Skip to main content

Гра Invest Hotels з виведенням грошейЛаври засновника фінансових пірамід Чарльза Понці не дають спокою багатьом ділкам як у нас в країні, так і за кордоном. Не встигла відгриміти гучна епопея з «МММ» і «МММ-2012» авторства Сергія Мавроді, як інтернет заполонили проекти, засновані рівно на тому ж базисі - пристрасті середнього людини до «легким» грошам. В даному матеріалі я розповім про один з таких інтернет-проектів - грі «Invest Hotels» з виведенням грошей, поясню, в чому суть даного проекту і як він працює.

Изучаем игру с заработком
Вивчаємо гру з заробіткомЗміст статті:

«Invest Hotels» - це бізнес-гра з виведенням грошей

Гра «Invest Hotels» - це мережевий проект, що позиціонується як «ресурс, в якому поєднуються ігрові, інвестиційні та партнерські рішення». Ресурс пропонує своїм користувачам можливості заробляти реальні гроші і виводити їх, за рахунок покупки віртуальних готелів зі щоденною нормою прибутку. Чим більше готелів ви купите, тим більше ваша щоденна прибуток (в рублях), яку згодом можна вивести на різні платіжні системи.

Виды отелей и проценты по заработку с них
Види готелів і відсотки по заробітку з них

Керувати даними готелями не потрібно, ви просто купуєте готель і з нього щодня вам капає прибуток. Ніяких спеціальних знань, бізнес- стратегій і фінансового менеджменту, все просто навіть для дитини.

Крім заробітку на віртуальних готелях, адміністрація ресурсу пропонує користувачам заробляти на своїх реферелах (людей, яких ви привели в даний проект і які на ньому що-небудь оплатили). Ви отримуєте від 3-10% від суми поповнення кожного приведеного вами реферала. Також ви можете заробити кілька рублів від серфінгу сайтів, відвідуючи різні інтернет-ресурси (за кожне таке відвідування довжиною в хвилину ви зможете заробити в середньому близько 7 копійок).


Заработок от сёрфинга на сайтах
Заробіток від серфінгу на сайтах

Як заробляти на Invest Hotels

Гра працює наступним чином.

  1. Ви переходите на ресурс і проходите на ньому реєстрацію (при реєстрації отримуєте 50 бонусних рублів на рахунок).
  2. Потім переходите на екран покупки готелів (опція «Заробіток), де вам пропонують купити різні види готелів за різними цінами і нормам прибутку. Наприклад, тризірковий готель коштує 50 рублів і приносить 1,25 рубля на добу, а цілий готельний комплекс коштує 3500 рублів, і приносить вже 105 рублів на добу.
  3. Після покупки готелів за кожен день на ваш рахунок капають гроші, які можна вивести в будь-яку платіжну систему.
  4. Все просто, зручно, не вимагає ніяких спеціальних знань, і просто понад прибутково (сума доходу 80-90% від суми ваших покупок в місяць, і відповідно, близько 1000% на рік). Нічого робити не потрібно, гроші самі капають на ваш рахунок, пасивний дохід забезпечений. Але чи так все безхмарно, як здається?
Поддерживаемые платёжные системы в "Invest Hotels"
Підтримувані платіжні системи в «Invest Hotels»

Як реально працює гра

Даний проект являє собою фінансову піраміду, яка здатна існувати лише за умови, що користувачі постійно вносять туди все нові і нові реальні гроші. На оплату річних в 1000% (для порівняння норма по рублевих вкладах в російських банках - 7-10% річних) потрібно величезні кошти, і брати ці кошти творці даного проекту будуть з кишень самих користувачів, як нових, так і старих.

Щоб проект існував він повинен постійно зростати за рахунок нових внесків. Тому творцями «Invest Hotels» для залучення нових клієнтів проведена рекламна кампанія в мережі, де на різних форумах і відео-хостингах проект представлений як «стабільний», «надійний», і виплати за яким виробляються постійно. При цьому останнім часом почали з'являтися перші ластівки в вигляді користувачів, які не можуть вивести свої гроші з «Invest Hotels» з різних причин. Це показує, що в міру розширення проекту адміністрація стикається з труднощами по виплатах величезних відсотків, тому змушена згортати або ускладнювати виплати з різних причин.Чи варто грати в «Invest Hotels» з виведенням грошей? Якщо у вас є зайві кілька сот чи тисяч рублів, і ви готові легко з ними розлучитися, тоді не бачу ніяких перешкод. Ви просто подаруйте свої гроші розробникам проекту, при цьому немає ніякої гарантії, що ви отримаєте свій заробіток в грі назад. Фінансові піраміди зазвичай погано закінчують, творці забирають зібрані ними кошти, і просто зникають без сліду.

От финансовых пирамид стоит держаться подальше
Від фінансових пірамід варто триматися подалі

висновок

Гра Invest Hotels з виведенням грошей - це сучасний інтернет-проект у формі фінансової піраміди, заснований на постійному залученні до проекту нових членів. Можливість заробити на ньому виглядає вкрай сумнівною, тому не рекомендував би користувачам мати справу з цим і подібним йому ресурсами.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.