3. Коли копіюєш і після натискання на ентер гра перезапускається і лост конекціон, фігня а не чит
  + Витратив годину щоб скрипт скопіювати ...

  1. Хахаха та там скрипт копіювати менше хвилини колёсеко покриття кілька разів і все! А годину там вже навіть якщо по одному слову копіювати там і то менше години буде. А то що годину копіювати це вигадка.

 4. TamperMonkey встановлений, у мене Google Chrome, відкриваю консоль, ввожу .. Connecting, потім Lost connection to server, скажіть, що я не так роблю?

 5. у всіх неработает і у мене я вписую скрипт в консоль я натискаю Enter а там далі coneting і потім Lost conection це хрень а не нормально чит

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.