Skip to main content

Empires & Puzzles секрети, хитрості і порадиЩо вийшла восени 2017 року гра «Empires & Puzzles» досить гармонійно поєднує в собі елементи ігрових жанрів «стратегія» і «три в ряд». Вам належить не тільки будувати свій замок, створювати і прокачувати своїх героїв як в традиційних стратегіях, а й боротися з іншими супротивниками за допомогою популярної логічної головоломки «збери трійку». При цьому гра «Empires & Puzzles» має свої особливості, хитрості і секрети, про які я і розповім в даному матеріалі.

Разбираем секреты и советы к игре
Розбираємо секрети і поради до гриЗміст статті:

Гра «Імперії і пазли» - особливості геймплея

Гра « Імперії і пазли » володіє добре промальовані, якісної графікою, приємною слуху музикою і досить захоплюючим геймплеєм, інспірующім проводити за грою багато годин свого часу. Вам належить будувати і розвивати свій замок (цитадель), набирати і прокачувати своїх героїв, боротися з різними ворогами. Бойова система гри побудована на використанні ігрового алгоритму «три в ряд», де знаходження декількох однотипних символів в їх різноманітних комбінаціях (три і більше фігури) означає не тільки отримання ігрових очок, але і різного виду удари по вашому супротивникові.

Игру отличает высокий уровень визуальной и аудио составляющей
Гру відрізняє високий рівень візуальної та аудіо складової

При цьому особливості гри дозволяють боротися з героями інших гравців, вступати в клани і альянси (і спілкуватися з членами альянсу в чаті), спільно виступати проти найсильніших монстрів (титанів), проходити спеціальні місії за велику нагороду.

Без недоліків в грі також не обійшлося: гра занадто монетизована (безкоштовне отримання героїв 3-5 зірок утруднене), в грі відсутня грамотний баланс ресурсів, некоректно виконаний відкат подій (початок ігрового події може припасти на незручне для гравця час). Відзначається відсутність необхідних стимулів домагатися високого рейтингу в режимі гравець проти гравця (режим «PVP»).Кращі поради та секрети до гри «Empires & Puzzles»

Гайд до даної гри вийшов би досить великим, я ж зупинюся на перерахування тих рад і секретів «Empires & Puzzles», які можуть найбільш нагоді в цій захоплюючій грі

Як можна позбутися від раніше побудованого будинку?

Ніяк. І секрету немає, розробники акцентували на цьому своє питання, позначивши, що побудовані вами будівлі знадобляться на більш пізніх етапах гри «Empires & Puzzles». Тому рекомендується заздалегідь продумати, де будуть знаходитися ваші майбутні споруди, до того ж в процесі поліпшення вашої цитаделі у вас з'являться вільні місця для нових будівель.Як якісно підвищити рівень героя?

Рівень вашого героя рекомендується підвищувати відразу на десяток пунктів, а не збирати крупиці по одному-два пункти. Хитрість в тому, що таким чином ви заощадите більше їжі.

Які будови краще прокачувати?

Перш за все, зосередьтесь на прокачування ферм (постачають їжу), шахт (дають залізо), а також сторожової вежі. Після максимальної прокачування ваших ферм і шахт підвищуйте рівень вашого замку (процес підвищення може затягнутися, запасіться залізом).

Грамотно расстраивайте свою Цитадель
Грамотно турбуйтеся свою Цитадель

Як і коли можна приєднатися до альянсу?

Ви зможете приєднатися до Альянсу досягнувши 4 ігрового рівня. Після досягнення зазначеного рівня на головному екрані потрібно натиснути на «Альянси», а потім на «Пошук». Якщо нічого не вводити в панель пошуку, відкриється список альянсів.

При вступі в Альянс вам стануть доступні битви з Титанами. При цьому в новостворених Альянсах спочатку ви будете битися зі слабкими Титанами, потім рівень супротивників буде рости.

Сражайтесь с титанами в альянсе с другими игроками
Боріться з титанами в альянсі з іншими гравцями

Якими героями краще боротися з Титаном?

