Skip to main content

Last Day on Earth: Survival на ПКУ статті, я розповім про два способи грати Last Day on Earth: Survival на ПК. Це захоплюючий екшен з домішкою стратегії, а також масою схвалюваних відгуків. Last Day on Earth: Survival - це гра, в якій тобі пропонують зануритися в світ, де вірус вразив усіх людей на землі і зробив з них жахливих і кровожерливих зомбі. Персонаж, яким ви керуєте є одним з малої кількості людей, кому пощастило не піддатися впливу вірусу і тепер його головним завданням є лише виживання.

Обложка игры Last Day on Earth: Survival
Обкладинка гри Last Day on Earth: SurvivalГра починається на невеликій ділянці, поблизу напівзруйнованого будинку. На нас чекає в сутичці зустрітися з полчищем зомбі, перемігши їх ви завойовує нові землі. Світ, де за кожним кутом чекає зомбі - жахливий, але ще страшніше - люди і природа. Вони діють швидше всяких монстрів. Страх, спека, голод є головними ворогами, які змушують людей на жахливі вчинки.

Зміст статті:

Грати в Last Day on Earth: Survival використовуючи емулятор BlueStacks 3

Коли зустрічаєш гідну гру, створену для Android або iOS і інших мобільних ОС хочеться випробувати її на більш звичному і зручним всім комп'ютері, керуючи мишкою і клавіатурою. На жаль, гра випущена тільки для операційних систем мобільних пристроїв. Для того, щоб запустити Last Day on Earth: Survival на комп'ютері, нам необхідно скористатися спеціальною програмою - емулятором. Однією з таких програм є BlueStacks 3. Вона існує вже давно і дизайн першої версії був, м'яко кажучи, примітивним. Але найголовніше - вона запускала гри і програми на комп'ютері і цим все були задоволені.

Запускаем игру на ПК при помощи эмулятора BlueStacks 3
Емулятор BlueStacks 3

З виходом третьої версії все кардинально змінилося. BlueStacks 3 відмінно перетворилася в плані дизайну і стала зручною в управлінні. Ця програма своїм інтерфейсом схожий на відоме всім вікно браузера, тільки замість вкладок вона відкриває програму, між якими ви можете з легкістю перемикатися. Тепер давайте навчимося запускати гру «Останній день: виживання» на комп'ютері. Для початку потрібно її скачати:


 1. Перейдіть на офіційний сайт виробника програми і скачайте інсталяційний пакет - https://www.bluestacks.com/download.html?utm_campaign=last-day-on-earth-ap-ru .
 2. Встановіть та запустіть емулятор. У вікні, необхідно авторизуватися в обліковий запис Google.
 3. У правому верхньому куті ви побачите вікно пошуку. У ньому потрібно ввести назву гри Last Day on Earth: Survival і вибрати її, після чого натиснути на кнопку «Install» або «Встановити», в залежності від встановленого мови в програмі.
 4. Після установки на вашому комп'ютері, на робочому столі з'явиться ярлик для запуску гри Last Day on Earth: Survival на ПК.

Налаштування BlueStacks 3 в грі

Щоб налаштувати управління в грі:

 1. Запустіть гру. У нижній частині екрана знаходиться значок клавіатури для запуску настройки. Натисніть її.
 2. Тепер необхідно вибрати для руху піктограму джойстика, а не дії клавіші.
 3. Потрібно джойстик перемістити з верхнього рядка, щоб здійснити будь-яку дію - просто натисніть на потрібній області і вкажіть необхідну клавішу.
 4. На завершення збережіть налаштування, натиснувши кнопку «Save».

  Необходимые пиктограммы для настройки управления Last Day on Earth: Survival
  Налаштування управління в емуляторі BlueStacks 3

Ви можете розібратися в настройках самостійно, вибравши відповідні по своєму смаку. Розібратися з настройками буде досить просто.

Установка і запуск гри Last Day on Earth: Survival за допомогою Nox App Player на комп'ютері

Устанавливаем игру на ПК при помощи эмулятора Nox App Player
Емулятор Nox App Player

Є ще один гідні для розгляду емулятор - Nox App Player. Він з'явився трохи пізніше, ніж емулятор, про який ми говорили вище. Але зате, відзначивши помилки своїх конкурентів, вирвався вперед за популярністю практично відразу.Щоб його встановити для гри Last Day on Earth: Survival на PC, слідуємо вказівкам далі:

 • Щоб завантажити і встановити емулятор, перейдіть на сторінку - https://ru.bignox.com/ і натисніть червону кнопку під назвою емулятора.
 • Після того, як ви його скачали і встановили - запустіть додаток і тут вас попросять авторизуватися в обліковий запис Google для доступу в магазин Play Market.

  Устанавливаем игру через эмулятор Nox App Player
  Кнопка «Встановити» в емуляторі Nox App Player
 • Далі, знову шукаємо вікно пошуку додатків і пишемо назву гри Last Day on Earth: Survival. На ПК ви можете грати вже після установки. Виконані кроки практично не відрізняються від дій в попередньому емуляторі, хоча є деякі відмінності в інтерфейсі.

Налаштування управління в Nox App Player для ігор

Щоб зробити настройки управління Nox App Player:

 • Натисніть праворуч на ярлик, який знаходиться другим за рахунком.
 • У меню нам необхідно налаштувати управління рухом, для цього перемістіть джойстик в потрібну частину монітора.
 • Для кожної дії персонажа (рух, підібрати предмет, удар і т.д.) натисніть на потрібну частину для зміни і вкажіть відповідну клавішу, яка буде викликати цю дію.
 • Тепер потрібно зберегти настройки.

Є стандартна схема, яку використовують багато гравців: пересуваємося за допомогою джойстика, нанести удар противнику - Space, взяти предмет C або E. Так можна налаштувати всі основні дії за допомогою клавіш і допомагати мишею в процесі гри, це дуже зручно, адже для цього ми і перенесли гру на ПК. Ви можете подивитися відео з теми:Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.