Skip to main content

Чити на s0urce.ioНапевно, багато хто з моїх читачів хотіли б відчути себе в ролі хакера, що зламує різноманітні комп'ютерні системи. Чергова гра популярного io-жанру під назвою «s0urce.io» дозволить вам побути в такій ролі, «зламуючи» комп'ютери інших користувачів, і вступаючи в захоплюючі протистояння з іншими гравцями. В даному матеріалі я розповім, що це за гра s0urce.io, які її особливості, а також розповім, які є чіти на s0urce.io.

Изучаем читы на s0urce.io
Вивчаємо чіти на s0urce.ioЗміст статті:

S0urce.io - особливості геймплея

Безкоштовна ММО-гра S0urce.io дозволить приміряти на себе роль хакера, що зламує комп'ютери інших гравців. Чим більше у вас вдалих зломів, і чим ефективніше ви самі захищаєтеся від хакинга, тим вище ваш ранг і місце в списку гравців (зокрема, ви зможете досягти таких рангів як «Бронзовий», «Срібний», «Золотий», «Платиновий» , «Алмазний» і так далі).

Ігровий процес полягає у виборі чергової жертви з представленого грою списку. Потім ви натискаєте на кнопку «Hack» (зламати), і вибираєте один з декількох портів, через який буде проводитися злом. Потім вам буде необхідно по черзі вводити в спеціальній рядку англійські слова, які будуть представлені грою, до тих пір, поки смужка прогресу не досягне 100% позначки. Таким чином, ви зламали свого першого конкурента, і зможете залишити йому якесь текстове повідомлення з цього приводу.

Після цього ви зможете перейти на чорний ринок і придбати якесь спеціальне обладнання. Це можуть бути нові бази для генерації коинов (роблять вас багатшими), крутіший фаєрвол і інше корисні інструменти. Коли інші гравці намагаються вас зламати, захист вашого брандмауера поступово поповзе вниз. Щоб перешкодити цьому, необхідно купити додаткову зарядку для брандмауера, так як вдалий злом вашої системи викличе втрату ваших віртуальних грошових коштів.


Попробуйте взломать других игроков на s0urce.io
Спробуйте зламати інших гравців на s0urce.io

Чити на s0urce io

Користувачі, яким вже встигла полюбитися гра s0urce.io, хотіли б скористатися чітамі для s0urce.io, здатними істотно полегшити ігровий процес, як і в браузерних іграх Brofist.io і Старв.іо . На сьогоднішній відомий тільки один працюючий злом s0urce.io, здатний активувати функції «Auto-Protect» (автоматичний захист), «Auto-Buy» (автоматична покупка всього необхідного), «Auto-Hack» (автоматичний злом).

Щоб використовувати цей хак для s0urce.io вам буде необхідно спочатку встановити на ваш браузер спеціальний інструмент для роботи зі скриптами « Tampermonkey » (для браузера «Google Chrome», а також інших браузерів на ядрі «Chromium»), або « Greasemonkey » (для браузера «Mozilla Firefox»).

Установите расширения "Greasemonkey" и "Tampermonkey" для корректной работы со скриптами
Встановіть розширення «Greasemonkey» і «Tampermonkey» для роботи зі скриптами
  1. Після установки даного інструменту на ваш браузер, вам буде необхідно перейти на сайт hax.s0urce.ml , і натиснути на великий напис «Install script» (встановити скрипт).
  2. Вам відкриється сторінка з кодом скрипта, де буде необхідно натиснути на кнопку «Встановити».
  3. Після установки скрипта ви перейдете на сам сайт ігр s0urce.io, де шляхом установки галочок можна буде вибрати необхідні опції чита s0urce.io.
  4. Натисніть праворуч зверху вікна браузера на значок «Tampermonkey» (Greasemonkey) і переконайтеся, що опція «S0urcehak» коштує в значенні «On» (включена).

Після цього вам залишиться увійти в гру під своїм логіном, і насолодитися функціоналом даного чита.висновок

Гра s0urce.io дозволить вам відчути себе в ролі хакера, що зламує комп'ютерні системи інших користувачів. Якщо ігровий процес складається для вас не зовсім вдало, тоді використовуйте чит для s0urce.io, який дозволить полегшити ігровий процес, і домогтися істотних ігрових успіхів. Дерзайте.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оцінок, середнє: 4,20 з 5)
Завантаження ...

” Коментар "Чити на s0urce.io"

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.