Skip to main content

Чи не запускається Black Desert через GameNetЛюбителів мережевих ігор з кожним днем ​​стає все більше і це цілком зрозуміло, адже можливість суперництва з реальними гравцями приносить набагато більше задоволення, ніж боротьба з NPC. Яскравим прикладом подібної популярної гри є Black Desert, яку гравці цінують за величезний відкритий світ і широкі можливості геймплея. На жаль, технічне вдосконалення гри спричинило за собою її ускладнення, а значить, збільшився шанс на виникнення різних помилок. Тому нерідко фанатам доводиться стикатися з тим, що Black Desert не починається через GameNet. У причинах виникнення помилок і належить розібратися.

Ошибка запуска
Помилка запуску гри Black DesertЗміст статті:

Помилки і вирішення проблеми з запуском Black Desert

Крок 1. Відразу слід зазначити, що конкретні дії щодо усунення проблем з запуском будуть відрізнятися в залежності від конкретної ситуації. . Так, наприклад, якщо запуск гри просто не відтворюється, то потрібно спочатку перезавантажити свій ПК. Дія здається не зовсім логічним, але таке рішення допомагає частіше, ніж може здатися. Гра володіє гарною графікою, відкритим і наповненим світом, можливостями для кастомізації персонажа і всі ці складові частини завдяки випадку не завжди взаємодіють вірно, що і вирішується перезапуском ПК.

Крок 2. Ще однією причиною того, що Black Desert не працює, може бути невідповідність конфігурації пристрою рекомендованим розробниками. У деяких випадках цей момент може і не грати ключову роль, але по перерахованим вище причин тут потрібне точне відповідність. Зокрема, велике значення має обсяг встановленої оперативної пам'яті, а також пам'яті відеокарти. Хоча і інші характеристики ПК не варто випускати з виду. З актуальними вимогами можна ознайомитися на офіційному сайті проекту ( https://blackdesert.ru ) і в разі невідповідності допоможе тільки апгрейд комплектуючих.

Цікаво: Як дізнатися чи піде гра на моєму ПК .Крок 3. У деяких випадках вирішити проблему з відмовою в запуску гри може допомогти надання лаунчер GameNet розширеного доступу до ресурсів ПК та пріоритетного виконання програми.

  1. Зробити це можна просто клікнувши на ярлик програми правою кнопкою миші.
  2. Далі в меню слід вибрати пункт «Властивості».
  3. Після цього перейти на вкладку "Сумісність", і поставити галочку у віконці «Виконувати цю програму від імені адміністратора».

Крок 4. Нерідко джерелом проблеми з запуском гри Black Desert через GameNet може бути наявність символів кирилиці шляхом установки програми. Іноді для полегшення систематизації даних, що зберігаються користувачі створюють архіви з назвами прописаними буквами українського алфавіту. У випадку з запуском онлайн-ігри це неприпустимо. Тому папку з встановленою грою краще перейменувати. А ще краще буде перевстановити гру в нову папку з латиницею. Важливо звернути увагу, що це правило актуально не тільки для кінцевої папки, а й для всього шляху установки.

Читайте також: Day R Survival - секрети, проходження і чіти .Крок 5. Ще одним способом усунення помилки запуску Black Desert 785 є оновлення драйверів на відеокарту. Виробники завжди намагаються актуалізувати програмне забезпечення для своєї продукції відповідно до конкретної ситуації на ігровому ринку, а тому ця дія може дійсно виправити ситуацію.

Обновление драйверов
Оновлення драйверів відеокарти

Крок 6. Запуск гри Black Desert за допомогою клієнта GameNet може також блокуватися атівірусним ПО. З боку антивіруса ситуація виглядає так, немов якась програма самостійно намагається встановити постійне інтернет з'єднання, що якраз характерно для шкідливого програми. Відключення антивіруса під час запуску може змінити ситуацію ще й тому, що цей крок дозволить вивільнити деякі ресурси ПК.

висновок

Ошибка запуска игры
Помилка запуску

Причин для виникнення помилки під час запуску гри Black Desert через GameNet може бути безліч. Якісь із них вирішити просто, якісь складніше. Універсальної інструкції, на жаль, не існує, тому слід пробувати всі варіанти і йти від простого до складного.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.