Добре зарекомендувала себе зв'язка героїв Кайлані і Бріена, здатна нанести титану значних втрат.

Як краще вести бій?

Активно використовуйте колірне перевага ваших героїв. При веденні складного бою не поспішайте вибирати найпростіші комбінації, шукайте ті, в яких можна задіяти кілька бонусних рядів. Запасайтеся різним допоміжним інструментарієм для битви (наприклад, зіллям). Секрет Empires & Puzzles в тому, щоб збирати ману для найбільш потужних героїв з вашого загону. Намагайтеся знищувати бійців противника послідовно, це дозволить вам отримати менше шкоди в бою.

У битвах «гравець проти гравця» (тобто «PVP») ви можете заробляти очки і ресурси, і за рахунок цього рости в світовому рейтингу гравців. Пам'ятайте, що ви б'єтеся з безпосередньо з іншим гравцем, а з його героями під управлінням комп'ютера. Останній буде активно використовувати переваги героїв, тому бій може виявитися досить важким. З огляду на це, вибирайте для бою супротивників з командою не прокачаних героїв, яка слабша або дорівнює вашій під силу.

Бой в "Империи и Пазлы"
Бій в «Імперії і Пазли»

Як перенести мій акаунт на інший пристрій?

Ця функція в грі Empires & Puzzles не передбачена. Якщо дійсно досягли хорошого прогресу і гра на попередньому пристрої неможлива, тоді напишіть ваше прохання розробникам на наступний е-мейл:

support@smallgiantgames.com

Також можна скористатися спеціальною формою на сайті гри, де вказати:

 • У рядку «your e-mail adress» - ваш е-мейл;
 • «Subject» - тему запиту;
 • «Description» - специфіку проблеми;
 • «Platform» - виберіть ОС, під якою ви граєте в гру (Андроїд або iOS);
 • «Account identifier» - ідентифікатор облікового запису, який можна знайти перейшовши в Меню (Menu) - «Налаштування» (Options) - «Про гру» (About);
 • «Select the topic» - вкажіть тему звернення, в нашому випадку це «Account issue» (проблеми з обліковим записом);
 • Потім натисніть на «Submit» (подати заявку).

Як знову почати гру?

Якщо перевстановлення гри виявилася не ефективна, вам доведеться створити новий обліковий запис Гугл (або отримати новий «Apple ID»), і грати вже з них.

висновок

Для ефективного проходження гри «Імперії і Пазли» рекомендую скористатися як перерахованими в даному матеріалі порадами, хитрощами і секретами так і вивчити наявні гайди до гри. Також будить не зайвим відвідати спільноти гри в ВК і Фейсбук - там розібрані багато з зустрічаються у користувачів питань.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (17 оцінок, середнє: 2,29 з 5)
Завантаження ...

” 7 Коментарі "Empires & Puzzles секрети, хитрості і поради"

 1. Гра стає безсмисленной.Думаю що більше ніж 3 * не дають навіть за кристали накопленние.Донатіть немає возможності.Да і суми внушітельние.А де гарантія? За татана мотлох вечний.О війні взагалі мовчу. Гірше ніж за тітана.Сундукі теж не радуют.Даже заповнювати вже не хочется.Поработайте пліз.Іначе як викачуванням грошей не назвеш.

 2. Поспіль 4 рази викликав заклик стихій. Отримав 2 Отрути і 2 Дава. Имхо, розробники або дурні, або нас вважають дурнями. Думаю, пора зав'язувати з грою.

 3. Хто знає допоможіть. Прийшов з роботи, входжу в гру, а мене немає в альянсі. Перезавантажився, без ефекту. Пробував зайти в інший альянс. Пишуть: `ваш запит не може бути виконаний, зайдіть позже.' що мені робити? З тиранами не можу голитися. Скоро війна, моя допомога альянсу потрібна буде.

 4. Тімон і Пумба запрошує до альянсу. Вимоги мінімальні, граємо в своє задоволення. Ніхто нікого нікуди не жене. Загалом Акуна Матата)

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.