Skip to main content

Гра Invest Hotels з виведенням грошей

Лаври засновника фінансових пірамід Чарльза Понці не дають спокою багатьом ділкам як у нас в країні, так і за кордоном. Не встигла відгриміти гучна епопея з «МММ» і «МММ-2012» авторства Сергія Мавроді, як інтернет заполонили проекти, засновані рівно на тому ж базисі - пристрасті середнього людини до «легким» грошам. В даному матеріалі я розповім про один з таких інтернет-проектів - грі «Invest Hotels» з виведенням грошей, поясню, в чому суть даного проекту і як він працює.

Изучаем игру с заработком
Вивчаємо гру з заробітком

(далі ...)

Empires & Puzzles секрети, хитрості і поради

Що вийшла восени 2017 року гра «Empires & Puzzles» досить гармонійно поєднує в собі елементи ігрових жанрів «стратегія» і «три в ряд». Вам належить не тільки будувати свій замок, створювати і прокачувати своїх героїв як в традиційних стратегіях, а й боротися з іншими супротивниками за допомогою популярної логічної головоломки «збери трійку». При цьому гра «Empires & Puzzles» має свої особливості, хитрості і секрети, про які я і розповім в даному матеріалі.

Разбираем секреты и советы к игре
Розбираємо секрети і поради до гри

(далі ...)

Last Day on Earth: Survival на ПК

У статті, я розповім про два способи грати Last Day on Earth: Survival на ПК. Це захоплюючий екшен з домішкою стратегії, а також масою схвалюваних відгуків. Last Day on Earth: Survival - це гра, в якій тобі пропонують зануритися в світ, де вірус вразив усіх людей на землі і зробив з них жахливих і кровожерливих зомбі. Персонаж, яким ви керуєте є одним з малої кількості людей, кому пощастило не піддатися впливу вірусу і тепер його головним завданням є лише виживання.

Обложка игры Last Day on Earth: Survival
Обкладинка гри Last Day on Earth: Survival

(далі ...)

Створити мультик онлайн самому

Колись мультфільми створювалися тільки професіоналами на спеціально обладнаних для цих цілей кіностудіях. Але пройшло трохи часу, і тепер будь-хто може спробувати себе в ролі мультиплікатора. Існує величезна кількість сайтів, що надають можливість створити мультик. Але функціонал більшості з них обмежений генерацією руху об'єктів, намальованих вами, за допомогою розкадровки. Природно, якщо ви не професійний художник, то повноцінний мультфільм створити на таких ресурсах не вийде. Тому, розглянемо в статті кращий, на мій погляд, сервіс, що дозволяє створити мультик онлайн будинку, а саме, goanimate.com.

Фрагмент видеоролика, созданного с помощью goanimate
Ось такі мультфільми ми зможемо створити за допомогою сервісу «Goanimate.com»

(далі ...)

Чити на s0urce.io

Напевно, багато хто з моїх читачів хотіли б відчути себе в ролі хакера, що зламує різноманітні комп'ютерні системи. Чергова гра популярного io-жанру під назвою «s0urce.io» дозволить вам побути в такій ролі, «зламуючи» комп'ютери інших користувачів, і вступаючи в захоплюючі протистояння з іншими гравцями. В даному матеріалі я розповім, що це за гра s0urce.io, які її особливості, а також розповім, які є чіти на s0urce.io.

Изучаем читы на s0urce.io
Вивчаємо чіти на s0urce.io

(далі ...)

Чити на Brofist.io

У даній статті я розповім про гру Brofist.io, опишу її особливості, а також розповім, які є чіти на brofist.io. Популярність ігор io-жанру ( Старв.іо , Zombs.io і Cursor.io ), в які грають мільйони гравців по всьому світу, інспірує розробників випускати все нові і нові io-концепти, які мають оригінальну задумку і захоплюючий ігровий сценарій. Сьогодні я пропоную читачеві знайомство з ще однією грою даного жанру - «brofist.io» (в перекладі - «братський кулак»), в якій для досягнення високих результатів доведеться проявити чудеса кооперації, колективізму і взаємовиручки.

Читы на Brofist.io
Вивчаємо чіти на Brofist.io

(далі ...)

Крафт на Старв.іо

Серед усієї безлічі io-ігор ( Zombs.io , Alis.io , Wormix.io ) гра «Starve.io» є однією з найбільш захоплюючих. Гравцеві доводиться виживати вже з перших секунд ігрового геймплея, при цьому кількість загроз досить велике, і доведеться здорово постаратися, щоб прожити хоча б одні ігрові добу. Для виживання в Старв.іо необхідно створювати спеціальні інструменти - Крафт, які допоможуть вам протриматися в грі якомога більше. У даній статті я розповім, які є Крафт на Starve.io, а також перерахую кілька порад, які дозволять діяти в грі більш ефективно.

Крафты на Старв.ио
Вивчаємо Крафт на Старв.іо

(далі ...)

Чи не запускається Black Desert через GameNet

Любителів мережевих ігор з кожним днем ​​стає все більше і це цілком зрозуміло, адже можливість суперництва з реальними гравцями приносить набагато більше задоволення, ніж боротьба з NPC. Яскравим прикладом подібної популярної гри є Black Desert, яку гравці цінують за величезний відкритий світ і широкі можливості геймплея. На жаль, технічне вдосконалення гри спричинило за собою її ускладнення, а значить, збільшився шанс на виникнення різних помилок. Тому нерідко фанатам доводиться стикатися з тим, що Black Desert не починається через GameNet. У причинах виникнення помилок і належить розібратися.

Ошибка запуска
Помилка запуску гри Black Desert

(далі ...)

Як дізнатися чи піде гра на моєму ПК

В даному огляді я спираючись на свій досвід розповім, як можна дізнатися і перевірити чи піде гра на моєму комп'ютері. Ігрова індустрія є невід'ємною частиною сучасної культури. Ігри розвиваються і вимагають все більш потужних комп'ютерних комплектуючих. Для володарів топового заліза тут не виникає проблем. Але от якщо користувач є власником бюджетного комп'ютера, вже можуть бути нюанси, а тому питання, як дізнатися чи піде гра на ПК є досить актуальним. При цьому варто взяти до уваги, що ігри сьогодні можуть коштувати дуже пристойних сум і хочеться мати хоч якусь упевненість в тому, що гра буде працювати, як задумано.

Проверяем пойдёт ли игра на ПК
Перевіряємо чи піде гра на ПК

(далі ...)

Помилка 1073 в 4game «Помилка під час завантаження компонентів»

Завдяки розвитку інтернет технологій частка онлайн-ігор постійно збільшується. Це цілком зрозуміло, адже змагання з живими людьми завжди цікавіше, ніж з ігровими персонажами під управлінням штучного інтелекту. На сьогоднішній день існує досить багато торгових майданчиків, які здійснюють продаж ліцензійних копій ігор. Однак іноді відзначаються деякі системні збої і гра не запускається. Наприклад, деякі користувачі стикаються з тим, що під час установки компонентів система повідомляє про те, що під час завантаження компонентів ігр 4Game відбувається помилка 1073. Про те, що це таке і як з цієї прикрої неприємністю «Помилка під час завантаження компонентів» боротися і піде мова далі.

Ошибка 1073
Помилка при завантаженні тисяча сімдесят три

(далі ...)