Skip to main content

Помилка 1073 в 4game «Помилка під час завантаження компонентів»Завдяки розвитку інтернет технологій частка онлайн-ігор постійно збільшується. Це цілком зрозуміло, адже змагання з живими людьми завжди цікавіше, ніж з ігровими персонажами під управлінням штучного інтелекту. На сьогоднішній день існує досить багато торгових майданчиків, які здійснюють продаж ліцензійних копій ігор. Однак іноді відзначаються деякі системні збої і гра не запускається. Наприклад, деякі користувачі стикаються з тим, що під час установки компонентів система повідомляє про те, що під час завантаження компонентів ігр 4Game відбувається помилка 1073. Про те, що це таке і як з цієї прикрої неприємністю «Помилка під час завантаження компонентів» боротися і піде мова далі.

Ошибка 1073
Помилка при завантаженні тисяча сімдесят триЗміст статті:

Причини виникнення помилки 1073

Як і в будь-якому змаганні, в комп'ютерних іграх є ті, хто бере участь заради спортивного інтересу і чесного суперництва, а є і такі користувачі, хто вдається до різних хитрощів і шахрайства. Використовуючи сторонній софт або лазівки в програмному коді, вони набувають перевагу над суперниками, ніж псують гру чесним користувачам і дискредитують саму гру.

Розробники ж в свою чергу намагаються убезпечити своє дітище від подібних посягань і впроваджують все нові заходи протидії. Зокрема, компанія 4Game впровадила спеціальну антіхакерскую утиліту Frost Security, яка встановлюється на ПК разом з ігровим програмним забезпеченням. В особливості роботи цього доповнення та ховається причина виникнення помилки під час завантаження компонентів тисячу сімдесят три.

Справа в тому, що розробка системи антічита проводилася на ліцензійної копії операційної системи і працездатність гарантується тільки за умови «білої» ліцензії. У користувачів ж на ПК нерідко можна спостерігати різні версії зламаної Windows, які можуть відрізнятися наявністю / відсутністю деяких модулів, що і призводить до виникнення помилки +1073 при завантаженні компонентів гри. Крім того, причиною такої помилки може бути і неправильна робота компонентів системи. Як би там не було проблему потрібно вирішувати.Також бувають помилки в іграх: Неможливо виконати файл, збій код 267. Невірно задано ім'я папки .

Способи усунення помилки тисячі сімдесят-три в 4game

Незалежно від причин появи проблем при завантаженні елементів гри, слід використовувати такі заходи.

В першу чергу необхідно встановити офіційні оновлення для антічита Frost Security з сайту Microsoft. Це оновлення носить кодову назву Security Update for Windows 7 KB3033929 ( https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=46148 ) і отримати його можна просто перейшовши за вказаною адресою. Інсталяція програмного забезпечення проводиться в звичайному режимі.


Обновление системы
Оновлення при помилку +1073

Якщо в ходу установки оновлення з'являється інша помилка (0xc8000247), то необхідно запустити диспетчер задач і в розділі служб знайти «центр оновлення», після чого перевести його в режим «запущений» і перезавантажити ПК. У більшості випадків це вирішує проблему помилки при завантаженні даних гри 1073.

Рекомендую: Для пристрою не інстальовано драйвери код 28 .

Якщо ж вжитих заходів недостатньо, то можна вдатися до другого способу вирішити цю проблему.

  1. Необхідно перейти в директорію гри (дізнатися розташування можна просто клікнувши по іконці на робочому столі правою кнопкою миші і в контекстному меню вибравши «розташування файлу») і видалити папку під назвою «Frost», а також файл updater.cache.data.
  2. Це дистрибутив програми антічита, яка викликає помилку 1073.
  3. Після цього потрібно перейти на сайт гри з зареєстрованим обліковим записом і вибрати пункт «полагодити гру».
  4. Далі програма буде переінстальовано і проблема повинна зникнути.
Античит Frost Security
Перевстановлення антічита Frost Security

висновок

Резюмуючи викладене можна відзначити, що єдиною гарантією стабільної роботи ігор від компанії 4Game є використання ліцензійної версії операційної системи. У цьому випадку не буде самої причини виникнення помилки тисячу сімдесят три під час завантаження компонентів і можна буде насолодитися улюбленою грою.Як ви оціните статтю?
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Поки оцінок немає)
Завантаження ...

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.